Evcil Hayvan İdrar Koku ve Leke Çıkarma

Halıdan ve Koltuktan Kedi, Köpek Evcil Hayvan idrar Kokusu ve Lekesi Çıkarmakedi köpek evcil hayvan idrar kokusu ve çiş lekesi çıkarma

Halı ve Koltuktan Kedi, köpek Evcil hayvan idrar kokusu çıkarma işleminde başka hiçkimse Chem-Dry gibi sağlıklı ve etkili çözümler üretemez. Chem-Dry olarak tüm evcil hayvanlarımızı ailelerimizin birer ferdi gibi severiz. Günümüze neşe katıp her ne olursa olsun bize karşılıksız olarak sonsuz sevgilerini verirler. Ancak, bir diğer taraftan evimizi temiz, sağlıklı tutmak ile ferah bir kokuya sahip olması konusunda bazı zorluklar çıkarabilirler. 

 

Evcil hayvan kazaları ile bir kere meydana geldiğinde başa çıkılması zor olabileceği gibi, varlığından habersiz olduğunuz kazalarda dahil olmak üzere daha önce olmuş olabilecek kazaların nerede olduklarını bulmak sıkıntı yaratabilir. Özel bir morötesi ışık aracılığı ile Chem-Dry evinizdeki evcil havyan kazalarını tespit eder ve çığır açan P.U.R.T. ® (Evcil Hayvan Koku Giderici) halı yıkama temizleme yöntemi sayesinde idrar kokularını halılarınızdan ve koltuk döşemelerinizden tamamen giderir. P.U.R.T. kokunun kaynağına inerek derhal kimyasal bir reaksiyon başlatır ve böylece kokuyu tamamen yok eder. Halı veya Koltuktan Kedi Köpek Çiş kokusu nasıl çıkarılır problemine en başarılı çözüm Chem-Dry Profesyonel halı koltuk yıkama firmanın çağrılmasıdır. En zorlu evcil hayvan idrarı vakalarında dahi inanılmaz sonuçlar vermiştir. Chem-Dry’ın P.U.R.T işleminde halı, koltuk, yataklarda bulunan kedi veya köpek gibi evcil hayvanların idrar kokularını maskelemez, onların halının, koltuğun veya yatağın derinliklerinden söküp atar. Halı veya koltukta Bir daha koku yayacak herhangi bir çiş, idrar molekülü bırakmaz.  

halıdan kedi köpek idrar koku ve lekesi çıkarma

Pet Evcil Hayvan idrar Kokusu Çıkarma ‘da Test Edilmiş ve Kanıtlanmış Üstün Sonuçlar

Bir diğer bağımsız laboratuvarın yakın zaman içerisinde evcil hayvan idrarı koku ve lekelerini sökmekte çığır açan P.U.R.T yöntemimizi pek çok farklı ev ortamında test etmiştir. Kedi ve köpek idrarı olarak en sık karşılan

durumlarda, P.U.R.T. yöntemimizin Halıdan ve koltuktan evcil hayvan Kedi, Köpek idrarı kokularını ortalama %99.9 oranında yok ettiği tespit edilmiştir. Çalışma aynı zamanda P.U.R.T. yöntemimizin evcil hayvanların idrarlarında bulunan bakterileri yok etme kabiliyetini test etmiştir. Buna göre HCE (Sıcak Karbonatlamalı Ekstraksiyon) temizlik yöntemimiz ile birlikte kullanıldığında, P.U.R.T.’un idrarların halılarda meydana getirdiği bakterilerin ortalama %99.2’sini yok ettiği tespit edilmiştir. Buda halı ve koltuk döşemelerinden evcil hayvan idrar koku çıkarma işleminde ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtlar

Evcil Hayvan İdrar Kokusunu Sonsuza kadar Yok Edin

Düzgün bir şekilde temizlenmemesi halinde kedi köpek gibi evcil pet hayvan idrarı kokusu halınıza, koltuğunuza ve dolayısı ile tüm evinize yayılabilir ve sağlığınız ile mutluluğunuz üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir. Kazanın gerçekleştiği bölgeden yayılan koku tamamen giderilene kadar bu tür olumsuzlukların tekrar yaşanmasına yol açacaktır.

