Sağlıklı Ev Deney Çalışması

Bizim Taahhüdümüz Sağlıklı Bir Ev

chem-dry-antibakteriyel-halc4b1-yc4b1kama

Chem-Dry Evinizden Alerjen ve Bakterileri Uzaklaştırmada Güvenilir Ortağınızdır

Test Edilmiş ve Onaylanmış Üstün Sonuçlartest-alergens-400x548

Chem-Dry evinizi temiz, güvenli ve sağlıklı tutmak için güvenebileceğiniz üstün çözümler ve hizmetler sunmak için söz vermiştir. Kullandığımız yeşil sertifikalı bir solüsyon ve Sıcak Karbonlu temizleme yöntemimiz sayesinde, iç huzuru hissederek ve aileniz için daha sağlıklı bir çevreyle baş başa kalacağınız, daha derinlemesine ve daha uzun süren bir temizlik sağlıyoruz.

Misyonumuz, insanların daha sağlıklı bir hayat yaşamalarına yardımcı olmaktır. Emin olabilisiniz, bizim yöntemlerimiz temiz ve sağlıklı bir ev yaşamı sürdürmeniz için istediğiniz sonuçları sağlayabilir. Ana temizleme yöntemlerimizi, evlerde bulunan alerjenler ve bakteriler gibi en yaygın sağlıksız unsurlardan bazılarına karşı bağımsız laboratuvarlarda test ettik. Bu sonuçları sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız.

Sıcak Karbonlama İşlemi Evleri Daha Sağlıklı Hale Getirir

Sıcak Karbonlu Çıkarma (SKÇ) Halı Yıkama işlemimiz birçok evde önde gelen bağımsız hava kontrol laboratuvarı tarafından test edildi. Laboratuvar, Chem-Dry’ın, halı ve döşemeliklerdeki yaygın ev alerjenlerinin %98.1’ini yok ettiğini gördü. Test edilen yaygın alerjenler köpek ve kedi tüyü ve toz akarı alerjenleri idi. Buna ek olarak, HCE işlemimiz bir sanitizerla birleştiğinde, evdeki havadaki bakterilerin ortalama %89’u ve halılardaki bakterilerin %82.3’ünü yok ettiği görüldü.

Pet Urine Removal Treament (P.U.R.T) /Hayvan İdrarını Temizleme İşlemi (H.İ.T.İ.)

Bağımsız bir laboratuvar ayrıca, hayvan idrar kokusu ve lekelerini gideren yenilikçi işlemimiz  P.U.R.T. üzerine birçok test yürüttü. Köpek ve kedi idrarında bulunan en yaygın koku kaynaklarına karşı yapılan testlerde, P.U.R.T.’nin halılardan hayvan idrar kokusunun %99.9’unu ortadan kaldırdığı görülmüştür. Çalışma aynı zamanda şu sonuca da ulaşmıştır: SKÇ işlemimiz bir sanitizerla birleştiğinde P.U.R.T. halılardaki hayvan idrar lekelerinden kaynaklı bakterilerin ortalama %99.2’sini ortadan kaldırmıştır.

Taş, Karo & Derz Temizleme:

Bağımsız bir laboratuvarın üzerinde araştırma yaptığı diğer bir hiz

met Taş, Karo  & Derz Temizleme işlemimizdir. Birçok evde seramik yüzeylerde çeşitli testler baz alınarak, yapılan araştırma bizim Karo, Taş ve Derz temizleme işlemimizin, bir sanitizer ile birleştiğinde bakterilerin ortalama %98.6’sını bu yüzeylerden silip attığını tespit etmiştir.

Tezgah Yenileme:

Birçok evde yapılan testlere dayanılarak, bağımsız bir laboratuvar Granit Tezgah Yenileme işleminin, bir sanitizerla birleştiğinde bakterilerin %98.4’ünü granit tezgahlardan söküp attığını göstermiştir.

Evinizdeki Alerjenleri Yok Etmek

Birçok kişi halı, kilim ve koltuk, yatak alerjen ve bakterileri yakalayarak ve soluduğumuz havadan uzak tutarak evimiz için dev hava filtreleri görevi gördüğünün farkında değildir. Fakat herhangi bir hava filtresi gibi en iyi şekilde etkili olmaya devam etmesi için düzgün ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Alerjilerden veya astımdan muzdarip olan hepimiz, ortalama 5’te 1 (aşağı yukarı 15 milyon), bir atağı tetikleyebilecek olan içerideki hava kalitesinden ve evimizde kalan alerjen ve bakterilerden etkilenmektedir.
Göz önünde bulundurmamız gereken gerçek şu ki, zamanımızın ortalama %90’ını içerde geçiriyoruz. Sağlam ve sağlıklı bir işlem gerçekleştiren, güvenilir bir profesyonelin halı, kilim, döşemelik, karo & taş zeminlerin ve granit tezgahların temizliğini gerçekleştirmesi ciddi bir karardır ve eviniz ve ailenizin sağlığı için önemli bir rol üstlenmektedir.ske-sonuc3a71

Bakterileri Uzaklaştırmak İçerideki Hava Kalitesini Yükseltir

İçerideki hava kalitesi aynı zamanda önemli bir sağlık sorunudur da, çünkü ortalama bir ev, halının her bir santimetre karesinde 100,000 kadar bakteri barındırabilmektedir. Bakteriler halı ve yumuşak yüzeylerde bulunduğundan dolayı, düzgün temizlenmediği zaman ailenizin soluduğu  havaya karışıp dolaşmaktadır. Chem-Dry halı yıkama temizleme yalnızca halılardan, koltuk ve döşemeliklerden ve temizleyebildiğimiz diğer yüzeylerden  bakteri uzaklaştırmada etkili değildir, aynı zamanda evinizin genel hava kalitesini de iyileştirir. Chem-Dry koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmetlerini en üstün teknoloji ve tamamen doğal ürünler ile gerçekleştirir.

Chem-Dry olarak biz, evinizin güvenliği ve ailenizin sağlığı  için daha rahat nefes almanızı istiyoruz. İster alerji veya astımdan muzdarip olun isterse sadece aileniz için en sağlıklı evi sağlamak isteyin, sunduğumuz diğer hizmetlerle birlikte Chem-Dry halı temizleme olarak, evinizde saklanan alerjen ve bakterileri yok etmede ve evinizdeki hava kalitesini yükseltmede size yardımcı olabilir. Chem-Dry örneği olmayan bir şekilde sağlığınızı gözeterek temizlediğinden dolayı, aileniz için güvenli ve sağlıklı bir ev ortamı sağlamak için yerel bölgenizde bir Chem-Dry halı ve döşemelik temizleyicisi ile irtibata geçebilirsiniz

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.