İzmir Halı ve Koltuk Yıkama
0,00 TL
Sepete Ekle
Fiyat Alarmı

İzmir Halı Yıkama, güvenebileceğiniz bir halı ve koltuk yıkama firması aradığınızda Chem-Dry’a güvenebilirsiniz. Gerek kullandığımız ekipmanlar olsun, gerek solüsyonlar olsun, gerek teknisyenlerimiz olsun profesyonel bir hizmet aldığınızı bilirsiniz. Sizde tıpkı dünya çapında günde ortalama 10.000 kişinin tercihi ettiği firma olan Chem-Dry’ı İzmir halkı olarak en üstün hizmeti almak için bizlere ulaşın. Sunduğumuz üstün ve etkin hizmet standartları ile İzmir halı yıkama kapsamında aradığınız hijyen koşullarını en kısa sürede yakalayacağınızın garantisini veriyoruz !

Chem-Dry İzmir

0232 431 30 28

0545 243 63 79

Hizmet Bölgesi:

Tüm İzmir ve Çevre İller

İzmir Halı Yıkama
İzmir Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

İzmir Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

İzmir El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılar evin yaşam tarzına kadar her şeyi değiştirebilecek özellikte halılardır. El dokuma halı alırken genellikle kadınlar çok düşünür ve evlerine en uyumlu olan halıyı alırlar. Bu halıların birçok özelliği bulunuyor fakat bu halıların işlevini sürekli gerçekleştirebilmesi için el dokuma halı yıkama konusunda Chem–Dry gibi bir firmadan hizmet almak çok faydalı oluyor. Chem – Dry firmasının İzmir halı yıkama hizmeti kapsamında dahil ettiği el dokuma halı yıkama faaliyeti neticesinde halılar, uzman ekipler tarafından yürütülen kaliteli ve titiz işlemlerle ilk günkü gibi oluyor. El halısı yıkama işleminde tamamen yeşil sertifikalı doğal ürünlerimizi kullanırız. Hassas fakat daha derinlemesine temizleriz.

İzmir Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetleri vatandaşlar için her zaman büyük kolaylık anlamına gelir. Bu sayede zahmetsiz ve maddi olarak daha uygun seçeneklerle halılarınızı yıkatabilirsiniz. Firmamız halı yıkama sektörünün en tecrübeli şirketlerinden birisi olarak uzun yıllardan bu yana sizlere hizmet veriyor. Yerinde yıkama sistemiyle çalışarak ayağınıza kadar gelip, halılarınızı güvenle yıkıyoruz. İzmir yerinde halı yıkama hizmetlerini güvenle veren şirketimiz, tüm halı türlerini yıkama konusunda uzmandır. Kullandığınız temizleyiciler hiçbir şekilde halılarınıza zarar veren kimyasalları içermez. Son teknoloji makinelerimizle halılarınıza profesyonel müdahaleler yaparak halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

İzmir Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Nefes alınabilen ve hijyen ortamın tek adresi olan Chem-Dry, ev ve işyerlerinizdeki koltukları ilk günkü hijyen koşullarına kavuşturma adına sunduğu İzmir koltuk yıkama hizmetinin yanında birçok farklı alanda için de müşterilerine seçenekler sunuyor. Geniş kapsamlı hizmet ağı ile el dokuması, duvardan duvara, yerinde halı yıkama hizmetleri, koltuk ve yatak yıkama, granit tezgâh temizliği, evcil hayvan idrar kokusu çıkarma, koruma ve sağlıklı ev paketleri, özel leke çıkarımı, fayans ve sert zeminlerin temizliği, deri temizleme ve restorasyonu, köpeklerin halıda bıraktığı kalıcı sıkıntıları çözüme kavuşturmak gibi oldukça geniş yelpazeli hizmet sistemine sahiptir. İzmir ve başka birçok bölgede ve birçok semtte hizmet ağı bulunmaktadır.

İzmir Halı Yıkama Temizleme
 
                                                 

İzmir Halı Yıkama

Biz yıllardır halı yıkama konusundaki en güvenilir ve en iddalı şirket Chem-Dry olarak yüzlerce insana hizmet vermekteyiz. Bölgelerimizden biri İzmir halı yıkama hususunda çok hassas ve bilgili. Halı yıkamanın önemi çok büyük. Çünkü içinde mikropları ve bakterileri barındırmakta. Düzgün temizlenmemesi bir çok sağlık sorunu yaratabiliyor. İzmir halı yıkamacı sayısı açısından çok zengin bir yer dolayısıyla seçim yapmak zor.
Bizler Chem-Dry firması olarak FDA onaylı hiç bir şekilde fosfat ve deterjan içermeyen, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenilir ve kesinlikle toksik olmayan bir ürünle ‘The Natural ile halılarınızı yıkamaktayız. Bu sebeple İzmir halı yıkama piyasasında haklı olarak farklı bir yerdeyiz. Ayrıca fazla su kullanmadan yıkadığımız halılarınızın taban kumaşı ıslanmaz, dolayısıyla mantar ve küf oluşumu engellenir. 1977den bu yana hizmet vermekte olan firmamız İzmir halı yıkamacı firmalarına öncü olmakla beraber hepsinin uygun sağlık koşullarını nasıl sağlayacağı konusunda da örnek teşkil etmektedir. 52 ülkede ve Türkiye’de bir çok şehirde faaliyet gösteren firmamızın İzmir bölgesinde sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Daha temiz ve daha sağlıklı bir ev hep birlikte mümkün. Tüm bunlara bakıldığında; sahip olduğu geniş hizmet ağı, profesyonel kadrosu ve kullandığı temizlik teknolojisi ile Chem-Dry’ın başta İzmir halı yıkamakapsamında hizmet veren firmalar içerisinde ön plana çıkması hayli doğaldır.

