Duvardan Duvara Halı Yıkama

Profesyonel Duvardan Duvara Halı Yıkama Temizlemeduvardan-duvara-halc4b1-yc4b1kama

Chem-Dry Duvardan Duvara Halı Yıkama süreci; Chem-Dry Sabit halılarınız için en üstün, en temiz, en sağlıklı halı yıkama yöntemini geliştirmiştir. Chem-Dry 1977 yılından beri evlerin daha sağlıklı, daha mutlu bir ortam olması için sürekli yenilik yapmıştır. Ve bu sayede duvardan duvara halı yıkama da ve diğer verdiğini hizmetlerde dünya lideri konuma gelmiştir. Profesyonel halı yıkamada en son teknoloji ekipmanlarını ve en doğal solüsyonu The Natural’i kullanır. Chem-Dry’ın geliştirdiği yöntem ile suyun halıların altına geçmesi önlenmektedir. Buda küf ve mantar oluşma,bakteri üremesi, kötü koku çıkarması, lekelerin tekrar kusma problemini ortadan kalkmıştır.

Sıcak Karbonatlı Duvardan Duvara Halı Yıkama Yöntemi

Chem-Dry’ın profesyonel Sıcak Karbonatlı Eksraksiyon (SKE) Halı Yıkama Süreci

patentli duvardan duvara yerinde halı yıkama yöntemi halının en derinine kadar işler. Sonrasında kir ve lekeleri yüzeye iter geriye gerçekten derinlemesine tertemiz bir halı bırakır. SKE sistemimizde kullandığımız ana solüsyonumuz The Natural milyonlarca küçük baloncuk çıkararak kirlerin halının ipliklerinden sökülmesini ve yukarı doğru halının yüzeyine itilmesini sağlar. Ve böylelikle diğer halı yıkama firmalarında olduğu gibi kir ve lekeler halının dibine itilmez yukarı itilir. Daha sonra güçlü vakumlama özellikli ekipmanımızla yüzeye itilen kir ve lekeler çekilir, geriye tertemiz bir halı kalır.

Duvardan Duvara Halı Yıkama Hizmetinde Tamamen Yeşil Sertifikalı Zararsız Solüsyonlar Kullanırız

Chem-Dry diğer halıfleks yıkama, halı yıkamacıların yaptığı gibi kuruyunca kiri çeken sabun, deterjan, şampuan kullanmaz. Tamamen doğal özünde karbonat olan solüsyonunu kullanır. bu da Halıfleks veya halıların daha uzun süre 2-3 katına kadar daha temiz kalmasını sağlar. The Natural olan solüsyonumuz o kadar doğaldırki içilebilir seviyededir. birçok kurum ve kuruluştan çevre dostu yeşil sertifikası ve onay mührünü kazanmıştır. Amerika’da alması kolay olmayan FDA’dan ve Halı ve Kilim Enstitüsünden Platinyum onay mührünü hak etmiştir. Birçok duvardan duvara halı üreticisi fabrika Chem-Dry’ı tavsiye etmektedir. Halılarını Chem-Dry Halı yıkama ve koltuk yıkama firmasına yıkatanlar %95 gibi çok yüksek bir oranda tekrar Chem-Dry’ı tercih etmektedir. Buda Müşterilerin beklentilerinin üzerinde hizmet verdiğinin kanıtıdır.

Duvardan Duvara Halı Yıkama Yöntemimiz ve Farklarımızduvardan-duvara-halc4b1-yc4b1kama-ve-temizleme

 Duvarda Duvara Halı Yıkama sürecinde diğer Yöntemlerle kıyaslayınca Chem-Dry’ın en önemli farkları:

Chem-Dry Sıcak Karbonatlı

Ekstraksiyon Duvardan

Duvara Halı Yıkama

Diğer Duvardan Duvara

Halı  Yıkama Yöntemleri

● Karbonatlamalı, aktif temizleme solüsyonu ● Düz, etkin olmayan temizleme solüsyonu
● Sabun yok, deterjan yok ● Ağır kimyasal ve deterjanlar
● Yapışkan kalıntı yok, yeniden kirlenmeye direnç var ● Yapışkan tortu yeniden kirlenmeye neden olur
● Düşük su kullanımı ● Yüksek su miktarı
● Düşük basınçlı uygulama ● Yüksek basınç uygulaması
● Kısa kuruma süresi, 1-2 saat ● Uzun kuruma süresi, 1-2 gün
● Çevre dostu solüsyonlar, daha sağlıklı temizlik yöntemi ● Aşırı su küf ve bakteri üremesine neden olabilir

