En Yakın Chem-Dry

Chem-Dry şubelerimiz birçok araç ve ekip ile hizmet vermekte ve geniş bir bölgeye hitap etmektedirler. Size en yakın Chem-Dry şubemizle iletişime geçebilir, sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Size En Yakın Chem-Dry

İstanbul Avrupa

İstanbul Avrupa

0212 511 62 26

Hizmet Bölgesi : Tüm İstanbul ve Çevre İller

İstanbul Anadolu

İstanbul Anadolu

0216 336 36 77

Hizmet Bölgesi : Tüm İstanbul ve Çevre İller

İzmir

İzmir

0232 431 30 28

Hizmet Bölgesi : Tüm İzmir ve Çevre İller

Ankara

Ankara

0312 379 00 49

Hizmet Bölgesi : Tüm Ankara ve Çevre İller

Bursa

Bursa

0224 241 41 18

Hizmet Bölgesi : Tüm Bursa ve Çevre İller

Manisa

Manisa

0236 233 04 45

Hizmet Bölgesi : Tüm Manisa ve Çevre İller

Chem-Dry şubelerine güvenebilirsiniz, tüm personellerimiz gerekli eğitimlerini tamamlayıp konusunda uzman çalışanlardır. Sunduğumuz başlıca hizmetler: yerinde halı yıkama, halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, el dokuma halı yıkama, yatak yıkama ve yatak mayt temizliği, taş fayans sert zemin yıkama ve temizleme, sert zemin cilalama, Granit tezgah temizleme, araç (otomobil, otobüs, minibüs) koltuk yıkama, deri koltuk temizleme, özel leke çıkarma, Su taşkını restorasyonu, stor perde yıkama, evcil hayvan kedi köpek idrar koku ve leke çıkarma, yat ve gemi temizliğidir. tüm şubelerimiz birçok işyeri, şirket, kurum ve kuruluşla çalışmaktadır. Ev, ofis, otel, cami, mescid, yurt, konferans salonu, sinema salonu gibi işletmelere yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktadırlar. Referanslarını, yaptıkları işleri sizinle seve seve paylaşacaklardır. Her Chem-Dry şubesi her hizmeti sunmayabilir.

En Yakın Chem-Dry

Chem-Dry Şubelerimizde Chem-Dry’ın patentli Sıcak Karbonatlı halı yıkama ve koltuk yıkama sürecini uygularız. Bu sürecimizde içeriği tamamen doğal ürünlerden oluşan çevre dostu yeşil sertifikalı The Natural ana solüsyonumuzu kullanırız. Eşsiz olan Sıcak Karbonatlı temizleme sürecimizde halı, koltuk, yatak, taş, fayans zeminlerdeki bakterilerin %98’ini çıkardığımız laboratuvar test sonuçlarıyla onaylanmıştır. Ayrıca kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ürünü sektörden en gelişmiş makinelerdir. Tüm çalışan teknisyenlerimiz 52 ülkede 4500 şubemizde olduğu gibi gerekli eğitimlerini tamamlayıp konusunda uzmanlaşmışlardır. Daha derinlemesine temiz, daha uzun süre temiz kalabilen halı ve koltuklar, daha sağlıklı ev ve işyerleri için size en yakın Chem-Dry şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

En Yakın Chem-Dry
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.