Yerinde Halı Yıkama

Konu özellikle yerinde halı yıkama hizmeti olduğunda başka hiçbir firma Chem-Dry gibi yapamaz. Yüksek yatırım yaptığınız ev ve işyerinize kalite katan duvardan duvara halılarınızı en iyi Chem-Dry korur. 

Chem-Dry evde yerinde halı yıkama hizmetinde daha derinlemesine, daha sağlıklı bir temizlik için en son teknoloji ekipmanlarını ve eşsiz karbonat formüllü olan doğal patentli solüsyonunu The Natural’i kullanır.

Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı duvardan duvara sabit yapışkanlı halıfleks halı yıkama yöntemi, ekipmanları ve solüsyonları halı ve kilim enstitüsünden,  Laboratuvarlardan ve birçok kurum ve kuruluştan sertifika kazanmış, En büyük halı üretici fabrikalarından tavsiye mektupları almış, en iyi halı yıkama yöntemi olduğu kabul görmüştür.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Hizmetinde Profesyonellik

Chem-Dry ile duvardan duvara olan halılarınız: Daha Kuru. Daha Temiz. Daha Sağlıklı.

Daha Kuru Yerinde Halı Yıkama:

Chem-Dry ile halılarınız 1-2 saat içerisinde kurur. 1-2 gün sonra değil. Aşırı miktarda su kullanan diğer sıradan buharlı veya şampuanlı halı yıkamacıların aksine Chem-Dry %80 daha az su kullanır. Ev ve işyerinizdeki halınızı yıkandıktan çok kısa bir süre sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yıkanan halıların çok kısa sürede kuruması sayesinde ev veya işletmenizde işler aksamadan devam eder. Örneğin bir otel halısı, cami halısı veya ofis halısı düşünün, Geç kuruyacak bir halıdan dolayı bu mekanları uzun süre kapalı tutamazsınız.

Daha Temiz Yerinde Halı Yıkama:

Chem-Dry halı yıkama işleminde Sıcak Karbonatlamanın gücünü ve son teknoloji ekipmanlarını kullanarak olabilecek en derin temizliği yapar. Kullandığımız patentli ana solüsyonumuz The Natural tıpkı soda gibi milyonlarca köpüren küçük baloncuk çıkarır. Halının fiberlerine ipliklerine kadar nufüs eder ve halıdaki kir ve lekeleri yüzeye iter. Sonrasında güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çeker ve geriye gerçekten derinlemesine temiz bir halı bırakırız. Ayrıca Chem-Dry ile yıkanan halılarınız daha geç kirlenir, çok daha uzun süre temiz kalır. Belli bir yatırım yapıp aldığınız halınızın kullanım ömrünü de uzatırız. Chem-Dry’ın 40 yıldır eşsiz olan yöntemi ile yıkadığı halılar vardır ve halen yepyeni durmaktadır.

Daha Sağlıklı Yerinde Halı Yıkama:

Chem-Dry Patentli Sıcak Karbonatlı halı yıkama yönteminde en gelişmiş ekipmanları ve Doğal olan The Natural solüsyonunu kullandığından geriye yapışkan gibi kir ve lekeleri, bakteriler ve mikropları çeken bir kalıntı bırakmaz. Evde halı yıkama işlemi içerisinde daha az oranda su kullandığından Halıfleks halının alt tabakasının ıslanmasına izin vermez, buda halının altında bakteri, küf, mantar oluşumunu engeller. Küf ve mantarların oluşması için bir halının 4-5 saat ıslak, nemli, rutubetli kalması yeterlidir ve süre içerisinde üreme için yeterli zaman bulurlar. Chem-Dry ile yıkanan halılar sadece 1-2 saat içerisinde kurur ve sağlıksız unsurların halıda oluşmasını engeller. Çocuklarınız ve Evcil hayvanlarınız için güvenlidir.

Halının Olduğu Yerde Evde veya İşyerinde Ev, Ofis veya Camilerde Duvardan Duvara Halıfleks Halı Yıkama

Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı daha sağlıklı ve daha derinlemesine temizlik sağlayan halı yıkama yöntemi beklentilerinizin üzerinde bir memnuniyet sağlayacaktır. Duvardan duvara halı yıkama hizmetimiz olan Chem-Dry yerinde halı yıkama ve diğer tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir.

Direkt Halının Olduğu Yerde Evde veya İşyerinde Ev, Ofis veya Camilerde Duvardan durava halıfleks Halı Yıkama işlemlerini yerinde büyük yılların vermiş olduğu profesyonellik ve deneyim ile yaparız.

