Dezenfeksiyon Hizmeti

DEZENFEKSİYON UZMANLARINA GÜVENİN

Sağlıklı Ev ve İşyeri Uzmanı® , Chem-Dry Sağlık Bakanlığı kayıtlı, hastane seviyesinde dezenfektan ile birlikte tescilli Sıcak Karbonatlaflma Ekstraksiyon işlemi kullanılarak, 25 yıldır müşterilerimizin evlerini daha temiz, daha sağlıklı ve daha güvenli hale edilmiştir. Halı ve döşemeden ahşap, taş ve fayans zeminlere, granit tezgahlara kadar, evinizi ve ailenizi sağlıklı ve güvenli tutmaya yardımcı olmaya kararlıyız. Bu zorlu ve sağlık odaklı zamanlarda temiz ve güvenli bir eve sahip olmak her zamankinden daha önemlidir.

Chem-Dry, temizlediğimiz tüm yüzeylere kapsamlı Temizlik Hizmeti sunmaktan gurur duyar . Profesyonel olarak eğitilmiş teknisyenlerimiz, katı protokollerimize göre hastane sınıfı dezenfektanımızı evinizin sık temaslı ve düşük temaslı alanlarına uygulayacaktır.

GÜVENLİ VE ETKİLİ OLDUĞU KANITLANMIŞ

Hastane seviyesinde dezenfektan uygulamamız mikropları, bakterileri ve virüsleri ortadan kaldırarak evinizi daha temiz ve sağlıklı hale getirmenize yardımcı olur.
Hastane derecesindeki dezenfektanlarımız fayans, taş, ahşap, laminat ve vinil gibi gözeneksiz yüzeylerden bakteri ve virüslerin% 99,9'unu ortadan kaldırmada etkilidir.
Bu Antimikrobiyal Dezenfektanlar, EPA tarafından COVID-19'un nedeni olan Yeni Coronavirus SARS-CoV-2'ye karşı kullanım için onaylanmıştır.

DEZENFEKSİYON HİZMETİ SÜRECİMİZ

Profesyonel teknisyenlerimiz, evinizin talep ettiğiniz Sık ve Düşük Temas alanlarına dezenfektan uygulayacaktır.

Sık Temas Alanları şunları içerebilir:


 •  Kapı kolları ve topuzlar
 •  Mutfak tezgahı
 •  Işık anahtarları
 •  Buzdolabı kapı kolları
 •  Merdiven korkulukları
 •  İstenilen diğer endişe duyulan alanlar

Düşük Temas Alanları şunları içerir:


 •  Halılar, döşemeler ve koltuklar
 •  Ahşap, vinil karo zeminler
 •  Taş, fayans yüzeyler ve derzler

 

Dezenfeksiyon Hizmetimizin bir parçası olarak teknisyenlerimiz, dezenfektanlarımızı uygulamadan önce endişe edilen alanlarını tespit edecek, görünür kirleri veya döküntüleri temizleyecek veya silecektir. Dezenfektanımızı her sık temas edilen alan için uygun olana göre uygulamak için silme, buğulama ve püskürtme kombinasyonunu kullanacağız. Dezenfektanları, aşırı doygunluktan kaçınmaya dikkat ederek, püskürtücü ile düşük temas edilen alanlara uygulayacağız.

ÖNCE GÜVENLİK

Amacımız ailenizi ve teknisyenlerimizi sağlıklı ve güvenli tutmaktır. Profesyonel teknisyenlerimiz aşağıdakiler de dahil olmak üzere özel önlemler almak için eğitilmiştir:

 

 •  Güvenli fiziksel mesafeyi gözlemlemek ve müşterilerle fiziksel etkileşimleri en aza indirmek
 •  Evdeyken eldiven, koruyucu gözlük, maske ve ayakkabı kaplamaları dahil kişisel koruyucu ekipman (KKE) kullanımı
 •  Her servis öncesinde, sırasında ve sonrasında ellerini düzenli olarak yıkamak
 •  Hastane seviyesindeki dezenfeksiyon hizmetimizin bir uygulamasını tamamladaıktan sonra, her temizlik servisi arasında ekipmanlarımızın günlük kapsamlı bir şekilde tüm makine ve ekipmanı dezenfektanlı silerek sterilize etmek

 

SAĞLIKLI BİR EV VE İŞYERİ İÇİN ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Chem-Dry kendini, evinizin ve kurumunuzun daha temiz, daha güvenli ve daha sağlıklı olduğunu bilmenin iç huzurunu veren çözümler ve hizmetler sunmaya adamıştır.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.