Mutfak Tezgah Temizleme

Granit mutfak tezgahları bulundukları eve güzellik katarlar. 

granit-mutfak-temizleme-hizmeti

Granitin dayanıklılığı bu güzelliğin tadını uzun yıllar boyunca çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Ancak zaman içerisinde, granit orijinal parlaklığını ve cilasını bir nebze kaybedecektir. Mutfaktaki tezgahın monte edilmesi anında üzerine koruyucu uygulanmış olsa bile koruyucu zaman içerisinde aşınır ve sıvıların granitin yüzeyine işlemesine yol açar. Kalıntılar, mikroplar, kir ve su lekeleri granitinizin yüzeyine ciddi şekilde zarar verebilir.
Granit tezgahınızın düzenli olarak bakımının yapılması, temizlenmesi ve koruyucu uygulanması yatırımınızı korumak için oldukça önemlidir. Piyasada pek çok kendin-yap ürünleri mevcut bulunmaktadır ancak bunların bazıları faydadan öte daha çok zarar verebilir. Bu ürünlerin çoğu granit tezgahınızın parlaklığını matlaştıran agresif ve aşındırıcı kimyasallar içermektedir.

Test Edilmiş ve Onaylanmış Üstün Sonuçlar

mutfak tezgahı temizleme granit temizleme

Güvenilir profesyonel halı temizleyiciniz ve evinizi temiz ve güvenli bir hale getirmenize yardımcı olan diğer ev hizmetlerini sağlayan Chem-Dry, granit tezgahlarınızı ilk günkü parlaklığına geri kavuşturan granit tezgah restorasyon hizmetini sunar. Mutfak tezgahları temizleme işlemimizde Sıcak Karbonatlamanın gücünü kullanırız.

Bağımsız bir laboratuvar aracılığı ile pek çok farklı ev ortamında gerçekleştirilen testler sonucunda, Granit Tezgah Yenileme işlemimizin dezenfektan ile kullanıldığında bu yüzeylerde oluşan bakterilerin ortalama %98.4’ünü yok ettiği tespit edilmiştir. Ayrıca mutfak, banyo ve koridorlarda bulunan Mozaik, Seramik, Taş, Fayans, Karo, Mermer, sert zemin yıkama temizleme işlemimiz de aynı şekilde bakterileri yok edip sağlıklı evler sunuyoruz.Granit tezgahınızın daha temiz ve daha parlak bir yüzeye sahip olmasını istediğinizde Chem-Dry’ı arayın..

Evinizin Sağlığının İyileştirilmesi

mutfak tezgah bakteri temizleme

Chem-Dry’ın granit tezgah yenileme yöntemi granitin gözenekli yüzeyine derinlemesine nüfuz eder ve mikrop saçan bakteriler ile kir ve tozu yok eder. Ardından, istenmeyen unsurları uzak tutmak için koruyucu uygulanır. Böylece tezgahınızım parlaklığı geri kazandırılır ve ömrü uzamış olur. Granit yenileme teknisyenlerimiz, toksik olmayan ve güvenli, belgelenmiş çevre dostu solüsyonlar ile kuvvetli derinlemesine temizlik sağlayan ekipmanları kullanırlar. Profesyonel Teknisyenlerimiz sertifikalarını almışlardır.

Granit Yüzeyleri Temizleme, Koruma ve Kaplanması

Eğitimli ve sertifikalı Chem-Dry uzmanlarımız size danışarak kapsamlı bir granit tezgah temizliğini dört aşamada sunarlar:

1.Temizleme ve Fırçalama
Chem-Dry’ın tescilli Granit Tezgah Temizlik Solüsyonu mikrop, kir ve toz birikintilerini yüzeye zarar verecek aşındırıcı fırçalama kullanmadan giderir. Ayrıca, solüsyonumuzun toksik olmaması temizlik hizmetimizin sonunda eviniz aileniz için daha güvenli ve temiz olacaktır.
2. Kalıntıların Giderilmesi
Tezgah yüzeyinin temizlenmesinin ardından Granit Tezgah Kalıntı Gidericisini uygulayarak tüm kalıntıları gideririz.
3. Koruma / Kaplama
Bir sonraki aşamada küçük bir miktar Granit Tezgah Koruyucu uygulanır. Bu koruyucu 3-5 dakika içerisinde kurur. Koruyucu, granit tezgahın yüzeyine nüfuz ederek kuvvetli bir koruyucu tabaka oluşturur.

granit-tezgah-temizleme-1-300x200
4. Cila
Son aşama cilalama işlemidir. Bu aşama için tescilli Granit Cilamızı kullanarak tezgahlarınıza ferahlık ve parlaklık kazandırarak ilk günkü güzelliklerine kavuşmalarını sağlarız.
Granit tezgahlar, ister mutfak, banyo, oturma odası, ister açık alanlarda olsun evinizin önemli bir yatırım parçası olup bulundukları yere şıklık getirirler. Tezgahların temiz tutulması önemli olmakla beraber bu zor bir iş olabilir. Bu yüzden yerel Chem-Dry operatörünüzden bu zor işin üstesinden sizin yerinize gelmesini isteyebilirsiniz. Böylece derinlemesine bir tezgah temizliği ile yenileme hizmeti alacak ve eviniz ile aileniz için daha sağlıklı bir ev ortamı sağlamış olacaksınız.
*Her bayii bağımsız olarak faaliyet gösterir ve mevcut tüm hizmetler her bayide sunulmayabilir. Yerel operatörünüzün ihtiyacınız olan hizmetleri sağlayıp sağlamadığını öğrenin.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.