Chem-Dry’ın profesyonel teknisyenlerine güvenin. halınız için olabilecek en iyi temizliği yapacaklardır, gerekli eğitim ve sertifikalarını almışlardır.yerinde halıfleks halı yıkama

Diğer yerinde halı yıkama temizleme türleri ve yöntemleri şunlardır: Buharlı Halı Yıkama, Kuru Halı Yıkama, Halıfleks Yıkama, Kuru Köpük Halı Yıkama, Talaşlı Halı Yıkama, Fırçalı Şampuanlı Halı Yıkama. Chem-Dry’ın eşsiz olan Sıcak Karbonatlı yerinde halı yıkama temizleme yöntemi saygın halı üreticileri, Birçok laboratuvar, halı ve kilim enstitüsü gibi saygın kurum ve kuruluşlar tarafından tavsiye edilen en etkili fakat hassas halı yıkama yöntemidir. Halılara kesinlikle en ufak bir zarar vermez. Ayrıca Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı yerinde halı yıkama yöntemi ile yıkanan duvardan duvara Halıfleks halıların garantisi kesinlikle bozulmaz.

Neden Chem-Dry Yerinde Halı Yıkama ?

  • Bakteri ve alerjenlerin %98 ini yok ederiz ki bu oranı Chem-Dry dışında hiçbir yerinde halı yıkama firması yakalayamaz.

  • Halıların Ömrünü uzatır, diğer halı yıkama firmalarının yaptığı gibi halının ömrünü kısaltmaz.

  • Chem-Dry’ın 40 yıldır sadece kendisinin yıkadığı halılar mevcuttur ve halen yepyeni gibi durmaktadır.

  • Halılar 2 saatten daha az bir sürede kurur, 1-2 gün sonra değil.

  • Tamamen zararsız yeşil sertifikalı çevre dostu solüsyonlar kullanırız.

  • Bizim yıkadığım halılar ardında yapışkan gibi kiri çeken sabun bırakmaz ve çok daha geç kirlenir.

  • Halılara fabrikada uygulanan kir tutmama özelliğini bozmaz.

  • Profesyonel sertifikalı teknisyenlerimiz halınızın türüne göre en doğru işlemi uygularlar.

  • Müşteri memnuniyeti garantisi veririz.

Chem-Dry yerinde halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama Hizmetinde Dünya Birincisi : ChemDry

Chem-Dry Halı Yıkama dünya genelinde 51 ülkede 4500 şubesi ile her gün ortalama 11.000 ev ve işyerine hizmet vermektedir. yılda ortalama 1 milyar metre kare halı yıkayarak dünya lideridir. Kullandığımız ekipmanlar, halının türüne göre uyguladığımız 100 den fazla faklı yeşil sertifikalı, tamamen zararsız solüsyonumuz ve profesyonel çalışanlarımız ile en üstün halı yıkama hizmetini sunarız.

Evler dışında ayrıca profesyonel duvardan duvara yerinde halı yıkama hizmetini verdiğimiz işyerlerinden bazıları: ofisler, resmi daireler, belediyeler, oteller, camiler, tiyatrolar, bale salonları, jimnastik salonları, sinema salonları, hava alanları, kurslar, üniversiteler, mescidler, dershaneler, özel okullar ve daha birçok kurum ve kuruluş. Yerinde Cami halı yıkama temizleme, Yerinde ofis halı yıkama temizleme, yerinde otel halı yıkama temizleme işlemlerini son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak yapar, kir, leke, mikrop, bakteri ve alerjenlerden eser bırakmayız.

Yerinde Halı Yıkama Merak Edilenler

En İyi yerinde halı yıkama yöntemi hangisidir ?

Chem-Dry yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama yöntemi diğer tüm yöntemlerden daha iyi ve daha sağlıklıdır. Chem-Dry’ın eşsiz Sıcak Karbonatlı yıkama süreci karbonlamanın gücünü kullanarak halılarda bulunan tüm kir, bakteri, mikrop, mantar ve küfleri yok eder ve daha derinlemesine bir temizlik sağlar. Evde halı koltuk yıkama yöntemimizde diğer Buharlı, şampuanlı gibi yöntemlere göre çok az daha az su kullanılır. Böylelikle halılar sadece birkaç saat içerisinde tamamen kurur ve buda küf mantar oluşumunu engeller. Evde veya iş yerinde halı yıkama işleminde Chem-Dry’ın imzası olan The Natural ana solüsyonumuz milyonlarca kabaran baloncuk çıkararak kir ve mikropları halının dibine itmek yerine yüzeyine iter ve sonrasında güçlü vakumlama ekipmanımızla kolayca halıdan uzaklaştırılırlar. The Natural yeşil sertifikalı hiçbir toksik madde içermez, çocuklar ve evcil hayvanlar içinde güvenilirdir.

Diğer yerinde yıkama yöntemleri halıma zarar verir mi ?

Evet zarar verebilir. Diğer yöntemler aşırı miktarda su kullanır ve sonrasında bunun tekrar geri çekmeye uğraşırlar ama çekilmesi imkansızdır. Su halının alt tabakasına geçer orada kalır ve uzun süren kuruma sürelerine neden olur, buda renginin değişmesine, küf, mantar oluşuma sebep olur. Ayrıca kullandıkları sert kimyasallar halının ipliklerine zarar ve kullanım ömrünü ciddi derece azaltır. Yerinde duvardan duvara sabit olan halılarda Renk atması, yıpranması, gevşemesi, sararması, kalıcı benek benek renklenmesine neden olur.

