Otel Halısı Yıkama

Chem-Dry otel halısı yıkama hizmeti ile Oteller artık daha temiz daha sağlıklıotel-halc4b1-yc4b1kama-ilk-giric59f

Profesyonel Otel halısı yıkama hizmeti; Hotel çalışanları ve hotelde kalan misafirleri için halı temizliğinin ve sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilinci ile müşterilerimiz olan otellere en profesyonel hizmeti Chem-Dry olarak vermekteyiz.

Otelin kalitesini gösteren en önemli etkenlerden biri şık bir halı ve bu halının pırıl pırıl tertemiz olmasıdır. Konu sağlıklı Otel halı yıkama olduğunda kimse Chem-Dry’dan daha iyi temizleyemez. Chem-Sektördeki en son teknoloji ekipmanları ve %100 doğal patentli solüsyonu The Natural’i kullanır.

Sıcak Karbonatlı Otel Halısı Yıkama

Eşsiz Otel Halı Yıkama Temizleme Yöntemi Sıcak Karbonatlı Yıkama

Chem-Dry patentli olan başka hiç kimsenin kullanamayacağı Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon(SKE) yöntemini kullanır.  bu yöntemde kullanılan ana solüsyonumuz The Natural milyonlarca ufak baloncuk çıkararak kiri çözer ve halının yüzeyine iter. Sonrasında güçlü olan en son teknoloji ekipmanlarımız ile bunları çekeriz ve geriye tertemiz bir halıfleks bırakırız. Chem-Dry ile yıkanan halıfleks tarzı duvardan duvara halılar daha uzun süre temiz kalır.

Halı Kuruduktan Sonra Geriye Kiri Çeken Yapışkan Tortu Kalmaz

Diğer otel halı yıkama yöntemlerinde olduğu gibi kuruduktan sonra geriye yapışkanlı tortu bırakmaz. Kiri yapışkan gibi çekerek halının çok daha kısa bir sürede kirlenmesine yol açan sabun veya deterjan kullanılmaz. %100 doğal tescili özünde Karbonat olan(tıpkı soda gibi milyonlarca baloncuk çıkaran) the Natural’i kullanırız.

 

Otel Halısı Yıkama da Chem-Dry’ı tercih etmeniz için en önemli nedenler;

Daha Kuru Halılar: otel-halc4b1-yc4b1kama-koridor

Chem-Dry Otel halılarını yıkarken diğer halı yıkama firmalarının kullandığı aşısı suyun sadece 5’te 1’ini kullanır. bu sayede halılar daha çabuk kurur. diğer firmaların yaptığı gibi yıkandığında 2-3 gün ıslak kalmaz, sadece 1-2 saat içerisinde tamamen kurur. hotelde konaklayanlar için herhangi bir sorun çıkarmaz, o katı veya odayı o gün kiraya vermekten kaçınma derdiniz olmaz.

Daha Temiz Halılar: 

Chem-Dry en son teknoloji güçlü ekipmanlarını kullanarak olabilecek en derin temizliği sağlar. kullandığımız solüsyon özünde karbonat olan milyonlarca ufak baloncuk yaparak halının derinlerindeki kirleri yakalar ve halının yüzeyine iter. sonrasında güçlü ekipmanlar ile tamamen çekerek geriye hiçbir kir bırakılmaz. Halıları yeni alınmış gibi tertemiz yapar. Detaylar için daha kısa kuruma süreleri sunan yerinde halı yıkama sayfamıza bakabilirsiniz.

Daha Sağlıklı Halılar: 

Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı Ektraksiyon(SKE) yöntemi en sağlıklı halı yıkama metodudur. Halıda bakterilerin ve alerjenlerin %98’ini yok edildiği bağımsız saygın laboratuvarlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. halı yıkama yöntemimizde toksik içermeyen zararsız solüsyon kullanırız. buda Otellerde kalanlar ve çalışanlar için sağlıklı ve güvenilirdir.  ayrıca halılar yıkandıktan hemen sonra kuruduğundan küf ve mantar oluşumu riskinide ortadan kaldırır. otelin içerisindeki havada bulunan bakterilerin de %89’unu yok ederek hava kalitesini artırır.

otel-halc4b1-yc4b1kama-odaChem-Dry ile Otelinize Yaptığınız Yatırımlarınızı Koruyun!

