Tarihçe

robert-harris-chem-dryRobert Harris, 1970’lerde genç bir adam olarak hukuk fakültesinde okurken bir yandan halı temizleyicisi olarak çalışmaktaydı. Zamanın temizleme ürünlerini yeterli bulmayan Harris, daha iyi bir alternatif aramaya başladı. Bu konudaki araştırması, temizlik formüllerinin özelliklerini araştırarak, kirli halıları önce bir formül sonra bir diğeri ile temizlemek gibi sonsuz yorucu denemeler gerçekleştirerek uzun yıllar sürdü.

Sonunda, yalnızca mükemmel bir şekilde temizlik sağlayan çığır açacak karbonatlı bir solüsyon geliştirmekle kalmadı, aynı zamanda güvenli ve toksik madde içermeyen bir temizleme ürünü geliştirdi. 1977 yılında Chem-Dry’ın temellerinin atılması ile hem kendi işini kurmuş oldu hem de başarıyı yakaladı. Sunduğu temizlik hizmetlerine olan talep giderek büyüdü. Chem-Dry, ilk küçük franchise gruplarından, günümüzde bini aşkın başarılı franchise’dan oluşan güçlü hizmet ağı haline gelmiştir. Chem-Dry ailesinin büyümesi ile Robert Harris kendisini başarıya götüren hikayenin pek çok franchise sahipleri için de gerçekleştiğine tanıklık etmiştir.

Bugün, 40 yıla yakın bir süre sonunda Chem-Dry, diğer temizleyicilere nazaran en çok şubeye sahip olarak Entrepreneur Magazine tarafından Amerika’nın 1 numaralı Temizlik Şirketi unvanını kazanmıştır! Yönetim Kurulu Başkanımız Dan Tarantin’in mükemmel önderliği ve başarılı Yönetici Kadromuz sayesinde Chem-Dry sektörün lideri olmaya devam etmektedir. 

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.