Hakkımızda

Dünyanın Lider Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Temizleme Firmasıchem-dry-sac49flc4b1klc4b1-ev-ic59fyeri-halc4b1-yc4b1kama-600x776

Halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme hizmetinde dünya lideri konumuna gelen Chem-Dry, Entrepreneur Magazine tarafından 25 yıl boyunca peş peşe kategorisinin 1 numarası olarak seçilmiştir. Bununla birlikte, ilk 100 global franchise’dan biri olarak Franchise Direct ödülüne laik görülmüştür. Dünya çapında 4,500 şubesi ile Chem-Dry, yerel franchise sahipleri sayesinde 51 ülkeyi kapsayan hizmet ağı ile dünyanın bir numaralı halı yıkama firmasıdır.

Aileniz için en iyi temizlik hizmetini sunmak için sektörün en üstün, en güçlü ekipmanları ile tescilli temizleme solüsyonlarımızı kullanıyoruz. Söz konusu kalite ve değer olduğunda Chem-Dry’a güvenebilirsiniz. Hakkımızda yapılan olumlu yorumlara sosyal medyadan takip edebilirsiniz. 

Çevre Dostu Halı Yıkama Sürecimiz Hakkında

 

Chem-Dry halı yıkama yönteminde Sıcak karbonatlı halı ve koltuk yıkama sürecini uygular. Bu sürecimizde piyasadaki en gelişmiş, en güçlü ekipmanları ve en saf doğal solüsyonumuzu kullanır.  Halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme işleminde kullandığımız The Natural olan özünde karbonat bulunan patentli formüllü solüsyonumuz hiçbir şekilde zararlı kimyasal bulundurmaz, çevre dostu yeşil sertifikalıdır. Özelliği milyonlarca kabaran küçük baloncuk çıkarır. Bu baloncuklar halının ipliklerinin derinlerine kadar nüfuz eder, kir leke, bakteri ve alerjenleri halının yüzeyine iter. Ve daha sonrasında güçlü vakumlama özellikli makinemiz ile kolayca şekil halı ve koltuktan çıkarırız. Geriye tertemiz bir halı ve koltuk bırakırız.

Chem-Dry Türkiye’deki faaliyetlerimiz

Chem-Dry Türkiye olarak İstanbul, İzmir ve Manisa ilimizde şubelerimizle faaliyet göstermeye başlamış ve her geçen gün yeni franchise şube sistemi ile hizmet verdiğimiz bölge sayımızı artırmaktayız.

Chem-Dry ile yıkanan halılar sadece 1-2 saat içerisinde tamamen kurur. Koltuklar ise temizlendikten sadece bir kaç saat sonra tamamen kurur ve kullanılabilir hale gelir. Halı yıkama ve Yerinde Koltuk Yıkama Temizleme sürecimizin halılardaki ve koltuklardaki bakterileri yok ettiğine dair laboratuvar test sonuçları ile kanıtlanmıştır.yeşil sertifikalı halı yıkama

Dünya genelinde günde ortalama 11.000 ev ve işyerine hizmet sunmakta ve yılda ortalama 1 milyar mt2 halı yıkamaktadır. Sektörde dünyanın lider halı yıkama firmasıdır. Ayrıca hakkımızda detaylı bilgilere ilgili sayfalarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Chem-Dry çalışanları profesyonel teknisyenlerdir. Konusunda gerekli eğitimlerini tamamlayıp uzmanlaşmışlardır.

Misyonumuz:

Chem-Dry’ın misyonu daha temiz halı ve koltuklar ile sağlıksız unsurlardan arındırılmış bir ev ve işyeri sunarak insanların daha mutlu yaşamaları için sağlıklı ortamlar yaratmaktır.

Sunduğumuz Hizmetler:

Halı yıkama, yerinde halı yıkama, el dokuma halı yıkama, koltuk yıkama, deri koltuk temizliği, döşeme temizliği, araç koltuk yıkama, yatak yıkama, yatak mayt temizliği, taş fayans sert zemin yıkama, sert zemin temizleme ve cilalama, yat ve gemi temizliği, halıdan özel leke çıkarma, evcil hayvan idrar kokusu ve lekesi giderme, Granit tezgah temizleme, su taşkını restorasyonudur.

Şubelerimiz – Hizmet Bölgelerimiz

Siz de size en yakın Chem-Dry bayilerimiz ile iletişime geçip eviniz veya işyerinizde daha sağlıklı ortamlar yaratabilirsiniz. Bölgenizdeki bayimiz sundukları hizmetler ve hakkımızda sizlere seve seve bilgi vereceklerdir.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.