Kurumsal Ticari Hizmetler

Kurumsal Ticari Hizmetler

Chem-Dry ulusal bir yerel hizmet sağlayıcıları ağının yanı sıra, büyük veya küçük her türlü işletmelere sektördeki en üst düzey kalitede temizlik hizmetlerini ve bu şirketlere sağladığı ticari hizmetlerin eksiksiz bir listesini sunar. Patentli en son teknoloji ekipmanlar, çevre dostu ürünler ve iyi eğitim almış teknisyenler aracılığı ile müşterileriniz ve çalışanlarınız için sağlıklı bir iş ortamı oluşturacak derinlemesine temizlik hizmetleri sunuyoruz

Duvardan Duvara Halı Yıkama Temizleme

ic59fyeri-c3a7alc4b1c59fma-odasc4b1-temizlic49fi-halc4b1sc4b1-300x193

Halı artık pek çok ticari ortamlarda bir numaralı zemin kaplaması için kullanılmaktadır. Çalışma kabini ve iş istasyonlarının yaygınlaşması ile kumaş iş yerlerini baştan aşağıya kaplamaya başlamıştır. Bu korunması gereken büyük bir yatırımdır. Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlamalı Ekstraksiyon halı yıkama temizleme yöntemi karbonatın doğal temizleme gücünü kullanarak kir ve tozu sökerek yüzeye çıkarır; böylece patentli ekipmanımız ile kolay bir şekilde temizlenirler. Chem-Dry ticari halı temizliği için oldukça uygundur. Çünkü geleneksel buhar temizliğine oranla %80 daha su harcar. Bu da halıların 1-2 gün yerine 1-2 saatte kuruması anlamına gelir ve böylece iş akışınızın aksamadığı gibi halılarınızda aşırı su kullanımına bağlı küf ve bakteri oluşma riski de ortadan kaldırılmış olur.

Chem-Dry tarafından temizlenen ticari halılar daha uzun süre temiz kalır ve müşterileriniz ile çalışanlarınız için daha sağlıklı bir iş ortamı yaratır. Üstün Hizmetimizle tanışmak için size en yakın Chem-Dry şubemizle iletişim geçebilirsiniz.

 

El Dokuma Halısı Yıkama Temizleme

ticari-otel-halc4b1sc4b1-yc4b1kama-temizleme-300x200

El dokuması halıları lobi, hol ve diğer halısız alanların dekore edilmesi ve zeminlerin korunması için idealdir. Ancak bu tür halılar genellikle sık kullanılan alanlara serilir. Dolayısıyla çabuk bir şekilde kirlenirler. Chem-Dry profesyonelleri hemen hemen her türlü halıyı temizleyecek vasıflara sahiptirler.

Sentetik, yün, pamuk, ipek ve diğer türler dahil, halınızın cinsi her ne olursa olsun özel olarak tasarlanmış araç ve ekipmanlarımız sayesinde istenilen temizliği sunarız. Etkili fakat hassas el dokuma halısı yıkama temizleme ve kurutma yöntemlerimiz halının renklerini korur ve bunları yeniden canlandırır. Ayrıca, temizlik solüsyonlarımızın geriye herhangi bir kir çekici kalıntı bırakmamaları sayesinde halılarınız daha uzun süre temiz kalırlar.

 

Koltuk Mobilya Döşeme Temizliği

ticari-halc4b1-yc4b1kama-hizmetleri-bekleme-salonuMasa sandalyeleri, kanepeler, bölmeler ve işyerlerinde bulunan diğer döşemeli ticari mobilyalar yoğun bir biçimde kullanılırlar. Chem-Dry koltuk yıkama döşeme temizliği sayesinde şirket mobilyalarınız ilk günkü gibi yeni bir görünüme sahip olurlar. En kaliteli Kumaşlar ile en dayanıklı sentetikler dahil olmak üzere her türlü döşemede kullanılması için tasarlanmış olan belgelenmiş çevre dostu temizleyicimiz toksik olmayıp tamamen güvenlidir. Çünkü Chem-Dry karbonatlamalı temizleme işlemi kir ve tozu, döşemeli ticari mobilyanızın yüzeyine çıkarır ve böylece bu kir ve tozu temizlemek için fazla suya ihtiyaç kalmaz. Bu da şirket mobilyalarınızın daha çabuk kuruyarak daha uzun bir süre temiz kalacakları anlamına gelir.

 

Deri Koltuk Temizleme

otel-lobi-halc4b1-yc4b1kama

Deri mobilyalar işletmeniz için önemli bir yatırım olup zamanından önce kuruma ve aşınmayı engellemek için düzgün bir bakıma tabi tutulmalıdırlar. Chem-Dry’ın deri uzmanları şirketinizin deri mobilyalarını temizlemek ve restore etmek, kir ve dökülmelere karşı korumak ile nem ihtiyacını gidererek canlılığını geri kazandırmak için gerekli uzmanlığa sahiptirler. Yükse yatırım yapıp aldığınız deri koltuklarını Chem-Dry sadece deri koltuk yıkamaya özel olarak üretilmiş solüsyonlar ile işlemini gerçekleştirir. Sonrasında parlatma ile koltuklarınız kir ve lekelerden arındırılıp restore olup yepyeni bir görünüm kazanır. 

 

 

Karo, Taş ve Derz Temizliği

ticari-otel-tac59f-fayans-temizleme

Chem-Dry, işyerinizde bulunan taş, fayans temizleme ve derz dolgularınızın parlaklığını tamamen geri kazandırabilir. Teknisyenlerimiz, kuvvetli ve derinlemesine temizlik ekstraksiyon ekipmanı gibi özel bir temizleme solüsyonu kullanarak biriken kir ile tozu temizler, taş ve fayanslarınızın ömrünü uzatır ve parlaklığını geri kazandırarak tesislerinize ferahlık getirir

 

 

Granit Tezgah Yenileme

Üstün kalite görünümleri, dayanıklılık ve doğal parlaklıkları dolayısıyla granit tezgahlar işyerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Ancak bu yüzeyler zamanla ilk günkü parlaklıklarını kaybedebilirler. Özellikle şirketinizin yoğun olarak kullanılan alanlarında bu parlaklık daha çabuk kaybedilebilir. Chem-Dry’ın benzersiz ve çok aşamalı temizleme yöntemi granit tezgâhınızın gözeneklerine derinlemesine nüfuz eder ve kir ile sağlıksız unsurları gidererek tezgahınıza parlaklığını geri kazandırır. Bağımsız bir laboratuvarın gerçekleştirdiği test sonuçlarına göre bu yöntemimizin dezenfektan ile birlikte kullanılması halinde granit tezgahlarda sıkça karşılaşılan bakteri ve alerjenlerin ortalama %98.4’ünün yok edildiği tespit edilmiştir.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.