En Yakın Chem-Dry

Chem-Dry şubelerimiz birçok araç ve ekip ile hizmet vermekte ve geniş bir bölgeye hitap etmektedirler. Size en yakın Chem-Dry şubemizle iletişime geçebilir, sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa

0212 511 62 26

Şube Sayfası

İstanbul Anadolu

0216 336 36 77

Chem-Dry şubelerine güvenebilirsiniz, tüm personellerimiz gerekli eğitimlerini tamamlayıp konusunda uzman çalışanlardır. Sunduğumuz başlıca hizmetler: yerinde halı yıkama, halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, el dokuma halı yıkama, yatak yıkama ve yatak mayt temizliği, taş fayans sert zemin yıkama ve temizleme, sert zemin cilalama, Granit tezgah temizleme, araç (otomobil, otobüs, minibüs) koltuk yıkama, deri koltuk temizleme, özel leke çıkarma, Su taşkını restorasyonu, stor perde yıkama, evcil hayvan kedi köpek idrar koku ve leke çıkarma, yat ve gemi temizliğidir. tüm şubelerimiz birçok işyeri, şirket, kurum ve kuruluşla çalışmaktadır. Ev, ofis, otel, cami, mescid, yurt, konferans salonu, sinema salonu gibi işletmelere yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktadırlar. Referanslarını, yaptıkları işleri sizinle seve seve paylaşacaklardır. Her Chem-Dry şubesi her hizmeti sunmayabilir.

En Yakın Chem-Dry

Chem-Dry Şubelerimizde Chem-Dry’ın patentli Sıcak Karbonatlı halı yıkama ve koltuk yıkama sürecini uygularız. Bu sürecimizde içeriği tamamen doğal ürünlerden oluşan çevre dostu yeşil sertifikalı The Natural ana solüsyonumuzu kullanırız. Eşsiz olan Sıcak Karbonatlı temizleme sürecimizde halı, koltuk, yatak, taş, fayans zeminlerdeki bakterilerin %98’ini çıkardığımız laboratuvar test sonuçlarıyla onaylanmıştır. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ürünü sektörden en gelişmiş makinelerdir. Tüm çalışan teknisyenlerimiz 52 ülkede 4500 şubemizde olduğu gibi gerekli eğitimlerini tamamlayıp konusunda uzmanlaşmışlardır. Daha derinlemesine temiz, daha uzun süre temiz kalabilen halı ve koltuklar, daha sağlıklı ev ve işyerleri için size en yakın Chem-Dry şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

En Yakın Chem-Dry