İşyeri Temizleme Hizmetleri | Detaylı Halı - Koltuk - Sert Zemin Yıkama Temizleme

 İşyeri Halı, Koltuk, Döşeme, Taş, Fayans, Ahşap, Vinly Zemin Yıkama Temizleme Hizmetibayan-giyi-mac49fazasc4b1-halc4b1-yc4b1kama

Şirketler halı, Koltuk ve el dokumalarına milyonlarca dolar değerinde servet harcarlar. İşte bu yüzden ülke ve dünya çapında işyerleri bu yatırımlarını korumak ve ofislerinin, perakende ve ticari alanlarının sağlıklı olması ve güzel gözükmesi için Chem-Dry’ı tercih ederler. Chem-Dry, küçük yerel işyerilerinden ulusal çaptaki büyük şirketlere kadar her zaman en iyi hizmeti sunar. Çünkü Chem-Dry sunduğu derinlemesine halı ve koltuk yıkama hizmeti ile çalışanlarınıza ve müşterilerinize daha sağlıklı alanlar oluşturur ve işlerinizin aksamasını engeller.

İşyeri Ofis, perakende ve ticari alanlara sunulan hizmetler 

Chem-Dry olarak işyerlerinin çalışanları ve müşterileri için temiz ve sağlıklı bir alan oluşturma ihtiyacını anlıyoruz. Halı yıkamada Getirdiğimiz devamlı yenilikler ve geliştirdiğimiz modern çözümler sayesinde derinlemesine temizlik temin edip, halı ve koltuklarınızın daha çabuk kurumasını sağlayan profesyonel yıkama hizmetleri sunuyoruz. Dolayısıyla işyerleri için daha sağlıklı çalışma alanlarının yaratılmasına da katkıda bulunmuş oluyoruz.

Daha Kuru. Chem-Dry’ın temizlik yöntemlerinin esasında derinlemesine temizleme gücüne sahip karbonatlama işleminin bulunmasından ötürü yıkama yöntemimizde geleneksel buhar temizliğine oranla %80 daha az su kullanıyoruz. Böylece kuruma süresi 1-2 günden yalnızca 1-2 saate düşüyor. Bu da, işyerinizdeki çalışanlarınız için daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayarak iş faaliyetlerinize çok kısa bir kesinti ya da hiç kesintisiz devam edebileceğiniz anlamına geliyor.

Daha Temiz. Chem-Dry’ın benzersiz sıcak karbonatlamalı ekstraksiyon yıkama yöntemi halı ve koltuklara derinlemesine nüfuz ederek kir ve tozu çözerek bunların yüzeye çıkmasını sağlarız. Ardından en modern ekipmanlar aracılığı ile işyerinizde bulunan halınızdaki kir ve suyu çekerek çalışanlarınız ve müşterileriniz için daha uzun süreli bir temizlik temin ederiz.

Daha Sağlıklı. Chem-Dry, işyeriniz için halı ve koltuk yıkama sürecinde çalışanlarınız ve müşterileriniz için toksik olmayan, belgelenmiş çevre dostu olan özel olarak tasarlanmış bir solüsyon kullanır. Düşük nemli yöntemimiz sayesinde aşırı su kullanımı ile oluşan küf ve bakteriler engellenmiş olur. Buna ilaveten, önde gelen bağımsız bir hava kalitesi laboratuvarının gerçekleştirmiş olduğu çalışma sonuçlarına göre, SKE işyeri halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme yöntemimizin halı ve döşemelerde sıklıkla rastlanan alerjenlerin %98’ini yok ettiği ve dezenfektan ile kullanıldığında ise havada uçuşan bakterilerin %89’unu yok ettiği tespit edilmiştir*.

İster özel bir toplantıya hazırlanmak için bir defaya mahsus bir yıkama hizmeti ihtiyacınız olsun, ister işyeriniz için özel olarak programlanmış düzenli bir bakım planınız olsun, Chem-Dry ‘ı arayın ve müşterileriniz ile işyerinizdeki çalışanlarınız için daha temiz, sağlıklı ve güvenli bir ortam sunun.

