İstanbul Halı Yıkama

 

Chem-Dry İstanbul Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

İstanbul Halı Yıkama, birçok şubemiz ile İstanbul ‘da ikamet eden bölge sakinlerimize üstün hizmetlerimizi sunarız. Bizleri tercih etmelerinin haklı bir nedeni var. Güvenilir bir firma ile çalıştıklarından emindirler. Chem-Dry İstanbul halı yıkama firması olarak daha derinlemesine temiz, daha geç kirlenen halı ve koltuklar ve profesyonel bir hizmet sunarız. İstanbul sakinlerimiz asla başka firma arama ihtiyacı hissetmezler. Sorunsuz hizmet almak için bir telefon açmanız yeterli, gerisini bırakın Chem-Dry halletsin.

 

Chem-Dry İstanbul Avrupa

0212 511 62 26

Chem-Dry İstanbul Anadolu

0216 336 36 77

Hizmet Bölgesi:

Tüm İstanbul ve Çevre İller

İstanbul Halı Yıkama
İstanbul Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

İstanbul Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

İstanbul El Dokuma Halı Yıkama

İstanbul El Dokuma Halı Yıkama

El Halısı yıkama oldukça dikkat edilmesi önemli olup, sağlıklı bir yaşam için gerekli bir işlemdir. Halı yıkama konusu düşünülmeden önce halının makine halısı mı, yoksa el dokuma halısı mı olduğu bilinmelidir. Çünkü el dokuma halıların yıkaması farklı bir şekilde olmaktadır. El dokuma halılarınızın yıkanması için İstanbul el dokuma halı yıkama firması olarak halılarınızı alkali deterjanlar kullanarak dokuma ve boyasına zarar vermeden yıkamaktayız. Bu amaçla İstanbul koltuk yıkama olarak uzman personelimiz yumuşak fırçalar ve sodalı temizleyiciler ile yerinde temizlenerek, hijyenik şartlar altında kurutma işlemi uygulanarak hem halı hem de koltuk yıkamayı tamamlar. İpek, yün her el halısını uzmanlıkla yıkıyoruz. İstanbul hijyenik koltuk yıkama ile halıların yanı sıra bütün koltuk çeşitleri de itina ile yıkanır.

İstanbul Yerinde Halı Yıkama

İstanbul Yerinde Halı Yıkama

İstanbul koltuk yıkama olarak bizim için halıların temizliği de sağlığımız açısından çok önemlidir. Özellikle duvardan duvara Halı yıkamak bir uzmanlık işidir. Uzman ekibimiz ve son model ekipmanlarımız ile İstanbul yerinde halı yıkama olarak size hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat ve en iyi hizmet garantisi ile siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sırada. Lekeli halılar bizim için sorun değil. Halılarınızı tamamen doğal ürünlerimiz ve Sıcak Karbonatlı yıkama temizleme işlemimiz ile gerçekleştiriyoruz. İşlem sonrası temizlenen halılarınızı vakumlama yöntemi ile bütün kirini çekip son olarak durulama uygulayarak tertemiz size teslim ediyoruz. Halılarınız en geç 3-4 saat içinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuklar evimizin en önemli ve çok kullandığımız aksesuarıdır. Kirlenmesi çok kolay temizliği meşakkatli ve zordur. Koltuk temizliği için siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti İstanbul koltuk yıkama olarak sunmaktayız. Koltuk yıkama işlemimiz ile Koltuklarınıza gerekli özeni ve bakımı göstererek sizin memnuniyetinizi kazanmak en önemli prensibimiz. Kumaşı ne olursa olsun evinizde uzman ekibimizle son teknoloji ekipmanlarımızla koltuklarınızı Karbonatlı sistemiyle önce fırçalayıp varsa lekelerden arındırıp sonra vakumla işlemi ile pis suyu çekerek temizliyoruz. Yıkama sonrası size tertemiz mis gibi kokan koltuk garantisi sunuyoruz. İstanbul hijyenik koltuk yıkama hizmeti veren Chem-Dry olarak haftanın her günü size uygun saatlerde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Halı Yıkama Temizleme
 
                                                 