Tüm bu özellikleri ekleyince Otel halısı yıkama da kimse Chem-Dry kadar iyi olamaz. Profesyonel olan teknisyenlerimiz oteldeki halının türüne göre en iyi sonucu almak için gerekli donanıma sahiptiler.

Temiz Halılar sayesinde otel sürekli kaliteli gözüksün

Çok büyük bir yatırım gerektiren otel zeminin halı ile kaplanmasında her ne kadar kalite halı kullanılsada düzenli olarak temizlenmedikleri zaman müşterin gözüne otelin güzelliği yansıtamaz. Chem-Dry işyeri temizlik hizmetlerinde otelinizdeki halıların bakımı düzeli olarak yapar ve heran tertemiz kalmasını sağlar. Otel yönetimi kendi personeline halıları en doğru biçimde yıkatmak için her ne kadar çaba sarfetsede istediği sonucu alamaz.  Otel halısı temizleme işlemimizde halılar dolayısı ile otel sürekli müşteri gözünde kirli gözükecektir.  kirli göstermese bile müşterinin zihninde bu hotel çok temizmiş hissini uyandırmayacaktır. Bir süre sonra otel yönetimi ve çalışanları bile halının durumuna alışıp artık kirlendiğini farketmeyeceklerdir.

Profesyonel Teknisyenlerimiz Halı Yıkama da Gereken Uzmandırlar.

Hata bu yüzden halıya yaptıkları tüm yatırımları yok edip halılarını söktüren oteller olmakta ve otelin kalitesini düşürmektedirler. Chem-Dry buna asla izin vermez. sürekli kontroller ile otelin güzelliğini devamlı kılacaktır.

Chem-Dry ile Otelinizdeki halının ömrü de uzar. Halıya zarar veren ömrünü kısaltan hiçbir zararlı kimyasal kullanmayız. Büyük yatırımlar yapıp aldığınız Otel halınızı yepyeni olarak yıllar boyu kullanabilirsiniz. Chem-Dry sadece otel halısı yıkamak ile kalmaz. Özel leke çıkarma(otelde en sık yaşanan şarap dökülmesi), koltuk yıkama, taş fayans sert zemin temizliği hizmetini de sunar. Otel halılarınızı yıkatmak için size en yakın Chem-Dry bayisi ile iletişime geçin.

 

En Gelişmiş Otel Halısı Yıkama Sistemiotel-halc4b1-yc4b1kama-restaurant

Chem-Dry otel halı yıkama sisteminde sektördeki en gelişmiş olan ekipmanları kullanır. Yüksek çekim gücü, yüksek sıcaklıklara varan su ısıtma sistemi, halıya zarar vermeden ovalama özelliği ile en gelişmiş yerinde halı yıkama ekipmanlarına sahiptir. Etkili fakat zararsız olan kullandığımız eşsiz solüsyonlarımız sayesinde halılar daha derinlemesine temizlenir. Ve Deterjan, sabun, şampuan kuruyunca kiri yapışkan gibi çeken kimyasallar kullanmadığımızdan halılar çok daha geç kirlenir. Ana solüsyonumuz ve kullandığımız diğer halı yıkama temizleme ve leke çıkarma solüsyonlarımız Amerika’dan alınmış yeşil sertifikaya sahiptir.

Dünya Çapında Otel halı yıkama tecrübesi

Chem-Dry halı yıkama dünya genelinde 52 ülkede yılda ortalama 1 milyar m2 halı yıkamaktadır. Yerinde Halıfleks halı yıkama hizmetinde dünya lideridir. Birçok saygın uluslararası otel ile çalışmaktadır. Otellerde sadece Halı yıkama ile kalmıyor ayrıca koltuk yıkama, yatak yıkama, taş fayans sert zemin yıkama temizleme ve cilalama hizmetini de sunmaktadır.otel-halc4b1sc4b1-yc4b1kama-1024x683

otel-halc4b1-yc4b1kama-ve-temizleme-firmasc4b1

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.