Chem-Dry’ın teknik ekibleri en küçük yerel işten, büyük ulusal çaptaki zorlu temizlik işleri ile düzgün ve zamanında başa çıkabilecek vasıflara sahiptirler. İşyeri halı temizlik hizmetlerimiz için bazı ideal kurum, kuruluş ve işletme çeşitlerimiz aşağıda yer almaktadır:

 • Ofis ve ofis binalarıkonferans-salonu-halc4b1-yc4b1kama
 • Rezidanslar
 • İşçi kabinleri
 • Kongre merkezleri
 • Okul ve derslikler
 • Tiyatrolar
 • Sinema salonları
 • Camiler
 • İbadethaneler
 • Üst düzey yaşam tesisleri
 • Mağazalar
 • Perakende dükkanlar
 • Hastahaneler
 • Doktor, diş hekimi klinikleri ve diğer sağlık kuruluşları
 • Showroomlar
 • Oteller, moteller
 • Restoranlar

En Gelişmiş Halı, Koltuk, Sert Zemin Yıkama Temizleme Sistemi

Chem-Dry hem ev hem işyeri koltuk ve halı temizleme hizmetlerinde dünya lideridir, her yıl artarak ortalama 1 milyar metrekare yıkamaktadır. iş yeriniz de yenilikçi teknolojisi, Çevre dostu süreci ve müşteri memnuniyeti ile her zaman sektöre yön vermiş olan Chem-Dry’ın 40 yıllık halı ve koltuk yıkama tecrübesinden fayda sağlayacaktır.

Chem-Dry’ın benzersiz Sıcak Karbonlu Çıkarma Metodu özel olarak dizayn edilmiş, çevre dostu yeşil sertifikalı solüsyonlar kullanarak karbonatın baloncuklu yapısının halı ve koltuklarınızın en derinine işlemesini sağlayarak, kirleri, pislikleri, lekeleri parçalayarak yüzeye çeker.daha sonrasında son teknolojik ekipmanlarımızı kullanarak parçalanıp yüzeye itilen kiri ve suyu çeker, arkasında çalışanlarınız ve müşterileriniz için derin temizlik ve uzun süre temizliğini koruyan halı ve koltuklar bırakır. Karbonatlamanın gücü ile halı yıkamakoltuk yıkama, taş fayans sert zemin yıkama işlemlerinde en profesyonel, sağlıklı ve derin bir temizlik sağlarız.

İşyeriniz için Sıcak Karbonatlı Halı ve Koltuk Yıkama Temizleme Süreci

Çünkü Chem-Dry’ın halı yıkama süreci karbonatlamanın derin temizleme gücüne dayanır, tipik buharlı yıkamacılardan %80 daha az su tüketerek kuruma süresinin 1-2 gün yerine sadece 1-2 saate inmesine olanak sağlar. buda suyun neden olabileceği küf ve mantar oluşma riskini ortadan kaldırır.  Bunun anlamı iş yerinizdeki çalışanlarınız için daha sağlıklı alanlar oluştururken işleriniz çok az veya hiç kesintiye uğramaz.

Şirketler Halı, döşeme, deri ve el dokuması halılara milyonlarca dolar para harcarlar. bundan dolayıdır ki ülke ve dünya genelindeki işletmeler Chem-Dry’ı sadece yatırımlarını korumak için değil aynı zamanda ofislerini, mağazalarını ve işyerlerini sağlıklı ve mükemmel görmek için seçerler. Özellikle Cami halısı yıkamaOfis halı yıkamaOtel halı yıkama, sinema salonları, konferans salonları, yurt, mescit halıları yıkama temizleme işlemlerinde firmanın profesyonelliği son derece önemlidir. Sizlerde hergün 11.000 müşterimizin bizi tercih ettiği gibi Chem-Dry’ı tercih ediniz.

İster özel bir toplantı için tek seferlik bir temizliğe ihtiyacınız olsun, isterse işyerinizin düzenli bir bakım planından kaynaklı olsun, müşterileriniz ve çalışanlarınız için daha temiz, daha güvenli ve daha sağlıklı bir ortam sağlamak için Chem-Dry’ı aramanız yeterlidir.

Bir Uçtan Bir Uca Yerel Firmalar

ic59fyeri-bekleme-solonu-halc4b1-yc4b1kanmasc4b1

Uluslararası bir marka olan Chem-Dry dünya çapında yaklaşık 4,500 şubeye sahiptir. Bu durumda Dünyanın dört bir yanında işletmeleri olan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamız gerekmektedir.

Çeşitli Bölgelerde ve yurt dışında işyerleri bulunan müşterilerimiz için Chem-Dry’ın geniş hizmet ağı üst düzey istikrarlılık ve erişim kolaylığı sağlayarak birden çok farklı farklı hizmet sağlayıcıları ile çalışmanın sıkıntılarını ortadan kaldırır. Chem-Dry ülkenin önde gelen perakende Mağazalarına, konut tesislerine ve ofis bloklarına temizlik hizmetleri sağlamaktadır. İşetmeniz için daha fazla bilgi ve bir fiyat almak için 0850 888 4422 numaralı telefondan veya size en yakın Chem-Dry şubemizle irtibata geçebilirsiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.