Evde Sağlık Çalışması

Sağlıklı bir Ev Vaadimiz

Chem-Dry, Evinizdeki Alerjen ve Bakterilerden Kurtulmanız İçin Güvenebileceğiniz Ortağınızdır

Test edilmiş ve Onaylanmış Üstün Sonuçlar

Chem-Dry olarak kendimizi evinizi temiz, güvenilir ve sağlıklı tutacağına güvenebileceğiniz üstün çözümler ve hizmetler sunmaya adadık. Belgelenmiş çevre dostu solüsyonumuz ve Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon temizlik yöntemimiz sayesinde gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz daha derinlemesine ve daha uzun süre kalan bir temizlik ve aileniz için daha sağlıklı bir ortam sunuyoruz.

Misyonumuz, insanların daha sağlıklı hayatlar sürmesine yardımcı olmaktır. Yöntemlerimizin sağlıklı ve temiz bir eve sahip olmak için istediğiniz sonuçları vermelerini garantilemek için ana temizleme yöntemlerimizi bağımsız bir laboratuvar aracılığı ile evlerde en sık rastlanan sağlıksız unsurlar olan alerjen ve bakterilere karşı test ettirdik. Bu testlerin sonuçlarını sizlerle paylaşmaktan büyük memnuniyet duyarız.

Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon Yöntemi ile Eviniz Daha Sağlıklı

halc4b1-koltuk-temizleme-testleri

Sıcak Karbonatlı Ekstraksiyon (HCE) halı yıkama işlemimiz önde gelen bağımsız bir hava kalitesi laboratuvarı tarafından pek çok evde test edildi. Laboratuvarın vardığı sonuçlara göre, Chem-Dry alışıldık ev alerjenlerinin ortalama %98’ini yok ediyor. Test edilen sıkça rastlanılan alerjenler için kedi ve köpek kepeği ile ev tozu akarı kullanılmıştır. Buna ilaveten, HCE işlemimizin dezenfektan ile birlikte kullanılması sonucunda ise ev içerisinde havada uçuşan bakterilerin ortalama %89’unu ve halılarda bulunan bakterilerin ise %82.3’ünü yok ettiği tespit edilmiştir. Halı, Koltuk ve yatak gibi textil döşemeli mobilyalarınız, bakteri, küf, mantar, mikrop ve alerjenlerden kurtarırz.

 

Evcil Hayvan İdrar Sökme İşlemi (P.U.R.T.)

idrar-halc4b1-ve-koltuk-temizleme-tesltleri

Bir diğer bağımsız laboratuvar testi ise evcil hayvan idrarı koku ve lekelerini sökmekte çığır açan P.U.R.T yöntemimizi pek çok farklı evde test etmiştir. Kedi ve köpek idrarı olarak en sık karşılaşılan durumlarda, bahsi geçen çalışma P.UR.T. yöntemimizin evcil hayvan idrarı kokularını ortalama %99.9 oranında yok ettiğini tespit etmiştir. Çalışma aynı zamanda P.U.R.T. yöntemimizin evcil hayvan idrarlarının halılarda meydana getirdiği bakterilerin ortalama %99.2’sini yok ettiğini ispatlamıştır

Fayans, Taş ve Derz Dolgu Temizliği

karo-fayans-temizleme-testleri

Bağımsız bir laboratuvarın test etmiş old

 

uğu diğer bir hizmetimiz ise Fayans, Taş ve Derz Dolgu Temizleme hizmetimizdir. Çeşitli evlerde gerçekleştirilen fayans temizleme testlerinde, Fayans, Taş ve Derz Dolgu yöntemimizin dezenfektan ile birlikte kullanıldığında bu yüzeylerde bulunan bakterilerin ortalama %98.6’sını yok ettiği tespit edilmiştir.

Granit Tezgah Yenilemesi

granit-tezgah-temizleme-testleri

Pek çok farklı ev ortamında gerçekleştirilen testler sonucunda, bağımsız bir laboratuvar aracılığı ile Granit Tezgah Yenileme işlemimizin dezenfektan ile kullanıldığında bu yüzeylerde oluşan bakterilerin ortalama %98.4’ünü yok ettiği tespit edilmiştir.

 

Alerjenlerin Evinizden Temizlenmesi

Pek çok kişi halı, kilim ve döşemelerin büyük birer hava filtresi görevi görerek alerjen ve bakterileri hapsederek bunların soluduğumuz havaya karışmasını engellediğinin farkında değildir. Ancak herhangi bir hava filtresi gibi, halılarda düzenli ve uygun bir şekilde temizlenmelidir. Böylece bu görevlerini en iyi şekilde yerine getirebileceklerdir. Hepimiz, her beş kişiden biri (yaklaşık 15 milyon) alerji ve astım sıkıntısı çekmekte olup her an yeni bir krizi tetikleyecek evimizdeki hava kalitesi ile alerjen ve bakterilerin varlığından önemli ölçüde etkilenmektedir. Bu durumu ve zamanımızın %90’nını kapalı alanlarda geçirdiğimizi göz önünde bulundurursak, halı, döşeme, kilim, fayans ve taş ile granit tezgahların güvenli ve sağlıklı yöntemler ile temizlenmesi için hizmet sunan güvenilir bir profesyonelin seçilmesi evinizin ve ailenizin sağlığı için oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Bakterilerin Temizlenmesi, Ev İçindeki Hava Kalitesinin İyileştirilmesiske-sonuc3a7

Ev içerisindeki havanın kalitesi evinizin sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Çünkü ortalama bir evde her bir cm kare başına 30.000’den fazla bakteri bulunabilmektedir. Doğru bir şekilde temizlenmediği sürece bakteri sayısı çoğalır ve dolayısıyla halınızın içinde bulunan bakteriler hareketlenip ailenizin teneffüs ettiği havaya karışır. Chem-Dry halı temizliği sadece halı, döşeme ve diğer yüzeylerdeki bakterileri gidermekle kalmaz, aynı zamanda evinizdeki hava kalitesini genel olarak iyileştirir.

Chem-Dry olarak evinizin güvenliği ve ailenizin sağlığı açısından rahat bir nefes almanızı istiyoruz. İster alerji ya da astım sıkıntısı çekin, ister ailenize mümkün olan en sağlıklı ev ortamını sağlamak isteyin, Chem-Dry halı temizleme hizmetleri ile evinizi alerjen ve bakterilerden arındırmanıza ve genel olarak hava kalitesini iyileştirmenize yardımcı oluyoruz. Chem-Dry’ın başka hiçbir halı temizlemefirmasının yapmadığı gibi sağlığınızı ön planda tutarak sunduğu halı ve döşeme temizleme hizmetlerinden faydalanmak için en 

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.