İzmir Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme Hizmetlerimiz

Halı ve koltukların temiz görünmemesi evdeki temizlik bütünlüğünü bozuyor. Bu sorundan kurtulmak ise firmamız tarafından sağlanan hizmet sayesinde artık oldukça kolay. İzmir’de yer alan ev ya da ofislerden halı ve koltuklar firmamız tarafından alınarak temizleniyor. Firmamızın sağladığı İzmir halı ve koltuk yıkama temizleme hizmeti sayesinde, güvenilir bir firmayla çalışma fırsatı yakalanıyor. Halı ve koltuk temizliği sektöründe 25 yıllık tecrübesi bulunan şirketimiz, faaliyet gösterdiği alanda çok sayıda birincilik ödülü kazanmıştır. Bu alanda kendisini her geçen gün geliştiren şirketimizin bilgi ve tecrübesi tüketicilere sunuluyor. Alanında uzman kişilerden ve son teknoloji ile üretilen cihazlardan faydalanan şirketimizle çalışmak için daha fazla beklemeyin.

İzmir’de Halı Yıkama, İzmir Halı Yıkamacı

İzmir’de halı yıkama firmasını olmanın haklı gururunu yaşarız. En üstün halı yıkama makineleri ve tamamen yeşil çevre dostu olan solüsyonumuzla halkımıza hizmet sunarız. sektördeki en gelişmiş halı temizleme ekipmanları bizdedir. Bu yüzden ilimizdeki izmir halı yıkamacı yerleri seçerken öncelik Chem-Dry firmasında olacaktır. Daha derinlemesine gerçek anlamda bir halı yıkamacı arıyorsanız doğru adresle karşılaştığınızdan emin olabilirsiniz. İzmir halı yıkama dahilinde hizmet sunarken dikkat ettiğimiz en önemli konu o an halılarını yıkadığımız müşterilerimizin sadece memnun olarak ayrılması değil aynı zamanda referans verebilecek derece mutluluk duymasıdır. Halılarının güvenli bir firmada olabilecek en hassas fakat en derinlemesine temizlendiğini bilmesi bizlerin temel hedeflerindendir.

Tüketicilerin Seçimi Önem Taşıyor – İzmir Halı Yıkama Temizleme

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla yıllardır çeşitli başarılar yakalıyor. Tüketicilerin seçimleri firmamız tarafından öncelikli olmaya devam ediyor. Müşterilerin talebine bağlı olarak halı ya da koltuklar yerinde veya teslim alınarak temizlenebiliyor. Müşterilerin firmayla iletişime geçerek verecekleri adreste uygun bir alan bulunması halinde en fazla 2 saat içerisinde halılar temizlenmiş oluyor. Koltuklar bakımından aynı uygulama en fazla 4 saat sürüyor. İnsanlara herhangi bir zararı bulunmayan temizlik ürünleri kullanılıyor. Kullanılan ürünlerin çevresel açıdan olumsuz bir etkisi de bulunmuyor. Doğayı korumaya önem veren anlayışla çalışan firmamız İzmir halı yıkama alanında rakiplerinin önünde bulunuyor.

Tüm izmir içi 4 Günde Halı Teslimatı

Yerinde temizlik talep etmeyen ya da bu işlem için uygun bir alana sahip olmayan tüketicilerin halıları firmamız tarafından verilen adresten teslim alınarak 4 gün içerisinde temizliği yapılmış olarak teslim ediliyor. Firmamızla birlikte çalıştığınızda verilen üstün halı yıkama hizmetinden memnun kalacaksınız. Firmamız verdiği İzmir’de halı yıkama hizmetinin yanında koltukların temizliğini de yapıyor. Teslimden itibaren 4 gün içerisindeise İzmir koltuk yıkama hizmeti tamamlanmış oluyor.

