Koltuk Yıkama

koltuk yıkamaÇocuğunuz, evcil hayvanınız, arkadaşlarınız ve aileniz hiç şüphesiz döşeme ve mobilyalarınızın dayanıklılığını sürekli test eder. Toz, polen, mikrop, yiyecek kırıntıları ve lekeler koltuklar için kaçınılmaz birer kabustur. Ev ve işyerlerinize giren tozun % 80’i koltuklarınızda yer tutar ve koltuk temizliği noktasında önlem alınmasını kaçınılmaz hale getirir.

Bırakın, Chem-Dry sunduğu üstün evde koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızın ömrünü uzatacak ve çocuklarınız ile evcil hayvanlarınız için sağlıklı ve güvenli olan bir ortamın temelini atacaktır.

Chem-Dry halı ve koltuk yıkama hizmeti ile ev ve işyerlerinize yeni bir hayat getirecek, temizlik işlemimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınız çok kısa bir süre içerisinde kuruyacak ve bunları kullanmaya kaldığınız yerden çabucak devam edebileceksiniz. Son teknolojiyi kullanarak sunduğumuz koltuk temizleme yöntemleri ile en derin lekeleri kısa sürede içerisinde temizleyerek, siz değerli müşterilerimize hassas bir hizmet sürecinin garantisini veriyoruz.

 Koltuk Yıkama Sürecimizde Test Edilmiş ve Kanıtlanmış Sonuçlar

koltuk yıkama bakterileri yok etme

Chem-Dry önde gelen bağımsız bir laboratuvarı Sıcak Karbonlu Exktraksiyon yıkama sonuca göre, Chem-Dry’ın HCE yöntemi koltuklarda yer alan alışıldık ev alerjenlerinin ortalama olarak %99.1’ini yok ediyor. Halı yıkama ve koltuk Yıkama işleminde Test edilen sık rastlanılan alerjenler için kedi ve köpek kepeği ile ev tozu akarı kullanılmıştır. Buna ilaveten, SKE işlemimizin dezenfektan ile birlikte kullanılması sonucunda ise ev içerisinde havada uçuşan bakterilerin ortalama %89’unu yok ederek hava kalitesini iyileştirdiği bulunmuştur. Evinizin genel hava kalitesini artırırız.

Koltuklarınızı The Natural® ile Yıkayın

Yerinde Doğal Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama

Profesyonel bir yerinde koltuk yıkama firması tuttuğunuzda kullanılacak olan sabun ve agresif kimyasalların geriye bırakacağı yapışkan kalıntıların çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız için herhangi bir tehlike teşkil edip etmediği hakkında endişe ediyor olabilirsiniz. Chem-Dry ile böyle bir endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Koltuklarınız için yerinde yani evde veya işyerinde olduğu yerde derinlemesine ve sağlıklı bir temizlik sağlayan belgelenmiş çevre dostu ve karbonatlı solüsyonumuz the Naturel® aynı zamanda koltuklarınızda da kullanılır ve olağan üstü sonuçlar doğurur. Bu da Chem-Dry’ın yerinde koltuk yıkama temizleme  yöntemlerinin döşemeli mobilyalarınızı tüm aileniz için güvenilir, çabuk kuruyan ve yeniden kirlenmeye dayanıklı hale getirdikleri anlamına gelir.koltuk yıkama firması

Koltuklar The Natural ile Alerjenlerden Arındırılır

Gözünüzün önünde koltuk kumaşının içine hapsolmuş olan kiri ve pisliği çözen ve süpürülmesi için yüzeye çıkaran milyonlarca kabarcığı canlandırın. İşte toksik olmayan, güvenilir, karbonatlı solüsyonumuz mobilyalarınızı böyle temizler ömürlerine ömür katar. Eğitimli koltuk yıkama teknisyenlerimiz, ardından özel bir ekstraksiyon ekipmanı ile temizlik solüsyonunun yüzeye çıkardığı tüm kir, toz ve alerjenleri temizler ve diğer alternatiflerle karşılaştırıldığında mobilyanızı daha parlak, daha temiz ve daha sağlıklı bir hale getirir. Bu derinlemesine temizleyen ve sağlıklı yöntem her türlü koltuk tekstil malzemesi ile uyumludur. Bunun nedeni ise the Natural solüsyonunun hiçbir sabun veya deterjan içermemesi ve dolayısıyla geriye hiçbir yapışkan kalıntı bırakmamasıdır. İşte böylece koltuklarınız daha uzun süre temiz kalırlar. Tüm bunlara bakıldığında; alanında uzman teknisyen kadromuz ve kullanıdığımız son teknoloji koltuk temizleme yöntemleri aracılığıyla müşterilerimize sunduğumuz evde ya da yerinde koltuk yıkama hizmeti ile sektörde hizmet veren diğer firmalar içerisinde ön plana çıktığımızın altını kalın çizgilerle çizmek gerekir.

Koltuk Yıkama Paketlerimizi Karşılaştırın

Chem-Dry’ın Halı ve Koltuk Döşeme Koruma Paketi (yeniden kirlenmeye karşı koruma) ve Sağlıklı Ev Paketinin (yeniden kirlenmeye karşı koruma ve profesyonel dezenfektan ile koku giderici) evinizi günlük lekelerden ve sağlıksız alerjen ile bakterilere karşı nasıl koruyacağınızı aşağıda öğrenebilirsiniz.

