Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama Temizlemehalc4b1fleks-yc4b1kama

Halıfleks Yıkama işleminde başka hiçbir firma Chem-Dry gibi başarılı sonuçlar elde edemez. Chem-Dry Halıfleks halıları yani duvardan duvara serili olan sabit yapışkanlı halıları kendi patentli Sıcak Karbonatlı yöntemi ile yıkar. Günümüzde artık Halıfleksler eskisi gibi ince türden halılar değildir ve gelişip çok kaliteli, fiyat ve dokuma olarak son derece üst düzey bir teknoloji ile üretilen halılar haline gelmiştir. Dolayısıyla ‘Halıfleks nasıl temizlenir ?‘ sorusu etrafında gelişen yanıtlar da değişkenlik göstermiştir. Kullanılan iplik malzemesi farklılık göstermektedir.  Başlıca kullanılan sentetik olan iplik Tür yapısı: Naylon, akrilik, Olefin Polyesterdir. Doğal olan Halıfleks iplik tür yapısı: Yündür. Gerçek hakiki İpek Halıfleks yok denecek kadar azdır. 

Halıfleks halılarda İplik yapıları farklı olunca halıfleks halıların yıkama metotları ve kullanılan yıkama temizleme makine ve ürünleri de farklı olmak zorundadır.  Halıflexe hiçbir zarar vermeden olabilecek en derin temizliği sağlamak için sistemin halıfleks yıkama ve Temizleme ye uygun olması gerekmektedir.

Halıfleks Yıkama ve Temizliğinden Chem-Dry’ın kullandığı Sıcak Karbonatlı Halıfleks temizleme yöntemi halıya hiçbir zarar vermeden olabilecek en derin temizliği sağlar. Chem-Dry olarak ‘Halıfleks nasıl temizlenir ?‘ sorusuna verdiğimiz kapsamlı yanıt ile kalı ve kilim enstitüsünden, birçok halıfleks üretici fabrikadan ve halıfleks kullanan firmadan tavsiye mektupları almanın gururunu yaşıyoruz.

Başlıca halıfleks halı yıkama yöntemleri: Buharlı Halı yıkama, kuru sistem Halı yıkama, kuru köpük Halı yıkama, talaşlı Halı yıkama, şampuanlı Halı yıkama ve Chem-Dry’ın en üstün yöntem seçilen Sıcak Karbonatlı halıfleks yıkama Yöntemidir. Diğer halıfleks temizliği sunan metotların neden tercih edilmediği ve yıkama sonrası oluşan negatif olumsuz sonuçları halı yıkama yöntemleri karşılaştırma sayfamızda belirtilmiştir.

Duvardan Duvara Halıfleks Halı Yıkama Temizleme İşleminde Chem-Dry 1. Tercihtir.

Chem-Dry 40 yıldır kendini yerinde duvardan duvara halı Yıkama yani halıfleks yıkama hizmetine adamıştır.

Chem-Dry’ın birinci tercih olmasının sebepleri:

  1. Daha Kısa Kuruma Süresi
  2. Daha Derin Temizlik
  3. Daha Sağlıklı Süreç
  1. Daha kısa Halıfeks kuruma süresi: Chem-Dry’ın diğer yöntemler(buharlı halıfleks yıkama, şampuanlı halıfleks yıkama gibi halıyı suya sabuna şampuan boğup uzun kuruma süreleri yaratmaz. Diğer halıfleks temizleme yöntemlerine göre çok daha az su kullanarak çok kısa süre içerisinde kurumasını sğlar. Halıfleks halı yıkandıktan sadece 1-2 saat içerisinde tamamen kurur 1-2 günde sonra değil.test-alergens-400x548
  2. Daha Derin Halıfeks Temizliği: Chem-Dry halıfleks yıkama sektöründe en gelişmiş ekipmanları ve makineleri kullanır. 90 dereceler varan sıcaklıkta halıfleks yıkama işlemini gerçekleştirir. Ayrıca Kullandığımız ana solüsyonumuz The Natural eşsiz bir temizlik ürünüdür ve patentlidir. Milyonlarca kabaran küçük baloncuk halının diplerine kadar etki eder halıfleks içerisinde kirleri yüzeye iter. ve sonrasında güçlü vakumlu halıfleks yıkama makinalarımızla kolayca çekeriz. Geriye tertemiz bir halı bırakırız.
  3. Daha Sağlıklı Halıfleks temizleme Süreci: Chem-Dry’ın Sıcak Karbonatlı sürecinde kullanılan solüsyonlar çevre dostu ve içeriği tamamen doğaldır ve yeşil sertifikaya sahiptir. Özelliği ise sabun ve şampuan gibi köpüren zararlı kimyasal barındırmaz ve sabun ve şampuan kuruyunca halıfleks üzerinde tıpkı mıknatıs gibi kirleri çekme özelliğine sahip olurlar. Buda halıfleksin çok daha kısa süre içerisinde tekrardan kirlenmesine sebebiyet verir. Ve ayrıca diğer yöntemler çok su kullandığından halı içerisinde küf ve mantarların üremesi için uygun ortam oluşuturur. Chem-Dry gibi kısa kuruma süreleri sayesinde buna imkan vermemektedir.

Halıflekslerde bulunan bakteri ve alerjenleri yok ederiz

Chem-Dry halıflekslerde bulunan bakterileri ve alaerjenleri yok ettiği bağımsız olan laboratuvarlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Halıflekslerde buluanan bakterilerin %98’ini ve ayrıca sanitizer eklediğimizde havada uçuşan alerjenlerin de %89’unu yok ettiğimiz tescillenmiştir. Halıfleks temizleme işleminde başka hiçbir firma Chem-Dry’ın bu üstün sonuçlarına yaklaşamaz. Sadece kir ve leke değil  aynı zamanda bakteri, mikrop, Küf, Mantar gibi halıfleks içerisindeki tüm sağlıksız unsurları yok ederiz.

Dünya genelinde 40 yıllık halıfleks halı yıkama tecrübesi

Chem-Dry 1977’den beri sürekli olarak kendini daha derinlemesine ve doğal halıfleks halı yıkama ve temizleme  süreçlerini geliştirmeye adamıştır. Bu sayede şu anda Dünya genelinde 54 ülkede günde ortalama 11.000 ev ve işyerine hizmet vermektedir. Yılda ortalama 1 milyar m2 halıfleks yıkayarak dünya lideri konumundadır. İnsanların Chem-Dry ‘ı terci etmelerinin haklı nedenleri vardır. Profesyonel Halıfleks halı yıkama işleminde olabilecek en üstün temizlik hizmetini aldıklarını bilirler. Gerek Kullanılan son teknoloji ekipmanları ve halıfleks yıkama makineleri olsun, Gerek profesyonel çalışan uzman teknisyenler olsun, gerekse kullanılan halıfleks temizleme ürünleri olsun Chem-Dry sektörde eşi benzeri görülmemiş bir hizmet sunar. Ofis, Otel, cami, Jimnastik salonu, bale salonu, konferans salonu, sineme salonu gibi mekanlar halıfleks temizliği hizmetimizi sunarız.

Sizde eviniz veya işyerinde olan duvardan duvara halıfleks yıkama temizleme hizmeti için hemen size en yakın Chem-Dry şubemizi arayıp bizimle iletişim geçebilir, ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.halıfleks yıkama ofis halısı temizleme

chem-dry-halc4b1-yc4b1kama-ve-dic49fer-yc3b6ntemler-smll

 
 
 
Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.