Endüstrideki Tavsiyeler

Endüstrideki Tavsiyeler

Birçok kurum, kuruluş, enstitü, halı üreticisi firma, endüstrideki şirketler halı yıkama firması tavsiye ederken Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı yöntemini birinci tercih olarak kabul ederler . Rutin halı yıkama hizmeti artık sadece halının ömrünü ve kullanımı süresini uzatmak için yapılmıyor, birçok halı üreticisi tarafından garanti kapsamında kalması içinde şart koşuluyor.

Chem-Dry Sıcak karbonlu Sistemi ile Carpet and Rug Insitute (CRI) Halı ve Kilim Enstitüsü tarafından Platinum Onay Mührünü almıştır ve en iyi olan üreticilerin güvenini kazanmıştır. müşterilerine sattıkları halılarının Temiz ve parlak görünümünün ve performansının uzun yıllar boyunca devam edeceğini bilerek Chem-Dry’ı tavsiye etmektedirler. Yeşil ve Çevre dostu olan The Natural solüsyon sadece Chem-Dry’da vardır ve sadece Chem-Dry hiçbir zararlı sert kimyasal kullanmadan halı yıkama temizleme, koltuk yıkama, el dokuma halı yıkama, yerinde halı yıkama, yatak yıkama hizmetlerini sağlar.

Chem-Dry Halı yıkama firması olarak en çok biz Tavsiye ediliriz

Halılarınızın ömrünü uzatmak için Lider Halı Üreticileri tarafından Güven kazanmıştır.

Halının korunması ve garantisi hakkında Lider halı üreticilerinin Chem-Dry’ın Sıcak Karbonlu Temizleme Sistemi ile ilgili ne düşündüklerini görün;

tavsiye-halc4b1-yc4b1kamatavsiye-halc4b1-yc4b1kama2

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.