Halıdan Kedi Köpek Çiş idrar kokusu nasıl çıkar

Kedi Köpek Evcil hayvanların idrarlarını bir halıya yapması hiçte hoş durmayan bir lekeye yol açmasının yanı sıra halının içine işleyerek halıyı ve halının altındaki zemini kirletir. Bu yüzden basit bir temizlikten öte daha kapsamlı bir temizleme yöntemine gerek duyulmaktadır. ‘Kedi çişi nasıl temizlenir ?‘ ve ‘Köpek çişi nasıl temizlenir ?‘ sorularını temel alarak yaptığımız çalışmalar neticesinde oluşturduğumuz temizlik programları ile evcil hayvanlarınızın idrar kokularını temizlemenin garantisini veriyoruz.

 

 

Evcil hayvan idrar kokusu çıkarma işleminde önemli bir etkende leke ne kadar uzun bir süre temizlenmeden bırakılırsa, o kadar halınızın içine ve hatta zemine, duvarlara ve evinizin temeline işleyecektir. İdrarın kuruması ile sıvı buharlaşır, fakat idrar kristalleri daha konsantre bir hale gelir ve daha keskin bir koku salmaya başlar. Bu aşamada basit bir temizlik kokuyu gidermeyecektir. Halı ve koltuk yıkama temizleme ile evinizi evcil hayvan kokularından arındırmak için Chem-Dry çığır açan ve özel olarak Çiş idrar kokularını kaynağında yok eden P.U.R.T. yöntemini uygular. Halıdan köpek çişi nasıl çıkar, Pek çok temizleyicinin kokuları yalnızca maskelediği yerde Chem-Dry’ın kedi köpek gibi halıdan veya koltuktan Evcil Hayvan İdrar Kokusu Gidericisi moleküler seviyeye inerek kokuyu tamamen yok etmek için idrar kristallerini ortadan kaldırır. Tüm bu işlemlere bakıldığında, halı yıkama temizleme işlemimizde halıdaki ‘Köpek çiş kokusu nasıl giderilir ?‘ sorusunun yanıtını detaylı bir şekilde veriyoruz. P.U.R.T sayesinde en zorlu evcil hayvan idrar kokuları dahi halılarınızdan,  kilimlerinizden, yatak ve koltuk döşemelerinizden giderilir. Koltuk ve yatak yıkama temizleme işlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için Koltuk Yıkamayatak yıkama sayfalarımıza bakabilirsiniz. Halı ve koltuktan sadece çiş kokularını yok etmekle kalmaz aynı zamanda halıda ve koltuktaki kedi, köpek idrar lekesini de çıkarıp gideririz.

halıdan koltuktan yataktan idrar kokusu nasıl çıkar

P.U.R.T. Nasıl İşler

Patenli P.U.R.T. yöntemimizin sektörde bir benzeri bulunmamaktadır. Özel formülü sayesinde halıya derinlemesine nüfuz etmiş olan molekülleri çözerek kokuyu sorunun kaynağından giderir. Kedi, Köpek Evcil hayvan idrar kokusu halıdan nasıl çıkar, nasıl çıkarılır?

  1. İlk olarak eğitimli teknisyenlerimiz özel morötesi ışık vasıtasıyla halılarınızı inceleyecektir. Bu ışık çıplak gözle görülmeyen problemli bölgeleri ve kötü kokan idrar kalıntılarını ortaya çıkaracaktır.
  2. Ardından, patentli Sıcak Karbonatlama Ekstraksiyonu temizleme yöntemimiz ile halı durulanacak ve her türlü sıvı ve idrar kristalleri temizlenecektir.
  3. Sonrasında ise, inanılmaz koku giderici ürünümüz olan P.U.R.T.’u tüm lekelere ayrı ayrı uygulanacaktır. P.U.R.T. halınıza derinlemesine işleyerek diğer temizleyicilerin ulaşamadığı halı altlığına ve alt döşeme alanlarına dahi etki eder.
  4. Bir defa uygulandıktan sonra, P.U.R.T. sonraki 24 ile 36 saat içerisinde tüm koku yaratan unsurları çözecektir. Ürünümüzün uygulandığı alanın kurumasıyla kötü kokular yok olacaktır.
  5. Chem-Dry olarak amacımız sağlınız ve ailenizin sağlığını ön planda tutmaktır. Bunun için size daha sağlıklı, daha uzun süren bir temizlik ve daha mutlu bir ev sağlıyoruz. P.U.R.T. ve diğer Sağlıklı Ev temizliği ürünlerimiz kesinlikle toksik olmayıp çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için tamamen güvenlidir.


Chem-Dry olarak sağlığınız her şeyden önce gelir. Halı ve koltuklardan kedi, köpek evcil hayvan idrar kokusu çıkarma da en etkili firmayız.

ÜCRETSİZ evcil hayvan idrar analizi için bizi bugün arayın.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.