 Yerinde Duvardan Duvara Halı Temizleme işlemi ve Chem-Dry Farkı

Chem-Dry ile duvardan duvara sabit halılar çok daha kuru bir sistemle, çok daha sağlıklı bir sistemle, Çok daha derinlemesine temiz olur. Chem-Dry’ın duvardan duvara halı yıkama yöntemi kuru halı yıkama veya kuru köpüklü halı yıkama temizleme işlemi değildir. Chem-Dry en iyi ve etkili sonucu almak için dengeli olan su miktarını kullanır. etkisin bir halı temizleme metodu olan Susuz veya halıyı küf ve nem içerisinde bırakacak rutubet oluşmasına neden olacak aşırı su kullanımı yapmaz. Dengeli yeterli sevide su kullanır. Kullanılan su 85 derecelerdeki sıcaklıklara ulaşır ve etkili bir temizleme sistemine elveriş sağlar. Halıdaki kir ve leke moleküleri genel fizik kurallarında olduğu gibi her 10 derece sıcaklık artışında ortalama 2 katı kadar fazla hareket eder. Buda 85 derece sıcak su ile yıkamamızın eşsiz olan sonuçları doğurmasına elverir. Etkili fakat hassas bir duvardan duvara olan sabit halı yıkama işlemi demektir. Şüphesiz duvardan duvara halı yıkama işleminin tam verimle gerçekleşmesi adına dikkat edilmesi gereken faktörlerin sayısı hayli fazladır. Chem-Dry olarak tüm bu faktörleri dikkate alarak sunduğumuz kapsamlı hizmeti ile aradığınız hijyen düzeyini yakalayacağınızın garantisini veriyoruz.

Duvardan duvara halı diğer adı ile halıfleks Yıkama veya sabit halı yıkama tabirleri yerinde sabit olan duvarın bir boyundan diğer boyuna kadar uzanan ve zemini komple kaplayan yapışkanlı halılar için kullanılır. bu halılar ülkemizde genelikle daha çok işyerlerinde serilidir. Ofis karo halıları, cami halıları, yurt halıları, Otel halıları en çok karşılaşılan mekanlardır. Ülkemizde maalesef evlerde kullanımı oldukça düşüktür. Bunun nedeni ise Chem-Dry’dan önce profesyonel duvarda duvara halı yıkamacı bir firmanın olmamasıdır.

İnsanlar da duvardan duvara Halıfleks halıyı yıkatmak oldukça zahmetli ve uğraştırıcı bir işlem olarak benimsenmiştir. Çünkü diğer sıradan halı yıkamacılar bilinçsizce halılara zarar vermiş, Halıdaki kirleri ve lekeleri çıkarmada etkisiz olmuş ve halıları hijyen unsuru olmaktan çıkarıp daha çok bakteri yuvasına, küf ve mantar yuvasına dönüştürmüşlerdir.  Halbuki gerçek bu şekilde değildir. Halılar evimizdeki havada uçuşan kirler, Mikroskobik canlıları tutar ve birer tuzak gibi yakalayarak hapseder. Özellikle Duvardan duvara serili sabit halılar ev içerisinde havada dolaşmasını, solunum yolu ile teneffüs edilmesini engellerler. Fakat bunların düzenli olarak temizlenmesi şarttır. Sabit halılar düzenli olarak profesyonelce yıkanıp temizlendiğinde ev içerisinde en etkili hijyen ve bakteri önleyici sağlıklı unsurlar olurlar. Gerçek olan; sabit halılar evlerimizde astım ve bronşit gibi sağlık açısından rahatsız olan ailelerde özellikle tercih edilmeli ve sürekli hijyenik, Temiz tutulmalıdır.

Chem-Dry’ın üstün, eşsiz olan duvardan duvara halı yıkama yöntemi bağımsız test laboratuvarlarından test edilmiş ve halılardaki ve ev içerisindeki bakteriler, alerjenleri %98 oranında yok ettiği tescillenmiş ve onaylanmıştır. sabit halı yıkama işlemlerimiz deki test sonuçlarına ve detaylı bilgilere sağlıklı evler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

yerinde-duvardan-duvara-halc4b1-yc4b1kama-1024x683

Daha Derinlemesine Temiz Halılar Daha Sağlıklı Evler ve İşyerleri:

Diğer Duvardan Duvara halı yıkama ve temizleme yöntemleri aşırı miktarda su kullandığından halı, halıfleks daha geç kurur ve uzun süre nemli kalır. Buda bakterinin nefes alması ve üremesi için uygun ortamı oluştur. Chem-Dry bünyesinde kullanılan duvardan duvara halı yıkama yöntemi içerisinde az miktarda su kullanılmasının yanında halılar, işlem sonrasındaki 1-2 saatlik süreçte kuruyarak tekrar kullanılmaya başlar. Şüphesiz bu açıdan bakıldığında Chem-Dry’ın halı yıkama tekniği ile yalnızca hijyen değil, hızlı bir teslimat süreci vaat ettiği de görülür.

duvardan duvara ofis halısı yıkama

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.