İşyeri Halı Yıkama

işyeri Halı Yıkama, Kurumsal Halı Yıkama Temizlemebayan-giyi-mac49fazasc4b1-halc4b1-yc4b1kama

işyeri Halı Yıkama, İşyerlerinin müşteri ve çalışanları için temiz bir ortam sunma ihtiyaçlarını çok iyi anlıyoruz. Ancak aynı zamanda iş akışını bozmayacak bir temizlik yöntemi aradıklarının da farkındayız.

işyeri Halı Yıkama hizmeti Chem-Dry’ın kırk yıla yakın süredir araştırma ve geliştirme programı ile çığır açıcı temizlik solüsyonları ve en modern yıkama ekipmanlarını geliştirmiştir. Ve bunlarla dünya çapında derinlemesine, daha kalıcı, sağlıklı, temiz ve çabuk kuruyan işyeri halı yıkama ve işyeri koltuk yıkama seçenekleri sunmaktadır.

Tıpkı sodanın gömleğinizdeki bir lekeyi çıkardığı gibi, Chem-Dry İşYeri Halı Yıkama, Kurumsal Halı Yıkama karbonatlamanın kir sökme gücünü kullanır. Sonrasında halıların ve kumaşların yüzeylerinden kir ile tozu söken ve bu kiri kuvvetli bir ekstraksiyon ekipmanı ile temizleyen bir konsept geliştirmiştir. Böylece daha sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olursunuz.

Chem-Dry’ın the Natural® Solüsyonu Çevre Dostudur ve Derinlemesine Bir Temizlik Sağlar
halı yıkama şampuanı the natural

işyeri Halı Yıkama

Daha sağlıklı ve etkili işyeri halı yıkama ve koltuk yıkama sürecimizin temelinde belgelenmiş çevre dostu ve karbonatlı yıkama solüsyonumuz olan the Natural bulunur. The Natural hiçbir şekilde sabun, deterjan veya agresif kimyasal içermez ve çalışma ortamınız ile çalışanlarınız için kesinlikle toksik değildir.

Kurumsal Halı yıkama hizmeti sunduğumuz işyeri türleri;ofis-halc4b1-yc4b1kama-ve-temizleme

otel, cami, ofis, üniversiteler, yurt, sinema salonu, konferans salonu, bale salonları, jimnastik salonları ve birçok resmi kurum ve kuruluş için halı yıkama ve temizleme hizmeti sunarız. Chem-Dry Kurumsal Halı Yıkama firması olarak dünya lideridir.

İşyerleri için yıkama işlemi yaptığımız halı türleri;

işyerlerindeki duvardan duvara olan boydan boya serili halı – halıfekslerin her türünü ve çeşidini yıkayıp temizliyoruz. halı temizleme ve yıkama işlemi yaptığımı başlıca halıları; karo halı yıkama, yün halı, naylon halı, akrilik halı, polyester halı, çim halı yıkama, halıfleks yıkama.

Karbonatlı yıkama solüsyonumuz milyonlarca kabarcık oluşturarak halı ve koltuk kumaşlarına derinlemesine nüfuz eder ve kir ile tozu sökerek yüzeye çıkarır. Ofisler için yerinde halı yıkama sürecimizde Geleneksel buhar temizliğinde kullanılan su miktarının yalnızca %20’sini kullanabilme imkanına sahip oluyoruz. Ayrıca, aşırı su kullanımı ile oluşan küf ve bakteri riski ortadan kaldırılmış olur. Sizin ve işyerinizde tüm çalışanlarınız ve müşterileriniz için sağlıklı bir çevre için sizde Chem-Dry’ı tercih ediniz. Halılarınızdaki bakterilerin %98’i ve işyerinizdeki havada uçuşan alerjenlerin %89’u yok olur

Chem-Dry ile işyeri halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme ihtiyaçlarınızın karşılanması için bir iş anlaşmasına girdiğinizde emin olun sektördeki en iyi hizmeti alacaksınız. Bu da en düzenli ve en etkili temizlik solüsyonları, endüstri lideri ekipmanlar, çabuk kuruma süreleri, üstün eğitimli profesyonel halı yıkama teknisyenleri ve tüm iş yerlerinize aynı kalitede üstün hizmet sağlayacak bir hizmet ağı anlamına gelir.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.