Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

2 yaşındaki oğlum koltuğun üzerinde oje şişesini kırdı ve koltuğum mahvoldu aseton la çıkarmaya çalıştım daha beter oldu internetten araştırdım ve bir umut aradım geldiler lekeler çıktı koltuklarım mis gibi inanamadım. Çalışanlarıda oldukça ilgili çok teşekkür ediyorum

Nazlı A.

3 yıldır halılarımı farklı firmalarda temizletmeme rağmen istediğim sonucu alamıyordum. Halılarım ilk aldığım günden daha parlak daha temiz ve yeni görünüyor. Teşekkürler

Elif G.

Camimizin halılarını düzenli olarak kendimiz ve belediye aracılığı ile yıkatıyorduk fakat istediğimiz gibi temizlenmiyordu, özellikle alın koyma yerleri artık iyice sarılaşmıştı. Başka bir cami dernek başkanının referansı ile Chem-Dry’a ulaştık. cami halımızı yıkadılar.  camimiz tertemiz pırıl pırıl yaptılar. 10 yıllık halı sanki yeni almışız gibi oldu. Sıcak Su ile yıkayan Güçlü makinaları var çıkan kirleri görünce nasıl ibadet etmişiz dersiniz. her senede en az bir kez yıkatacağız.

M. Akif Cami Dernek Baş. Hüseyin Ç

iç mimarlığını yaptığım bir ofis vardı, 800 mt2 gibi duvardan duvara halı döşetmiştik. iyi bir masrafla ofisi çok şık yapmıştık, belli bir süre sonra halılar kötü görünmeye başlamıştı, internetten Chem-Dry’ı buldum. gelip döşediğimiz halıyı yıkayıp temizledir. halı inanılmaz bir şekilde yepyeni gibi oldu. ofise tekrar dan ferahlık geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mimar Turgay.

Demekki Kurumsal çalışınca oluyormuş, halı ve yıkama hakkında bu kadar bilgi nasıl olur şaşırırsınız. dört dörtlük çalışıyorlar.

İlhan K.

Çok değerli el dokuma halılarım var dı, bozacaklar diye kimseye veremiyordum, Chem-Dry’ı duydum,her halı için farklı Amerika’dan gelen özel solüsyonlarının olduğunu söylediler. halılarım neredeyse ilk aldığım gibi temiz oldu tüyleri tekrar tazelendi, hiçbir renk solması veya boya karışması olmadan. rahatlıkla el dokuması halılarınızı verebilirsiniz.

Cihan H.

İki çocuğum var malum değişik gerçekten çıkmayan lekeler vardı halılarımda sizi denedim ve lekeler çıkmıştı ayrıca mis gibi kokuyor ve ambalajlı getirmenizde benim için tercih sebebi artık.

Melek C.

Çok başarılı bir iş çıkardılar, halım ciddi biçimde kirli idi. şimdi çok güzel gözüküyor ve  hissettiriyor.

Kader B.

Değerli İpek halılarım vardı kimseye güvenip veremiyordum tavsiye üzerine size chemdry halıya verdim çok memnun kaldım hiçbir zarar gelmeden tertemiz teslim edildi teşekkürler

Dilek A.

halım çok kötüydü, partiden kalan lekeler vardı, Chem Dry yepyeni yaptı.

Ayla E.

Teknisyen oldukça donanımlıydı, halı hakkında bir sürü bilgi verdi, daha önce hiç profesyonel birilerine temizletmemiştim, şimdi mükemmel gözüküyorlar, keşke daha önce arasaymışım.

Mustafa N.

Çok titiz bir firmasınız ben çok memnun kaldım bugünden sonra sizden vazgeçmem halılarım tertemiz geldi teşekkürler.

Fulya F.

Chem-Dry hakkında tek şey söyleyeceğim, Chem Dry en iyisi. artık Chem Dry ile yıkatıyorum, başkasını asla tanımam.

Nermin A.

Chem-Dry İzmir ve ekibi profesyonel, kibar, iyi eğitim almış ve yorulma nedir bilmediler. işe başlamadan önce ne yapmaları gerektiğini söylediler ve tam dedikleri gibi yaptılar. onlarla çalışmak mutluluk verici idi.

Cem T.

Koltuklarımızı yıkamada en iyi servistiler, yepyeni oldular, yakında halılarım içinde çağıracağım, ayrıca başkalarına tavsiye edeceğim.

Ceyda T.

Yok böyle firma, Normal Halı Yıkama firması olarak görmüyorum. Çok kurumsallar. kesinlikle sağlığa yıkama özen gösteren herkese tavsiyemdir.

Ayşe A.

Telefondaki Bayan personel arkadaş canlısı, verimli, çok bilgiliydi. servise gelen teknisyen de çok iyi biriydi. çekyat ve koltuklarımın yerini kendisi değiştirdi.  hiç leke bırakmadı, eski bir kahve lekesi vardı sürekli duruyordu onuda çıkardı. kesinlikle tekrar Chemdry ı arayacağım. gayet memnun kaldık.

Aynur B.

Ofisteki halılarımızı yıkatıyoruz sürekli, servis elemanı çok bilgili, halıları tekrar ilk aldığımız günkü görüntüsüne kavuşturuyor. En önemlisi de jentilmen biri. teşekkürler, tekrar görüşmek üzre.

Simge A.
 

chemdry halı yıkama marka sözü müşteri yorumları

 

Aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak, almış olduğunuz hizmetle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.