İzmir Halı,Koltuk Yıkama Temizleme Firması

İzmir Halı Yıkama Firması

Böylece yeni mobilyalar satın almış gibi hissedilmesi mümkün oluyor. Eşyalara herhangi bir zarar verilmeden yapılan temizlik sayesinde endişelenmeniz gerekmiyor. Tamamen doğal solüsyonlar kullanılarak yapılan temizlik, Chem Dry şirketinin Türkiye’de çalışma izni vermiş olduğu firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Mobilya ve halı temizliği konusunda oldukça başarılı bir şirketin şubesi olarak çalışan firmamız İzmir koltuk yıkama konusunda iddialı yöntemler uyguluyor. 40 yıllık global birikimle duvardan duvara yerinde halı yıkama ve el halısı yıkama hizmeti de sunmaktayız.

İzmir koltuk Yıkama Firması

Chem-Dry tüm izmir ilçelerine, semtlerine ve mahallelerine yerinde profesyonel koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Piyasadaki en güçlü koltuk temizleme ekipmanlarımız ve tamamen doğal olan The Naturel koltuk yıkama solüsyonumuz ile olabilecek en derine ve en doğal temizliği sağlarız. Koltuklarınız yıkandıktan sonra ortalama 4-5 saat içerisinde tamamen kurur. Kısa bir süre içerisinde tertemiz, bakteri, mikrop, kir ve lekelerden arındırılmış olarak kullanabilirsiniz. Chem-Dry profesyonel koltuk yıkama hizmeti ile daha sağlıklı ev ve işyerlerine kavuşursunuz. Dünya lideri Chem-Dry'ın Şubesi olarak süper ötesi Halı Yıkama İzmir - Koltuk Yıkama İzmir - Yatak Yıkama İzmir Temizleme Hizmetlerimizi ilimizin Çeşme ve Foça dahil bütün ilçelerine, semtlerine sağlarız. Detaylar için linklere tıklayabilirsiniz.

Tüm izmir ilçe ve semt ve mahallelerine halı yıkama firması olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. İzmir dışındaki tüm Türkiye’deki diğer hizmet bölgelerimize, şube ve Chem-Dry bayilerimiz sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir'in tüm ilçelerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti sunuyor musunuz ? 

52 ülkede binlerce farklı noktada halı ve koltuk yıkama hizmeti sunan ve bu hizmetleri üstün standartlara oturtarak müşteri memnuniyeti odaklı hale getirmeyi başaran firmamız, Türkiye’nin en önemli merkezlerinden biri olan İzmir’in tüm ilçelerine geniş hizmet ağı, teknolojik altyapısı ve sektörel tecrübesi ile halı ve koltuk yıkama hizmeti götürüyor.

ChemDry'ın kullandığı halı ve koltuk yıkama tekniğini standart tekniklerden ayıran noktalar nelerdir ?

Halı ve koltuklarınıza derinlemesine işleyerek sağlığınızı tehdit eder hale gelen kir, bakteri, alerjen ve mikroorganizmaları patenti firmamıza ait olan doğal temizleme solüsyonumuz The Natural etrafında geliştirdiğimiz sıcak karbonatlamalı ekstrasiyon yöntemimiz ile ortadan kaldırıyor, bu teknik esnasında su kullanım oranını % 80 azaltarak yaşamınızın vazgeçilmezi halı ve koltuklarınızın standart yöntemlere kıyasla daha kısa bir sürede kurumasını ve tekrar kullanılmasını sağlıyoruz.

Burada su kullanım oranının sağladığı avantajların yalnızca halı ve koltukların erken kullanılmasına bağlı olmadığını ifade ederek konuya ayrı bir parantez açmak gerekir. 

Standart halı ve koltuk yıkama tekniklerinde yoğun su kullanımına bağlı olarak temizleme işlemi sonrasında bakteri ve mikroorganizmaların üreyebileceği uygun ortamlar oluşur. Bu durum da halı ve koltuklarınızın çok kısa bir süre içerisinde sizlerin sağlığını tekrar tehdit edebilecek düzeye geleceğini ifade eder. ChemDry’ın kullandığı yöntem ise bu durumu tümüyle ortadan kaldırır ve temizlenen nesnelerinizin uzun süreli korunabilirliğini garanti eder.

Halı ve koltuklarımı neden ChemDry'da temizletmeliyim ?

Halı ve koltuk yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet sunmanın getirdiği tecrübeyi teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ekiplerine entegre ederek hizmet standartlarını her geçen gün bir adım yukarıya taşıyan firmamız, halı ve koltuklarınızı üstün teknoloji ürünü sıcak karbonatlamalı ekstraksiyon tekniği ile % 100 hijyenik hale getirirken halı ve koltuklarınızın 4 - 5 saat gibi standart halı yıkama metotlarına kıyasla çok daha kısa bir sürede kuruyarak tekrar kullanılmasını sağlıyor.

Bunun yanı sıra kurumsal kimliği ve uzman ekipleri ile sistematik bir temizlik deneyimi sunan firmamız, halı ve koltuk yıkama fiyatlarında sağladığı avantajlar ve İzmir'in tüm ilçelerine hizmet götürebilecek genişlikte ağa sahip olması ile de sektörde faaliyet gösteren firmalar içerisinde ön plana çıkıyor.

Daha Fazla