İstanbul Halı ve Koltuk Yıkama
0,00 TL
Sepete Ekle
Fiyat Alarmı
Derinlemesine temizlenen ve bu temizliği uzun süre koruyan halı ve koltuklar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenilir, profesyonel ve titiz bir halı yıkama firmasıyla çalışırken kaçırılmayacak indirim fırsatlarından da yararlanmak istiyorsanız ChemDry ile hemen iletişime geçmeniz yeterli. Ankara, Bursa, İzmir ve Manisa başta olmak üzere gerek Türkiye'de gerekse de küresel ölçekte birçok farklı noktada üstün hizmet standartlarını sürdüren firmamız, İstanbul'da da halı ve koltuklarınızı titizlikle temizliyor, % 100 hijyen garantisi ile sektöre yön veren bir konumunda bulunmanın mutluluğunu yaşıyor. Siz de en iyi İstanbul halı yıkama firmasıyla iletişime geçin, halılarınızı güvenilir ellere emanet etmenin mutluluğunu yaşayın.

 

Chem-Dry İstanbul Avrupa

0212 511 62 26

Chem-Dry İstanbul Anadolu

0216 336 36 77

Hizmet Bölgesi:

Tüm İstanbul ve Çevre İller

İstanbul Halı Yıkama
İstanbul Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

Kaliteli ve Profesyonel İstanbul Halı ve Koltuk Yıkama Hizmeti

İstanbul El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

Estetik özelliklerinin yanı sıra bulunduğu ortamdaki alerjen ve bakterileri tutma özelliği ile dikkat çeken el dokuma halılarınız, Chem-Dry'ın alanında uzman ve gerekli tüm teknik donanıma sahip ekipleri tarafından yıkanıyor, kullandığımız özel temizleyici ürünler ile el dokuma halılarımızda herhangi bir şekilde kalıntı ya da kir kalmasının önüne tümüyle geçerek benzersiz bir el dokuma halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Titiz ve profesyonel bir temizlik için son teknoloji ekipman ile donatılan uzman personel, patenti Chem-Dry'a ait olan karbonat formüllü doğal solüsyon ve 'sürekli gelişim ve değişim felsefesini' benimseyen kurumsal yönetim anlayışı üzerine inşa edilen yerinde halı yıkama hizmetimiz ile Chem-Dry'ın farkını yaşam ortamlarınızda hissedin, avantajlı fiyat politikamızdan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin.

İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Evimizin en çok kullanılan ve vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan olan koltuklarımız hiç şüphesiz bu kullanım sıklığına paralel olarak kirlenir ve bu kirlenme yaşam ortamlarımızı paylaştığımız tüm canlıların sağlığını tehdit eder. Sektörel tecrübesi, uzman operasyonel ekipleri, performans ve disiplin odaklı çalışma prensibi ile kaliteli, titiz ve profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, hijyeni yaşam ortamlarınıza taşımanın gururunu yaşıyor.

İstanbul Halı Yıkama Temizleme

İstanbul Halı Yıkama

Halılar, ev içerisinde kirlenmeye en müsait eşyalar olarak görünür. Hele ki evdeki küçük çocuk sayısı fazla ise, halılarınızda sıkça kirlenmeler olabiliyor. Halı yıkamanın en pratik ve ekonomik yolu, doğrudan halı yıkama firmaları ile irtibata geçmek olacaktır. Zira ev ortamında uğraşıp daha fazla masraf etmektense, halı yıkama firmalarından bu hizmeti almak daha mantıklıdır. Chem-Dry firması olarak siz değerli müşterilere İstanbul halı yıkama firmaları arasında en kaliteli hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz. Halılarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyen temizleyicileri kullanan ekiplerimiz, zararlı kimyasal içeren ürünleri hiçbir şekilde kullanmıyor. Ayrıca halı yıkama hizmeti için geliştirilen en son teknolojik cihazları kullanarak halılarda derinlemesine etki yaratıyoruz. Böylece halılarınız ilk günkü haline kavuşuyor. Halı yıkama hizmetlerine en uygun fiyat avantajlarını sunarak her müşterinin bütçesine hitap etmeye çalışıyoruz. Özel temizlik losyonlarımız ile halılarınızda çok etkili bir temizli hizmeti gerçekleştiriyoruz. Böylece hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmete ulaşmış olabilirsiniz. İstanbul halı yıkamacı şirketleri içerisinde hizmet kapsamıyla ön plana çıkan şirketimiz, tüm ilçelere hizmet götürüyor.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı, Profesyonel ve Kurumsal Hizmet Anlayışı

Küresel ölçekte 52 ülkede hizmet veren ve sahip olduğu sektörel tecrübeyi profesyonel personel, üstün teknoloji, sürekli gelişim felsefesi ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile birleştirmeyi başaran ChemDry, halı ve koltuklarınızı % 100 hijyenik hale getirecek olmanın yanında benzersiz ve profesyonelliği hissedeceğiniz bir temizlik hizmetini de garanti edebilmenin mutluluk ve gururunu yaşıyor.

