El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama Uzmanına Güvenin

El Dokuma Halı Yıkama Hizmeti; El dokuma halılar her eve ayrı bir güzellik katar. Ancak, duvar dekorlarının aksine el dokuma halıları yoğun kullanıma maruz kalırlar. Bu tür halılar genellikle sık kullanılan alanları dekore etmek, canlandırmak ve hatta bu alanları korumak için kullanılır. Peki, halıları kim koruyacak?

el dokuma halı yıkama

El Dokuma halı alerjen ve bakterileri hapsederek sağlıksız unsurların havada dolaşmasını engeller ve böylece hava filtresi işlevini görürler. Ancak el dokuma halılar bu işlevi ancak düzgün bir şekilde yıkandıkları takdirde yerine getirebilirler. Chem-Dry’ın profesyonel teknisyenleri halılarınıza orijinal canlılığını geri kazandırır ve içerisinde hapsolan kir ile alerjenleri temizler. Bu esnada gerekli özen ve titizliği göstererek üstün kalite halı yıkama hizmeti sunarlar.

Profesyonel El Dokuma Halı Yıkama, el halısı yıkama Hizmeti

Chem-Dry’ın profesyonel teknisyenleri, en sıradan halıdan en pahalı ve narin Doğu ya da İran halılarına kadar her türlü el dokuması halı veya kilimi yıkamak için gerekli eğitimi almışlardır. El dokuması halı yıkama hizmetlerimiz için, ister sentetik, yün, pamuk, ipek veya ister başka bir malzemeden dokunmuş olsun, evinizdeki her türlü dokuma halı ile uyumlu olan özel olarak geliştirdiğimiz araç ve ekipmanı kullanıyoruz.

Etkili fakat hassas el dokuma halı yıkama ve kurulama yöntemlerimiz halınızın rengini korur ve bunlara canlılıklarını geri kazandırır. Halınızın temizlikten önceki halinden daha kötü bir görünüm alması hiçte doğru olmaz. 

Bazı temizlik ürünleri temizlik sonrasında el dokuma halılarda kalıntı bırakabilir. Bu kalıntı bir mıknatıs görevi görerek halınızın daha çabuk bir şekilde kir toplamasına neden olur ve temizliğin faydalarını ortadan kaldırır. Temizleyici ürünlerimiz geriye hiçbir yapışkan, kir çekici kalıntı bırakmaz; bu da el dokuma halılarınızın daha uzun süre temiz kalacağı ve ayrıca eviniz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için daha sağlıklı ve güvenilir bir ortama kavuşacağınız anlamına gelir. Chem-Dry olarak el dokuma halı yıkama aşamasında sunduğumuz kapsamlı hizmetin yanında el dokuma halı yıkama fiyatları kapsamında da müşterilerimize gösterdiğimiz kolaylık ile onlarca farklı ülkede, binlerce farklı müşteriyi mutlu etmenin gururunu yaşıyoruz.

Yıkadığımız Başlıca El Dokuma Halı Modelleri, Türleri, Çeşitleri

Isparta halısı, Milas halısı, Hereke halısı, Bünyen halısı, Ladik halı, Yörük Halısı, Yağcı Bedir halısı, Avşar Halısı, Gördes halısı, Kars halısı, İran halısı, Çin halısı, Afgan halısı, Hint halısı, Uşak Halısı, Antika el dokuma Halılar ve bunlar dışında birçok el halısı türlerini en az sahipleri kadar değer vererek yıkama temizleme işlemlerini uzmanlıkla yaparız.el halısı yıkama temizleme

El Dokuması halılarınız için Bir Uzman Tutmak Sizin İçin Ne Anlam İfade Ediyor

El Dokuma Halınızı ilk aldığınızda evinize ve yaşam stilinize uyumlu olması için desen ve renklerini seçerken muhtemelen kayda değer bir vakit harcamışsınızdır. Aynı şekilde halınızın temizlenmesi söz konusu olduğunda neden daha az önemseyesiniz? Her bir el dokuması halı, ömrünün arttırılması için özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Bir el dokuma halı temizleme hizmeti seçerken, kiralayacağınız teknisyenlerin halılarınızı nasıl ele alacaklarını ve nasıl yıkacayaklarını bilmenizde fayda bulunmaktadır.

Güvenilir profesyonellerimiz Hemen hemen her tür el dokuması halıyı, el halısını temizler ve mükemmel bir görünüme sahip olmalarını sağlar. Halınız ister Pakistan-Keshan el dokuması, ister Romen-Tebriz el dokuması olsun, uzman teknisyenlerimizin gerekli özen ve titizliği göstererek halılarınızı derinlemesine temizleyeceğine güvenebilirsiniz. Her bir el dokuması, el halısı, sertifikalı ve eğitimli profesyonel uzman teknisyenlerimiz tarafından en uygun temizleme yönteminin belirlenmesi ile en uygun şekilde temizlenir. Üretim malzemelerindeki çeşitlilik ve halı tarzlarından ötürü yıkatmak istediğiniz halılarınız hakkında evinizde ücretsiz bir değerlendirme gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyarız. Profesyonel halı yıkama hizmetinde de uzman firmayızdır.  El halısı yıkama ve temizleme yaparken en az siz halı sahipleri kadar kıymetli el halılarınıza özen ve değer veririz. 

el halısı temizleme

El Dokuma Halı Yıkama Hizmetinde Kullanılan Solüsyonlar

Halının türüne göre 80’e yakın farklı solüsyonumuz mevcuttur. Her halıda farklı solüsyon, ürün kullanılırız. Kullanılan ürünlerin hepsi yeşil sertifikalı ürünlerdir. Yün halılar için Yün dostu halının ipliklerinin doğallığını asla bozmayacak The Natural for Wool Kullanırız. El halısı yıkama temizleme işleminde Bu saf ( içilebilir su kadar saf ph7) ürün sadece Chem-Dry’da mevcuttur. Yüne Halı için, İpek Halı için farklı, akrilik halı için farklı solüsyonlar kullanırız. her halı türüne uygulanan solüsyon yıkama işlemi farklıdır.

El dokuma halı yıkama işleminde halının türüne göre farklı işlemler uygulanır.

Hassas fakat derinlemesine el dokuma halı yıkama yöntemimiz sayesinde halılarınızdaki tüm kir ve alerjenleri temizler ve orijinal renklerini koruyarak el halılarınıza canlılık katarız.

En değerli el dokuma halı ve kilimlerinizi Chem-Dry’a teslim edebilirsiniz. Bırakın profesyonel ve sertifikalı uzmanlarımız El Dokuma Halı Yıkama hizmetini sağlayarak halınızın orijinal desen ve renklerini size geri kazandırsınlar.

El dokuma halı yıkama fiyatları kapsamında daha fazla detay ve ücretsiz danışmanlık hizmeti için hemen bir Chem-Dry bayisi ile iletişime geçmeniz yeterli !

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.