Dudullu Halı Yıkama

Chem-Dry Dudullu Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Dudullu Halı Yıkama ailenizle temiz, sağlıklı, şık, mutlu ve huzurlu zaman geçirmeniz için hizmetinizdeyiz. Dudullu halı ve koltuk yıkama olarak titiz ve dürüst çalışmayı kendimize ilke edinerek hizmet vermekteyiz. Sizin konforunuz için buradayız. Halı, Yatak, Koltuk yıkama temizleme hizmeti için bizimle iletişime geçiniz. Yukarı dudullu ve aşağı dudullu ya hizmet sunarken gurur duyarız.

 

Chem-Dry Dudullu

0216 336 36 77

0505 080 04 34

Hizmet Bölgesi:

Tüm Dudullu ve Çevre İlçeler

Dudullu Halı Yıkama
Dudullu Halı ve Koltuk Yıkama Test Belgesi

Dudullu Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Dudullu El Dokuma Halı Yıkama

Dudullu El Dokuma Halı Yıkama

Dudullu’daki halılarınızın uzman ellere teslim edilmesini istiyorsanız başka adres aramayın. Zira bizler bu işi yaparken tamamıyla doğal solüsyonlar kullanmakla birlikte bu solüsyonların halılarınız üzerinde en ufak bir zararının dahi olmayacağını ve en ufak bir leke dahi bırakmayacağını taahhüt ediyoruz. Dudullu el dokuma halı yıkama patentli temizlik gereçleri kullanılarak yapılır ve işlemlerin tamamı uzman, deneyimli, profesyonel teknisyenler eşliğinde halledilir. Aynı zamanda halılarınızın alerjenlerden yüzde yüze yakın bir oranda arındırılacağının da garantisini veriyoruz. Bu sayede hem evcil hayvanlarınızın hem de çocuklarınızın sağlığı korunmuş olur.

Dudullu Yerinde Halı Yıkama

Dudullu Yerinde Halı Yıkama

Deneyimli çalışanlarımızın hızlı ve yüzde yüz temizlik garantili yerinde yıkama hizmeti ile halılara profesyonel ekipmanlar ile temizleme işlemi uygularız. Naylon halılardan ipek halılara kadar tüm halı çeşitlerini yıpratmadan evinizde temizleme işlemi uygulanır. Dudullu yerinde halı yıkama hizmetinde kullanılan tüm temizlik ürünleri sertifikalı ve insan sağlığına zararsız, ağır kimyasal ürünler içermeyen arındırıcı maddelerdir. Tüm ürünler aynı zamanda doğa dostu olup suya karışmasının ardından doğaya zarar vermeden çözünür. Yerinde halı yıkama işleminde kullanılan özel deterjanlar ile halılar daha uzun süre temiz ve bakterilerden korunarak kalmaktadır.

Dudullu Koltuk Yıkama

Dudullu Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği zordur. Uzun süre kullanım için itina ile temizlenmesi gerekir. Her temizlik maddesi ile koltuk temizlenmez. Kendiniz temizlemeye kalktığınızda koltuklarınızın bozulması sebep olabilirsiniz. Yaşanacak en büyük bozulma zamanla kumaşı aşınacak ve renk değiştirecektir. Koltuklarınız zarar görmeden, renk değiştirmeden uzun yıllar temiz bir şekilde kullanmak için Dudullu koltuk yıkama olarak müşterilere en özenli hizmet verilmektedir. Arayıp gün ve saat vermek yeterlidir. İstenilen gün ve saatte koltuklar en iyi şekilde yıkanarak, müşterilere en itinalı yıkama hizmeti güler yüzlü personel tarafından verilmektedir.

Dudullu Halı Yıkama Temizleme
 
                                                 

Dudullu halı yıkama

Evde kullanılan halıların derinlemesine temizlenmesi gerekir. Özenli olarak derinlemesine temizlenmeyen bir halı zamanla içinde bakteri oluşumu olacağından dolayı zamanla sağlığı tehdit eder. Halı yıkama esnasında kullanılan zararlı kimyasal içeren ucuz deterjanlar da sağlığı olumsuz etkiler. Dudullu halı yıkama firması olarak müşterilerimizin halılarını derinlemesine temizliyor ve yıkama işleminde zararlı madde içeren deterjan kullanmıyoruz. Halı yıkama için özel solüsyonları tercih ediyoruz.