Koltuk Yıkama işlemi ile lekelere karşı koruma

Mobilyalarınızın ne sıklıkla kullanıldığı göz önünde bulundurulduğunda üzerlerine bir şey dökülmesi kaçınılmazdır. Chem-Dry profesyonel teknisyenine koltuğunuzun kumaş liflerinin etrafında leke önleyici koruyucu bir bariyer oluşturacak Koruyucu uygulamasını isteyin.

Mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca güzel bir görünüme sahip olmasını ve bir sonraki profesyonel temizliğe kadar daha uzun bir süre temiz kalmasını sağlamak istiyorsanız Chem-Dry’da aradığınızı bulacaksınız. Profesyonel çalışan kadromuz ve üstün teknolojimiz ile koltuk yıkama hizmetinin kapsamını genişletiyor, yalnızca mobilyalarınızı temizlemekle kalmıyor, uzun süreli bir koruma sürecinin de garantisini veriyoruz.koltuk yikama diagram

Yerinde Koltuk Yıkama Temizleme Hizmeti

Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınız olduğu yerde yani evde veya işyerinde olduğu yerde yıkanır. Koltukların taşınması, götürüp getirilmesi işlemlerine gerek kalmayacaktır. Profesyonel yerinde yıkama ekipmanlarımız sayesinde koltuklarınız sadece birkaç saat içerisinde tamamen kurur ve tekrar kullanılabilir hale gelir. Gelişmiş sektörde başka benzeri olmayan mobil yerinde koltuk yıkama araçlarımız sayesinde olabilecek en derin temizliği Chem-Dry olarak biz yaparız.

Koltuk Yıkama Temizleme ve Koruma Paketi

Chem-Dry bünyesinde sunduğumuz koltuk yıkama temizleme hizmetinin mobilyalarınız üzerindeki faydalarını sıralamak istersek;

 • Üreticinin uyguladığı, zamanla aşınan ve yok olan leke koruyucusunu restore eder
 • Koltuklarınızın kumaş liflerinin etrafında koruyucu bir bariyer oluşturur
 • Hemen hemen her lekenin sinmesini engelleyerek koltuk kumaşının fiberlerine nüfuz etmesine fırsat vermeden temizlemenize olanak sağlar
 • Hemen hemen her türlü döşemeli mobilya malzemesi ile uyumludur

Sağlıklı Ev Paketi ile Koltuklarınızdaki, Evinizdeki Alerjen ve Bakterilerden Kurtulun

 • Aile fertlerinizden biri astım ya da alerji sıkıntısı mı çekiyor ?
 • Evinizde bulunan alerjenler ve hava kalitesi sizi endişelendiriyor mu ?
 • Mikrop ve bakterilerin evinize yayılmasını engellemek mi istiyorsunuz ?

Koltuk, Kanepe ve sandalye gibi ev tekstil ürünleri alışıldık alerjen ve mikropları hapsederek büyük bir hava filtresi görevi görürler. Ancak her hava filtresinde olduğu gibi en iyi performansı sağlamaları için bunlar da düzenli olarak yıkanmalıdırlar. Chem-Dry’ın SKE koltuk yıkama yöntemi önde gelen bağımsız bir hava kalitesi laboratuvarı tarafından test edilip onaylanmıştır. Bu çalışmanın sonuçlarına göre Chem-Dry’ın HCE temizlik yönteminin halı ve koltuklarda yer alan alışıldık ev alerjenlerinin ortalama olarak %98.1’ini yok ettiği tespit edilmiştir. Buna ilaveten, Sağlıklı Ev Paketinin dezenfektan ile birlikte kullanılması sonucunda ise ev

koltuk yikama hizmetleri öncesi sonrası

içerisinde havada uçuşan bakterilerin ortalama %89’unu yok ederek hava kalitesini iyileştirdiği onaylanmıştır*. Kullandığımız özel koku giderici ise koltularınıza sinen kokuları yalnızca maskelemez. Koltuk Yıkama dan sonra Koku gidericimiz kokuları tamamen söküp gidererek mobilyalarınızın ve hava kalitenizin daha uzun bir süre temiz kalmasını sağlar. Sağlıklı Ev Paketimiz, döşemeli mobilyalar için sunduğumuz en kapsamlı temizlik hizmeti olup evinizin hava kalitesini iyileştirerek aileniz için daha temiz ve güvenli bir ortam sağlar.

Sağlıklı Ev Paketi ile koltuk yıkama Temizleme : Koku Giderici/Dezenfektan:

 • Hastalık saçabilecek sağlığa zararlı bakterileri yok etmek için koltuklarınızı dezenfekte eder
 • Toz akarı, haşere, evcil hayvan kepeği, polen ve benzeri gibi sıkça rastlanan pek çok alerjenin varlığını önemli seviyede azaltır
 • Özel koku giderici, koltuğunuzun içine hapsolmuş kokuları yalnızca maskelemez – bunları tamamen giderir
 • Yatak, yatak minderi ve diğer ev tekstil ürünleri dahil olmak üzere tüm mobilyalara uygulanabilir.

Evde Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Evde Yerinde Koltuk yıkama kapsamında verdiğimiz üstün ve etkin hizmet anlayışından yararlanmak ve size en yakın koltuk yıkama bayimiz ile iletişime geçmek için bayilerimiz sayfasına göz atmanız yeterli ! Koltuklar direkt evde yani yerinde Koltuk yıkama yapılarak işlem gerçekleştirilir. Yüksek donanımlı mobil araçlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile koltuklarınızın buluduğu mekana gelip sektördeki en üstün olan yerinde koltuk yıkama işlemini yaparız.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.