İstanbul halı yıkama

Halılar, ev içerisinde kirlenmeye en müsait eşyalar olarak görünür. Hele ki evdeki küçük çocuk sayısı fazla ise, halılarınızda sıkça kirlenmeler olabiliyor. Halı yıkamanın en pratik ve ekonomik yolu, doğrudan halı yıkama firmaları ile irtibata geçmek olacaktır. Zira ev ortamında uğraşıp daha fazla masraf etmektense, halı yıkama firmalarından bu hizmeti almak daha mantıklıdır. Chem-Dry firması olarak siz değerli müşterilere İstanbul halı yıkama firmaları arasında en kaliteli hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz. Halılarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyen temizleyicileri kullanan ekiplerimiz, zararlı kimyasal içeren ürünleri hiçbir şekilde kullanmıyor. Ayrıca halı yıkama hizmeti için geliştirilen en son teknolojik cihazları kullanarak halılarda derinlemesine etki yaratıyoruz. Böylece halılarınız ilk günkü haline kavuşuyor. Halı yıkama hizmetlerine en uygun fiyat avantajlarını sunarak her müşterinin bütçesine hitap etmeye çalışıyoruz. Özel temizlik losyonlarımız ile halılarınızda çok etkili bir temizli hizmeti gerçekleştiriyoruz. Böylece hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmete ulaşmış olabilirsiniz. İstanbul halı yıkamacı şirketleri içerisinde hizmet kapsamıyla ön plana çıkan şirketimiz, tüm ilçelere hizmet götürüyor.

 

İstanbul Halı ve Koltuk Yıkama ve Temizleme Hizmetlerimiz

Chem-Dry dünyada 52 ülkeye hizmet veren halı ve koltuk yıkama markasıdır. En önemli misyonu sağlıklı temizlik olduğundan dolayı temizlik ürünlerinde 100% doğal solüsyon kullanıyor. Bu misyon firmamız İstanbul Halı Yıkama ile aynı olduğundan dolayı Chem-Dry bayiliğini almış bulunuyoruz. Avrupa ve Asya yakalarında tüm İstanbul şehrimize hizmet sunmaktayız.

 

Halı Yıkamada Kullanılan Doğal Solüsyon Nedir?

Chem-Dry halı ve koltuk yıkamada 100% doğal solüsyon kullanıyor. Bu solüsyon sıcak karbonatlama denen sistem tarafından oluşturuluyor. İçeriğinde karbonat bulunuyor. Asla deterjan ve kimyasala yer verilmiyor. İstanbul Koltuk Yıkama olarak aynı temizlik anlayışını ev ve iş yerlerinize getiriyoruz. Chem-Dry doğal solüsyon kullandığından dolayı yeşil sertifika ödülüne layık görülmüştür. Halı ve Kilim Enstitüsünden(CRI) Platinyum onay mührüne layık görülmüştür.

Kullandığımız The Natural diye adlandırdığımız ana solüsyonumuzun özelliği milyonlarca kabaran küçük baloncuk çıkarması ve bun baloncukları halılarda, koltuklarda, yatakta ve benzeri her türlü kumaş döşemeli yüzeylerdeki kiri, bakterileri, mikrop ve küfleri halının yüzeyine doğru iter. Ve sonrasında güçlü vakumlu makinelerimiz ile kolayca çekerek geriye tertemiz, pırıl pırıl bir halı, koltuk, yatak bırakmamızdır.

Kullandığımız halı yıkama ürünümüz hiçbir şekilde köpüren sabun, deterjan benzeri kimyasal içermez, tamamen içilebilir seviyede güvenlidir. Sabun, şampuan ve deterjanlar tıpkı bir mıknatıs gibi kuruduklarında kiri yapışkan gibi kendine çeker. Bundan dolayı halılar ve koltuklar eskisine göre çok daha çabuk kirlenir. Chem-Dry olarak kullandığımız solüsyonlar doğal ve kiri asla çekmez, halının kir tutmama özelliğini bozmaz. Bu yüzden bizim yıkadığımız halılar ve koltuklar daha geç kirlenir ve daha uzun süre temizliğini korur.

