Karbonatlamanın Gücü – Sıcak Karbonatlı Halı Yıkama Yöntemimiz

Sıcak Karbonlamanın Gücü

Chem-Dry’ın sunduğu hizmetlerin diğer hizmet sağlayıcılara göre tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise daha sağlıklı ve güvenli bir halı yıkama temizleme deneyimi sunmamızdır. Chem-Dry karbonat gücünün etkisi ile halınızın içine işlemiş olan kiri, tozu söker ve ardından kuvvetli ekstraksiyon ekipmanımız ile derinlemesine temizleyerek halınızın uzun bir süre temiz kalmasını sağlar.

Tıpkı sodanın gömleğinizdeki lekeleri çıkardığı gibi, karbonatlama uygulamasını yöntemlerimize adapte ederek üstün bir halı ve koltuk yıkama temizleme yöntemi geliştirdik. Chem-Dry karbonatlama solüsyonlarının gücünü kullanarak kiri, tozu ve diğer alerjenleri yüzeye çıkarır, ardından buhar temizliği gibi aşırı su kullanan yöntemlere başvurmaya gerek kalmadan kolayca temizlenir. Chem-Dry ile halılarınız daha çabuk kurur ve halınızın altında üreyebilecek bakterilerin oluşma riski engellenmiş olur.

Karbonatlama Daha Uzun Ömürlü Bir Temizlik Sağlar

Karbonatlama artık yalnızca gazlı içeceklerde kullanılmıyor. Chem-Dry’ın geliştirmiş olduğu yöntem sayesinde milyonlarca kabarcık halının içine derinlemesine işler, kir ile çay, kahve lekeleri çabucak çözer ve itici bir güç görevi görerek tüm kirleri yüzeye çıkarır. Temizlemenin neredeyse tamamını kabarcıklar gerçekleştirdiği için Chem-Dry halı yıkama için aşırı miktarda su veya sabunlu kimyasallar ile diğer temizleyicilere başvurmaz. Diğer buharlı halı yıkama, şampuanlı halı yıkama, kuru halı yıkama yöntemlerinde geriye kalan sabun artıkları kir ve toz için mıknatıs görevi görür, halınızın daha çabuk kirlenmesine yol açar ve dolayısıyla halınızın daha sık olarak temizlenmeye ihtiyaç duymasına sebebiyet verir.

Aşağıdaki videoda bunun nasıl gerçekleştiğini izleyebilirsiniz.

Chem-Dry’ın Ana Temizleme Solüsyonu Güvenli olup kesinlikle Toksik değildir

the-natural-solusyon

 

Chem-Dry’ın çığır açan halı temizleme yöntemi The Natural temelinde karbonatlama tekniği ve Tabiat Ana’dan ilham aldığımız maddeler yer almaktadır. Yalnızca en zor lekeleri çıkarmakta oldukça etkili olduğu için değil, aynı zamanda içerdiği maddelerin benzerlerini doğada bulabileceğiniz için adını The Natural koyduk. Bu karbonatlamalı temizlik yöntemi hem temiz, hem yeşil dostu ve ayrıca tipik buhar temizliğine kıyasla çok daha az su kullanır ve kimyasal içerikli halı yıkama yöntemlerinden daha iyi sonuçlar verir çünkü kelimenin tam anlamıyla kiri ve pisliği halınızdan söker. Bununla birlikte, The Natural kesinlikle sabun, deterjan veya diğer agresif kimyasallardan hiçbirini içermediği için geriye kiri mıknatıs gibi yeniden halınıza çekecek sabun kalıntıları bırakmaz.

Chem-Dry ile halılar yalnızca daha iyi temizlenmekle kalmaz, aynı zamanda daha uzun süre temiz kalırlar. Böylece, halınızın daha uzun süre temiz kalması bu yönde daha az harcama yapmanıza ve halı temizleme yatırımınıza daha fazla değer katmasına imkan sağlar. Ayrıca, güvenlli bir şekilde gerçekleştirilen derinlemesine temizliğin bilinciyle aileniz ile birlikte gönül rahatlığıyla evinizin tadını çıkarırsınız.

Chem-Dry’ın temizleme solüsyonu olan The Natural ve diğer Çevre Dostu ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için Çevre dostu Yeşil halı Yıkama Temizliği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.