Tekne ve Yat Temizliği

Profesyonel Detaylı Tekne ve Yat Temizliğitekne-yat-temizlic49fi

Chem-Dry Tekne ve Yat Temizliği hizmetinde piyasadaki en güçlü ekipman ve makinalara sahiptir ve tamamen doğal olan yeşil sertifikalı The Natural ana solüsyonunu kullanır. Temizleme sürecinde sıcak karbonatlı yıkama sürecini uygular. Tekne temizliği, yat temizliği, boat temizliği hizmetinde uzman teknisyenlerimiz üstün bir hizmet sunarlar.

Tekne, Yat temizliğinde Tüm Hizmetlerimizi Patentli olan Sıcak Karbonatlı Yıkama Temizleme yöntemimiz ile uygularız. Sıcak Karbonatlı Yıkama yöntemimiz milyonlarca küçük baloncuk çıkararak halının veya koltuk veya yatağın diplerindeki kir, leke, bakteri ve mikropları yüzeye iter ve sonrasında kolayca sektördeki en gelişmiş olan makinelerimiz ile kolayca çekeriz.  Tekne ve temizliğinde derinlemesine yıkama yaptığımız alanlar ve yüzeyler genel olarak;

Tekne ve Yat Halı Yıkama:

Sıcak Karbonatlı Halı yıkama yöntemi ile Halılar derinlemesine temizlenir ve Halılar sadece bir kaç saat içerisinde tamamen kurur. Bakteri, mikrop, küf ve mantarlar yok edilir ve kısa sürece kuruduğu için nemli kalmayacak ve tekrar oluşmasını engeleyecektir.

Tekne ve Yat Koltuk ve Döşeme Yıkama:

Koltuk ve Diğer tüm döşemeli yüzeyler için (Kumaş – Deri yüzeyler) üstün yıkama yöntemimiz ile konusunda uzman profesyonel ekiplerimiz ile koltuk yıkama temizleme işlemlerini yerine getiririz.  Geriye çok az bir nem kalır ve oda 3-4 saat içerisinde tamamen kurur ve kullanılabilir hale gelir. Kullandığımız solüsyonumuz tamamen doğal olup hiçbir zararlı madde içermez.

Tekne ve Yat Yatak Yıkama: 

yatak Yıkama işleminde yatakta oluşan maytlar ve benzeri sağlıksız unsurlar dahil olmak üzere profesyonel bir yatak yıkama hizmeti sunarız.

Tekne ve Yat Cam Yıkama: 

Cam Yıkama ve temizliğini profesyonel ekipmanlarımız ve makinemiz ile yaparak zamanla camlarla oluşan deniz ve nemden kaynaklı sararmalar, lekeler ve kalıcı tuzlu buğulanmaları yok ederiz. Pırıl pırıl parlayan yepyeni ve ilk günkinden daha tertemiz yaparız.

Tekne ve Yat Ahşap Zemin Yıkama: 

Ahşap zeminler de bulunan kir ve lekeleri özel hiçbir zarar vermeden fırçalama yaparak tertemiz yaparız.

Tekne ve Yat Taş Fayans Sert Zemin Yıkama: 

Fayans, Seramik, Karo, Mermer, Mozaik ve benzeri taş ve sert zeminler temizleme ve yıkama için hassas ama güçlü olan solüsyonlarımız sayesinde olabilecek en derin temizliği sağlayıp yepyeni yaparız.

tekne-ve-yat-temizlic49fi

Chem-Dry ile Temizlenen Tekne Ve Yatlar çok daha geç kirlenir, sebebi kullandığımız solüsyonların kuruyunca kiri yapışkan gibi çeken köpüren sabun, şampuan veya detarjan kullanmamızdır. Chem-Dry’ın Ana solüsyonu The Natural o kadar doğaldır ki saf su pH7 seviyesindedir ve içilebilir özelliktedir. Chem-Dry şubelerimiz bir çok sahil kentimizde yat temizliği, tekne temizliği, boat temizliği hizmeti sunup profesyonel birikime sahiptirler.

Sıcak Karbonatlı Yıkama sürecimiz birçok halı, mobilya, yatak ve diğer zemin üretici firmalar tarafından en doğal ve etkili yöntem olarak tavsiye edilmektedir. Amerika’dan alınmış yeşil sertifikaya sahiptir. Tekne, Yat, Boat Güverte, Lobi, Kamara, kabin içi ve kabin dışı diğer kullanım alanlarının sağlıklı olması için hassas fakat olabilecek en derin temizliği yaparız.

Detaylı Yat ve Tekne Halı – Koltuk – Yatak – Döşeme ve Sert Zemin Temizliği

Size en yakın bir Chem-Dry şubemiz ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Gerekirse gelip yat veya teknenize bakıp ücretsiz keşif yapabilirler.

Teknisyenlerimiz sizin için Kir, Lekelerden, Bakteri, Mikrop, Küf ve Mantardan arındırılmış tertemiz sağlıklı bir Tekne, Yat veya boat için ellerinden geleni yapacaklardır.

Chem-Dry ile daha derinlemesine temiz, daha uzun süre temiz kalabilen, daha sağlıklı Tekne ve Yatlara sahip olursunuz. Profesyonel bir Tekne ve Yat Temizliği için bize güvenebilirsiniz.

yat-ve-tekne-temizlic49fi-firmasc4b1

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.