Deri Koltuk Temizleme

Deri Koltuk Temizleme – Deri Döşeme Temizliği

Deri Koltuk , Mobilya Temizleme ve Restorasyonu hizmetinde Chem-Dry’a güvenebilirsiniz. Deri mobilyalar çok değerli bir yatırım olup evinize ayrı bir klas katar. Deri her ne kadar oldukça dayanıklı olsa dahi aşınma izleri bariz gözükür. Bu yüzden deri mobilyaların temizlenmesi bakımlarının yapılması çok önemlidir. Piyasada bulunan deri temizleme ürünlerinin çoğu deri için uygun değildir. Bu ürünler derinin çatlamasına ve kurumasına yola açabilir.

deri koltuk yıkama temizleme işlemi

Chem-Dry deri koltuklarınızı temizleyecek ve orijinal canlılığını geri kazandıracak güvenli ve etkili bir temizlik sunar. Böylece mobilyanızın ömrüne ömür katacaksınız. Chem-Dry Deri Uzmanlarının düzenli temizlikleri sayesinde mobilyanızda zamansız aşınmanın oluşmasını engelleyecek ve güzel görünmesini sağlayacaksınız.

Deri Mobilya ve Koltukların Bakımı

Zaman içerisinde vücut yağları, ter, deri asitleri ve aşınma, yırtılma deri mobilyanızın görünümü olumsuz etkileyebilir, koyu nokta ve lekelerin oluşmasına sebebiyet verebilir.

  • Yağ ve Gres – İnsanların ve hayvanların vücut yağları deri mobilyanın sık kullanılan bölgelerine kolayca işleyebilir ve mobilyanın koruyucu tabakasında ciddi hasara yol açabilir.
  • Havadan Kaynaklanan Kirlenme – Toz partikülleri, havada uçuşan yemek yağları ve alışıldık ev içi faaliyetlerin meydana getirdiği görünmez hava kirleticileri er ya da geç deri mobilyaya ulaşır ve hasara yol açar
  • Alışılmış Kirlenme – Sıradan kir, kum ve bitki lifleri aile fertleri ve evcil hayvanlar aracılığı ile evin içine taşınır ve deri mobilyanın her kullanımında deriye işler.
  • Boya ve Mürekkep – Boyası akan bir kalem, gazete mürekkebi ve kot pantolon boyası deri mobilyaya geçebilecek boya ve mürekkeplerden olup çıkarması zor inatçı lekelere ve ciddi hasara yol açabilirler

Sertifikalı Deri Uzmanlarımız dikkatli bir şekilde mobilyanızın deri türünü belirler, temizlik ve kir birikimi ile lekelerin çıkarılması için özel olarak tasarlanmış en uygun ürünü seçerler. Ardından derilerinizi temizleyecek ve restore edeceğiz. Böylece doğal güzelliklerine geri kavuşacaklar. Suni deri veya hakiki gerçek deri koltuklar için farklı temizleme işlemleri uygulanır. Kumaş döşemeli koltuk yıkama sürecimiz için ilgili sayfamıza bakınız. Ayrıca Deri halı yıkama işlemlerimiz de derinin türüne uygun kimyasallarımız ile temizlenir.

deri koltuk temizleme

Deri Koltuk Temizleme, Mobilya Yıkama Temizleme ve Restorasyonu

Deri koltuklarınızın ömrü boyunca sağında solunda çizik ve hasar oluşması kaçınılmazdır. Chem-Dry’ın Sertifikalı Teknisyenleri bu sorunların üstesinden gelmek için eğitilmiştir. Deri mobilyanızı incelemeye vakit ayırıp mobilyanızın özgün rengine uyumlu olan renklendirmeyi uygularlar. Ayrıca hassas anilin derilerin renklerini de restore ederiz.

 

Deri Koltuk ve Mobilyanızın yaşı ve oluşan aşınmaya bağlı olarak yılda 2 veya 4 kere profesyonel temizlik programına tabii tutulması önerilir.

Deri Temizleme işlemi ile Deri Koltuklarınızın Temiz Tutulması

Bir sonraki profesyonel temizliğe kadar mobilyanızın sağlığını ve güzelliğini muhafaza etmek için Chem-Dry Hafif Temizleyicisini uygulayabilir ve mobilyanın koruyucu tabakasını yeniden canlandırmak için Chem-Dry deri koltuk Koruyucu Kremini kullanabilirsiniz. Her iki ürün Chem-Dry Teknisyeninizin Chem Dry Deri Bakım Kitinde yer almaktadır.

Deri mobilyanızın sağılığını ve parıltısını restore etmek, yatırımınızı garanti altına almak için derhal bugün Chem-Dry’ı arayın ve ÜCRETSİZ bir deri temizliği değerlendirmesi veya randevu alın.

*Her Franchise bağımsız olarak faaliyet gösterir ve mevcut tüm hizmetler her Franchise’de sunulmayabilir. Yerel  Chem-Dry operatörünüzün ihtiyacınız olan hizmetleri sağlayıp sağlamadığını öğrenin.