ChemDry'ın uzman mühendisleri tarafından üretilen toz ve kirler üzerinde derinlemesine etkiye sahip doğal solüsyonumuz ve geliştirdiğimiz yeni nesil halı ve koltuk yıkama tekniği ile halılarınızı 1-2 saat, koltuklarınızı da 3-4 saat gibi oldukça kısa bir süre içerisinde teslim ediyor, kir ve tozdan tümüyle arındırdıktan sonra vakit kaybetmeden kullanılabilmelerini sağlıyoruz.

Halı ve koltuk yıkamada hangi solüsyonları kullanıyoruz ? 

Patenti ChemDry’a ait sıcak karbonatlama sistemi ile üretilen % 100 doğal solüsyonumuz The Natural, halı ve koltuklarınıza işleyen kir, toz ve alerjenleri derinlemesine söküyor, yaşantımızın vazgeçilmezi halı ve koltukların uzun süre temiz kalmasını garanti ederek ChemDry kalitesinin yakından hissetmenizi sağlıyor.

Doğal solüsyonumuzun en dikkat çekici yanı; aşırı su kullanımına gerek kalmadan kapsamlı temizlik yapılabilmesine izin vermesi ve bu durumun da halı ve koltuklarımızın temizlikten sonra çok kısa bir süre içerisinde tekrar kullanılmaya başlamasına zemin hazırlamasıdır.

Milyonlarca kabarcığın sistematik olarak derindeki kir ve tozlara nüfuz ettiği The Natural, diğer temizlik ürünlerinden farklı olarak içerisinde insan sağlığını ve eşyaların kullanılabilirliğini olumsuz etkileme ihtimali olan kimyasalları barındırmaz.

ChemDry’ın inşa ettiği üstün hizmet standartlarının önemli bir noktasını oluşturan The Natural ile ChemDry Halı ve Kilim Enstitüsün’den platinium onay mührü almış, yine ürünün çevre dostu yapısı dolayısıyla yeşil sertifikaya layık görülmüştür.

İstanbul halı ve koltuk yıkamada hangi avantajları sunuyoruz ?

Geniş hizmet ağı, yüksek teknoloji ile üretilen temizlik ürünleri ve profesyonel operasyonel ekipleri ile halı ve koltuk yıkamada % 100 hijyen - % 100 müşteri memnuniyeti çizgisinde hizmet sunan firmamız, halı ve koltuklarınızı tesisimizde temizleyebildiği gibi yerinde halı yıkama hizmeti ile yaşam ortamlarınızda da temizleyebiliyor, her iki noktada da halı ve koltuklarınızı mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim ediyor.

El dokuma halı yıkamada nelere dikkat ediyoruz ?

Gerek el emeği ile dokunmaları gerekse de taşıdığı yoğun kültürel etkiler ile yaşam ortamlarımızın en değerli ve vazgeçilmez nesnelerinden biri olan el dokuma halılarımızı yıkarken halımızdan hiçbir şekilde kir çekici kalıntı bırakmıyor, yaptığımız detaylı temizlik ile doğal rengini geriye kazandırıyor ve uzun süre temiz kalmasını sağlıyoruz.

İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet götürüyor muyuz ?

Küresel ölçekte bakıldığında 52 ülkede 4500 şube ile hizmet veren ve sahip olduğu üst düzey kalite standartları, insan kaynakları politikası ve Ar-Ge yatırımları ile % 100 hijyen garantisini yerine getirebilmenin mutluluğunu yaşayan firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine de aynı standartlarda halı, koltuk ve el dokuma halı yıkama hizmeti götürüyor, yaptığı detaylı temizlik işlemi ile halı ve koltuklarınızın uzun süre kirlerden korunmasını sağlıyor.

Daha Fazla