Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetimizde Uzman Personelimiz Fark Yaratırchem-dry-halc4b1-yc4b1kama-arac3a7-ve-teknisyen-ile-s-600x405

Profesyonel halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetinin kalitesi, hizmeti sunan firmanın profesyonelliğine bağlıdır.

İşte bu yüzden Chem-Dry üstün düzey eğitimli ve güvenilir profesyonel halı yıkama ve temizleme teknisyenlerimiz ile kuvvetli karbonatlamalı yıkama yöntemini birleştirerek ailenize “göz kamaştırıcı” bir temizlik hizmeti sunar.

Profesyonel halı yıkama teknisyenlerimizin aldıkları eğitim seviyesinin temizlik sektöründe bir benzeri bulunmamaktadır. Chem-Dry teknisyenleri evinizde hizmet sunmaya başlamadan önce uzun bir süre boyunca yoğun eğitim alırlar. Bu eğitim sayesinde teknisyenlerimiz tüm halı, döşeme ve deri temizliği ihtiyaçlarınızı tespit eder. Değerlendirme, karşılama ve hatta bu beklentilerinizi aşmak için gerekli vasıflara sahip olurlar.

Belgelendirme ve Eğitim

Chem-Dry teknisyenleri yıllık eğitim programlarına katılarak halı temizleme sektöründeki en yeni teknolojiler hakkında bilgi ve gerekli sertifika sahibi olurlar. Böylece Chem-Dry Profesyonel halı yıkama ve döşeme temizleyicinizin çeşitli kumaşları temizleme konusunda tecrübe sahibidirler. Ve en kaliteli halı, kilim ve döşemenin temizliğinde gereken özeni göstereceklerinden emin olabilirsiniz.

Usta Teknisyen Sertifikası – Profesyonel Halı Yıkama

profesyonel-teknisyen-halc4b1-yc4b1kama-ic3a7in

5 yıldızlı Sertifika sahibi olan Chem-Dry teknisyenleri “Usta Teknisyen” unvanını alırlar. Usta Teknisyen programı, teknisyenlerin ustaca bir temizlik, leke sökülmesi, evcil hayvan idrar kokusu giderilmesi, müşteri hizmetleri, güvenilirlik ve daha fazlası için teknisyenleri son halı ve döşeme temizliği teknolojileri hakkında eğitime tabii tutar. Chem-Dry profesyonel halı yıkama hizmeti için Usta Teknisyen unvanı en üst düzey halı yıkama temizleme becerisi ve hizmetini temsil eder.

Denetleme, Temizleme ve Restorasyon Sertifika Enstitüsü – Institute of Inspection, Cleaning and Restoration Certificate (IICRC)/

institete-belgesi-tavsiye

Chem-Dry uzmanları tarafından verilen mükemmel eğitime ek olarak, birçok Chem-Dry teknisyeni Denetim Enstitüsü (Institute of Inspection) tarafından verilen, profesyonel halı yıkama, temizleme, kilim temizleme, El dokuma halı yıkama, deri  temizleme, taş fayans seramik, mozaik sert zemin temizleme, koltuk yıkama, yatak yıkama temizleme ve diğer özel hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için ek eğitim alıp Temizleme ve Restorasyon Sertifikası (Cleaning and Restoration Certificate) kazanmışlardır.

 

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetinde En İyi Yerel Hizmet Sağlayıcılarını Takdir Etme

Circle of Excellence (Mükemmellik Topluluğu) Onayı

mc3bckemellik-c3b6dc3bclc3bc-200x200

Chem-Dry, gıpta edilen Circle of Excellence (COE) başlığı ile Chem-Dry ağındaki kendi bölgesini en iyi şekilde temsil eden yerel hizmet sağlayıcılarını takdir etmektedir. Sürekli tekrar yapılan bu takdir, müşteri memnuniyetinde en yüksek standartlara sahip olan, en iyi temizlik uygulamalarını yerine getiren ve diğer önemli alanlarda başarılı olan operatörlere verilir.

 

President’s Award (Başkanlık Ödülü)

bac59fkanlc4b1k-c3b6dc3bclc3bc

Saygın President’s Award itibar ödülü her yıl Chem-Dry sistemindeki en yüksek standartlara sahiptir Ve temizleme başarılarından, müşteri memnuniyetine kadar bir dizi kriterlere göre seçilen operatörlere dağıtılır.

Chem-Dry uzmanlarına güvenin. En yakın Şubemiz 

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.