 

Profesyonel istanbul Halı Yıkama Firması

Çok fazla franchising firması olduğundan dolayı franchising ödülü almıştır. Bunların dışında daha pek çok kalite ödülü bulunuyor. Karbonat halı ve koltuk kumaşının derinlemesine indiğinden dolayı kiri yüzeye kabartarak çıkarır. Yüzeye çıkan kirin temizliği çok kolaydır. Bu nedenle çok fazla su kullanılmadığından dolayı halı ve koltuklar çabuk kurur. Firmamız İstanbul Koltuk Yıkama aynı temizlik anlayışı ile sizlere hizmet veriyor: Halı ve koltuklarınızı derinlemesine temizliyoruz. Doğal solüsyon sayesinde iki katı temizlik ile uzun süre kalıcı temizlik sağlıyoruz.

Chem-Dry sadece halı ve koltuk yıkamakla kalmıyor, evinizin sağlığı için bir çok çözüm sağlamaktadır. Yerinde veya kendi tesislerimizde halı ve koltuk yıkama temizlenin yanı sıra yatak yıkama, derz dolgu temizleme, sert zemin yıkama, temizleme, cilalama, granit tezgah temizleme, özel leke çıkarma işlemi, su taşkını restorasyonu hizmetlerini de sunar.

 

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Halı Yıkama Temizleme Hizmeti

Kısa Sürede Teslimat İstanbul Halı Yıkama olarak aynı gün servis hizmeti tarafınıza sunuyoruz. Eğitimli kadromuz ile halı ve koltuklarınızı yıkayıp kuru olarak tarafınıza en kısa sürede teslim ediyoruz. Kendi tesisimizde halılarınızı yıkadığımızda 3-4 gün içinde tarafınıza gönderiyoruz. Yerinde temizlik hizmetimiz de bulunuyor. Yerinde halı yıkama ve yerinde halı ve koltuk temizliğinde İstanbul’da hizmet sunan Halı Yıkama firması olarak 1-2 saat içinde halılarınızı, 3-4 saat içinde koltuklarınızı yıkayıp kuru olarak teslim ediyoruz.

 

Yerinde Halı Yıkama Hizmetinde de Sektöründe Dünya Lideri

Yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme ev ve iş yerindeki düzenin bozulmaması için çok güzel bir uygulamadır. yerinde halı yıkama işlemini yekpare olan duvardan duvara, boydan boya olan işyerleri ve evlerde uygularız. İstanbul ilimizde Evler dışında hizmet sunduğumuz başlıca işyerleri; Ofis halısı yıkama, otel halısı yıkama, cami halısı yıkama, mescit halısı yıkama, yurt, sinema, konferans salonu halı yıkama türleridir. Aynı gün cam ve kapılar temizlenirken diğer yandan halı ve koltuklar yıkanır ve en son yerler temizlenerek komplike bir şekilde temizlik işlemi bitmiş olur. Diğer türlü halılar evde 3-4 gün olmadığında evin işleyişinde bozulmalar oluyor evde taşınıyor havası oluşuyor. Yerinde temizlik ile düzen değişmez. Fiyatlarımız gayet uygundur. Alerjik hastalıklardan uzaklaşıp sağlık ve ferahlık istiyorsanız Chem-Dry halı ve koltuk yıkamada temizlik farkını firmamız ile hissedebilirsiniz. Tüm halı yıkama hizmet bölgelerimiz ve Chem-Dry Halı Yıkama bayilerimiz için Tıklayınız. Derin Temizlemeden daha ötesi olan Halı Yıkama istanbul- Koltuk Yıkama İstanbul - Yatak Yıkama İstanbul Hizmetlerimizi İstanbul ililimizin hem Avrupa Hem Anadolu yakasında sunarız, tüm semtler ve mahalleler dahil. 

Chem-Dry’ın üstün yerinde yıkama süreci ev ve işyeri gibi kapalı ortamlarda havada uçuşan alerjenlerin yüzden 89’unu, ve ayrıca halı ve koltuklardaki bakterilerin yüzde 98’ini laboratuvar test sonuçları ile kanıtlanmıştır. Buda aileniz, sevdikleriniz, çalışanlarınız ve müşterileriniz için sağlıklı ortamlar yaratmanızı sağlar.

Chem-Dry yeil sertifikali hali yikama