Step Halı Yıkama – Step Marka Halı Yıkamahalc4b1da-kedi-c3a7ic59fi-idrarc4b1-c3a7c4b1karma-halc4b1-yc4b1kama-600x314

Chem-Dry Step Halı Yıkama konusunda uzman deneyimi ile son teknoloji Halı Yıkama ve temizleme makineleri ve içeriği tamamen doğal tabiat anadan alınmış yeşil sertifikaya sahip ürünlerle step halı yıkama işlemlerini uygular.
Step halılar diğer halı türlerine göre farklı iplik ve dokuma yapısına sahiptir. Gereken hassasiyet ve yanlış yıkama uygulaması sonucunda halı ciddi oranda zarar görebilir. Chem-Dry’ın Sıcak karbonatlı halı yıkama yöntemi eşsizdir ve halılara en ufak bir zarar vermeden olabilecek en derin temizliği sağlar.
Step Halılarda kendi içlerinde birçok farklı iplik yapısına, desene ve dokuma şekline göre değişiklik gösterir ve bunların her birinin farklı bir uygulama ile yıkanması gerekmektedir.
Step halıları yıkarken en dikkat edilmesi gereken noktaların başında kullanılacak olan ovalama fırçası ve temizleme solüsyonudur.

Step halıların iplik yapıları narin, hassas olduğundan ovalama fırçası sert olmamalı, Chem-Dry tamamen gerçek hakiki at kılından yapılmış yıkama fırçaları ile ovalama işlemini yapar. Başka hiçbir firma bu şekilde fırçalar kullanmaz. Bu sayede kir ve lekeler yumuşarken ve halıdan çıkarken ipliklerine, halının havına en ufak bir zarar vermez. Sert fırçalar ile yıkama işleminin yapıldığı Step marka halılar birkaç yıkamadan sonra, ipliklerinin yapısı bozulacak, halı güzelliğini kaybedecektir ve kötü bir görünüme maalesef ucuz bir halı görüntüsüne kavuşacaktır. Artık kullanmak istemeyecek ve belkide kaldırmak isteyeceksinizdir. Halbuki bir step halı uzman, Profesyonel ellerde yıkandığı zaman yıllar boyu aynı güzelliğini koruyacaktır. Chem-Dry olarak tüm çeşit ve türleri ile Step marka halı yıkama hizmetimizi en üstün olan yıkama sürecimize güvenerek sunuyoruz.

step-halc4b1-yc4b1kama

Step halı yıkamada Bir diğer önemli husus ise temizlik ürünüdür yani yıkama yapılan solüsyonlardır. Chem-Dry’da 80 farklı yıkama solüsyonu mevcuttur ve Halının türüne, iplik yapısına en uygun olan solüsyon kullanılır.
İçeriği tamamen doğal olan ve ABD’de FDA tarafında yeşil sertifikaya sahiptir. Step halıları derinlemesine tertemiz yaparken kir ve lekelerden arındırarak ilk günkü parlaklığına kavuşturur. Hemen tüm halı yıkamacı firmaların kullandığı Sert kimyasallar(çamaşır suyu, kostik soda dahil) içeren hiçbir ürün kullanmayız. Kullandığımız ana solüsyonumuz The Natural o kadar saftırki saf su derecesinde ve içilebilir seviyede güvenlidir.

Step halılarınızı Chem-Dry’a güvenerek teslim edebilirsiniz. Dilerseniz yerinde yıkama servisimiz ile aynı şekilde üstün Sıcak Karbonatlı Yöntemimiz ile yıkayabiliriz. Yerinde step halı yıkama işlemimiz sonrası halı sadece 1-2 saat içerisinde tamamen kurur ve kullanılabilir hale gelir.

Bir diğer önemli nokta ise step halıların yıkanması sonucu sadece kir ve lekelerden arındırılmış bir halı değil aynı zamanda bakteri ve mikroplardan da arındırılmış olmasıdır. Chem-Dry’ın üstün Step halı yıkama ve temizleme işleminde Halı içerisinde bulunan bakterilerin ve alerjenlerin tamamı yok olur. Geriye sağlıklı, kir, leke, bakteri ve mikroplardan arındırılmış tertemiz bir halı bırakırız. Yıkadığımız halılar ilk günkü satın alındığından daha sağlıklı bir hale kavuşur.

Sizde Step halılarınızı yıkatmak için size en yakın şubemize ulaşabilirsiniz. Chem-Dry’ın teknisyenlerine güvenebilirsiniz. Halı yıkama konusunda eğitim almış, sertifikaya sahip profesyonellerdir.

step-marka-halc4b1-yc4b1kama-768x459