Chem-Dry neden diğer yöntemler kadar fazla su kullanmaz ?

Chem-Dry diğer yöntemlere göre yüzde seksen daha az su kullanır çünkü karbonatlı yıkama sürecidir. Bu sürece halıya hiçbir zarar vermeden olabilecek en derin temizliği sağlaması için en ideal su miktarıdır. The Natural milyonlarca kabaran küçük baloncuk çıkarır, kir ve lekeleri kolayca çekilmesi için halının ipliklerinin dibinden söker ve yüzeyine iter. Sadece 1-2 saat de kuruma sağlayan az sulu, düşük miktarda basınçlı yöntemimiz yerinde halılardaki uygulanan en sağlıklı yerinde halı yıkama temizleme yöntemi ve aynı zamanda çevre dostudur.

Chem-Dry ne tür kimyasallar kullanır ?

Chem-Dry evde halı yıkama kapsamında tamamen doğal, tabiat anadan alınmış olan The Natural ana solüsyonunu kullanır. Solüsyonumuzda hiçbir zararlı kimyasal bulunmaz, sabun, şampuan, deterjan değildir. Diğer yerinde halı yıkama yöntemleri ciddi anlamda sert, kiri çeken sabun, şampuan, deterjan gibi agresif zararlı kimyasallar kullanır. Bu kapsamda halı yıkama deterjanları olarak kullandığımız ürünlerin hiçbirinin zararlı kimyasallara sahip olmadığının altını bir kez daha kalın çizgilerle çizmek gerekir.

Siz gelmeden önce halımı kuru vakumlamalı mıyım ?

Bunu yapmanız zorunlu değildir. Profesyonel Chem-Dry teknisyenleri HEPA filtreli endüstriyel vakumlama ekipmanlarımızla bunu halı yıkama işlemimizin bir standardı gibi sunacaklardır.

Halılarımı hangi sıklıklarla yıkatmalıyım ?

Endüstrideki Experler 3-6 ay arasında bir halı yıkama işlemini tavsiye ederler. Halılarının düzenli profesyonel yıkanması sadece halının görümünün iyileşmesine değil aynı zamanda, sağlık açısından ev içerisinde atmosferin ve ayrıca halının ömrünün de uzamasına yardımcı olur.

Halımın tamamen kuruması ne kadar sürer ?

Kuruma süresi halının nem derecesine, ev içerisindeki havanın sirkülasyonuna, halının türüne göre değişir. Klima veya bir fanın açık olması kuruma süresini kısaltacaktır. Chem-Dry yerinde halı yıkama sürecinde genellikle 1-2 saat içerisinde halı tamamen kurur ve kullanılabilir hale gelir. Bazı durumlarda yerinde halının geç kurumasına birçok sebep neden olabilir.

Yıkama işlemi bittikten sonra halılarımız tekrar çabuk kirlenir mi ?

Birçok yerinde halı yıkamacı sabun, deterjan, şampuan gibi kimyasallar kullanır. Bu kimyasalların özelliği kuruduktan sonra halıda kiri yapışkan gibi çeken kalıntı bırakmalarıdır. Buda daha çabuk kirlenmesine, daha sık profesyonelce yıkanması gerektiği demektir. Chem-Dry’ın ana solüsyonu The Natural tamamen doğal ürünlerden oluşmuş, içerisinde hiçbir zararlı kimyasal, sabun, şampuan, deterjan tarzı ürünler ihtiva etmez. Bu sayede duvardan duvara yerinde halılar çok daha geç kirlenir, temizliğini daha uzun süre korur.

Evcil hayvan idrar kokusunu halıdan nasıl çıkarıyorsunuz ?

Kedi, Köpek gibi evcil hayvan idrarları doğru işlem ile müdahale edilmediğinde aylarca koku yaymaya devam eder. İdrar halıda ve halının alt pad tabakasında kuruduğunda milyonlarca konsantre kristal bırakır ve daha keskin koku yayar. Çoğu halı yıkamacı firma bunu sadece maskeler. Chem-Dry’ın devrim niteliğindeki PURT işlemi idrar kristallerini parçalar, enzimleri çökertir ve böylelikle idrar kokusu sonsuza dek yok olur.

Halılarımızda neden koruyucu kullanmalıyım ?

Yeni halılar fabrikalarda genellikle ipliklerine koruma uygulanarak üretilir. Koruyucu tabaka halının kir ve lekelere karşı dirençli olmasını sağlar. Fakat bu koruma zamanla özelliğini yitirir ve halılar daha çabuk kir tutmaya dolayısı ile daha sık yıkanmaya ihtiyaç duyar. Chem-Dry’ın Patentli Protectant koruyucusu halılara kir ve leke tutmaz özellik kazandırır. Eşsiz olan yerinde halı yıkama temizleme işlemimizde halılar 2-3 katına kadar daha geç kirlenir, daha uzun süre temizliğini korur. Buda ayrıca halının kullanım ömür süresini uzatır.

 Yerinde halı yıkama temizleme

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.