Buharlı Halı Yıkama | Diğer Yöntemler ve Chem-Dry

Buharlı Halı Yıkama ve Diğer Yöntemlere Karşı Chem-Dry

Kaliteli bir yerinde halı yıkama hizmeti ararken her zaman göz önünde bulundurulması gereken nokta Buharlı Halı Yıkama, kuru köpük halı yıkama, Pudralı Halı Yıkama, Talaşlı Halı Yıkama,  Kuru Halı Yıkama, Islak Köpüklü Halı Yıkama gibi ve Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyonlu yöntemlerin bilinmesi ve bu konuda hizmet veren temizleyicilerin birbirlerine denk olmadığıdır. Halınız ve eviniz için üstün kalite yerinde halı yıkama hizmeti sunan bir temizleyiciyi halınızı litrelerce suya ve agresif kimyasallara boğan temizleyicilerden ayıran önemli unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar Chem-Dry’ın benzersiz sıcak karbonatlı ekstraksiyon sisteminin diğer halı temizleme ve buharlı halı yıkama yöntemlerine göre neden daha derinlemesine temizleyerek nasıl daha hızlı kuruduğunu ve sonuç olarak size nasıl daha sağlıklı bir ev sunduğunu açıklar.chem-dry-halc4b1-yc4b1kama-ve-dic49fer-yc3b6ntemler-smll

Geleneksel buhar ve diğer halı yıkama temizleme yöntemleri halınızı litrelerce suya, sabuna ve deterjana boğar. Bu yüzden 1-2 gün boyunca halılarınız ıslak kalırlar. Bu da halının küf ve bakterilerin üremesi için en uygun ortamı sağlamasına neden olur. Buna ilaveten, geriye kalan sabun kalıntıları kiri mıknatıs gibi çekerek halılarınızın çok daha çabuk kirlenmelerine sebebiyet verir.

Chem-Dry’ın kullandığı halı yıkama yöntemleri daha farklıdır. Halınızı suya boğmaktansa, geliştirmiş olduğumuz yöntem halınızın içine işlemiş olan kiri milyonlarca kabarcık sayesinde söker ve yüzeye çıkarır. Böylece tipik olarak buhar temizlemesinde kullanılan su miktarının %20 gibi çok küçük bir kısmını kullanarak yüzeye çıkan kiri temizleriz. Karbonatlama işleminin yüzeye çıkardığı kir, güçlü ekstraksiyon ekipmanımız aracılığı ile halınızdan tamamen temizlenir.

Chem-Dry Buharlı Halı Yıkama ve Diğer tüm Yöntemlerden Daha Üstündür

Chem-Dry'ın üstün Sıcak karbonatlı halı yıkama süreci buharlı halı yıkama temizleme dahil tüm yöntem ve metotlardan çok daha üstündür. Nedeni ise Aşağıdaki gibi maddeler halinde de anlatıldığı üzere başta bir kere Chem-Dry yeşil sertifikalıdır. Halının kiri pisliği halının diplerine itmek yerine hepsini çekip çıkarır. Sadece kir ve lekeler değil aynı zamanda halı içerisindeki bakterileri ve mikroplarıda çekip çıkarır. Geriye başka hiçbir temizleme metodunun yapamadığı kadar saf ve temiz bir sonuç bırakırız. 

Birçok işyerine yerinde halı yıkama hizmeti sunarız. başlıca işyerleri, camiler, oteller, ofisler, yurtlar, mescitler, sinema ve konferans salonları, jimnastik spor salonları halı yıkama ve temizleme hizmetidir. bu işyerlerine sadece halı yıkama hizmeti sunmayız, buharlı koltuk yıkama dan daha üstün olan Sıcak Karbonatlı yerinde koltuk yıkama ve temizleme sürecimiz ile derinlemesine bir koltuk temizliği sunarız. 

Böylece, buhar temizleyicileri halılarınızı aşırı miktarda suya boğarak küf ve bakteri için uygun üreme ortamı oluştururken, Chem-Dry’ın düşük nemli yöntemi bu riski ortadan kaldırır ve daha elverişli bir temizleme çözümü sunar. Üstelik buhar temizliğinde olduğu gibi halılarınız 1-2 günde kurumasının aksine Chem-Dry ile halılarınız yalnızca birkaç saat içinde kurur ve geriye hiçbir sabun kalıntısı bırakmadığı için halılarınız daha uzun süre temiz kalırlar. Size en yakın Chem-Dry halı temizleyicisini bugün keşfedin.

Buharlı Halı Yıkama ile aramızdaki Farkı Kendi Gözlerinizle Görün

Chem-Dry ve Klasik Buharlı Halı Yıkama ‘nın Yan yana Karşılaştırılması :

Chem-Dry Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon

Sıradan Buharlı Halı Yıkama

● Karbonatlamalı, aktif temizleme solüsyonu ● Düz, etkin olmayan temizleme solüsyonu
● Sabun yok, deterjan yok ● Ağır kimyasal ve deterjanlar
● Yapışkan kalıntı yok, yeniden kirlenmeye direnç var ● Yapışkan tortu yeniden kirlenmeye neden olur
● Düşük su kullanımı ● Yüksek su miktarı
● Düşük basınçlı uygulama ● Yüksek basınç uygulaması
● Kısa kuruma süresi, 1-2 saat ● Uzun kuruma süresi, 1-2 gün
● Çevre dostu solüsyonlar, daha sağlıklı temizlik yöntemi ● Aşırı su küf ve bakteri üremesine neden olabilir
 
 
 
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.