Halı yıkama hizmetini vermek için firmamızda çalışan tüm personel işini bilen tecrübeli ve titiz kişilerden oluşur. Müşterilerden istekler doğrultusunda özellikle iş yerlerinde yerinde halı yıkama hizmeti de vermekteyiz. Dudullu halı yıkamacı olarak müşterilerimizin verilen hizmetten memnun kalması bizim için öncelikli bir konudur. Evde halı yıkandığı zaman harcanan su miktarının dört bir kadarını kullanarak su tasarrufunu maksimum düzeye taşıyan bir firma konumundayız. Özel tesisimiz ile halılarınızı bir kaç saat için de kurutur. Bunun sonucunda bugün teslim aldığımız halılarınızı en hijyenik koşullar da temizlemiş olarak ertesi gün tarafınıza özel olarak paketleyerek teslim ediyoruz.

Dudullu Halı ve Koltuk Yıkama Servis Bölgemiz

Chem-Dry halı ve koltuk yıkamada dünyada lider markadır. Misyonu 100% doğal solüsyon ile halı ve koltukları yıkayıp sağlıklı temizlik sunmaktır. Firmamız misyonu ile uyumlu olan Chem-Dry bayiliğini Dudullu Halı Yıkama olarak almış bulunmaktayız. Chem-Dry dünyada 50 ülkede hizmet veren bir halı koltuk yıkama markasıdır. Bunu da 4500 adet franchising firması olmasına borçludur. Böyle büyük ve önemli bir markanın Dudullu Koltuk Yıkama olarak bayiliğini aldığımız için gururluyuz.

Chem-Dry Sıcak Karbonatlama Sisteminin Dudullu halkına faydaları

Kısa adı SKS olan sıcak karbonatlama sistemi Chem-Dry tarafından geliştirilen 100% doğal solüsyondur. İçerik etkin maddesi karbonat olup asla kimyasal ve deterjan içermez. Bu nedenle 100% doğaldır. Biz de Dudullu Halı Yıkama olarak bu doğal temizliği iş yeri ve evlerinize getiriyoruz. Karbonat ev hanımlarının ev temizliğinde sıkça kullandığı bir malzemedir. Halı ve koltuklar en çok ve çabuk kirlenen eşyalardır. Bu nedenle temizliğinin iyi yapılması gerekir.

Aksi halde alerjik hastalıklar oluşur bu da zamanla astım gibi önemli hastalıklara neden olur. Ev ve iş yerlerinde kötü koku oluşumuna neden olur. Chem-Dry sıcak karbonatlama sistemi ile bunun önüne geçmiş durumdadır. Karbonat halı ve koltuk kumaşında derinlemesine nüfus ederek kiri kabartıp yüzeye çıkmasını sağlar. Yüzeye çıkan kir ise kolayca temizlenir. Çok su kullanmadan yapılan temizlik sayesinde halı ve koltuklarınız çabuk kurur. Chem-Dry sıcak karbonatlama sistemini Dudullu Koltuk Yıkama olarak sizlere sunuyoruz. İstanbul halı yıkama temizleme olarak avrupa ve asyada hizmet sunarız.

Dudullu’daki Hizmetlerimiz sunduğumuz yıkama teknikleri

En önemli hizmetimiz Dudullu Halı Yıkama olarak her gün servis veriyoruz. Bir diğer hizmetimiz yerinde temizlik imkanı sunuyoruz. Bu sayede mevcut yerleşkedeki düzen asla bozulmuyor. Aynı gün yerinde halı ve koltuklarınız temizlenip tarafınıza kuru olarak teslim ediliyor. Yerinde temizlik işleminde -12 saat içinde halılar 3-4 saat içinde koltuklar teslim ediliyor. Kendi tesislerimizde yıkanan halılarınız 3-4 gün içinde tarafınıza gönderiliyor.

Halı ve Koltuk temizliğindeki ürünlerimizin ve yöntemimizin aldığı ödüller

Chem-Dry 100% doğal solüsyon kullandığından dolayı çevre ödülüne layık görülmüş ve yeşil sertifika almıştır. Bunun dışında çok fazla franchising firması olduğundan franchising ödülüne layık görülmüştür. Dudullu Halı Yıkama olarak böyle ödüllü bir halı ve koltuk yıkama markasının bayiliğini almaktan dolayı kendimizle gurur duyuyoruz. Güvenli ve sağlıklı hizmet veriyoruz.

Chem-Dry yeil sertifikali hali yikama