Hamile Bayanların Doğum Öncesi Evde Nasıl Bir Temizlik Yapması Gerekli, Halı- Koltuk-Yatak Temizliğinin Önemi

Anne ve baba adaylarının heyecanlı bekleyişi son bulacak ve minik bir bebek yuvaya gelecek. Gerçek aile olmanın verdiği mutluluk evi saracak ve her şey artık ona göre planlanacak. Onun oyuncakları, onun giysileri, onun beslenmesi, onun okul hatayı, onun ergenliği derken kocaman bireyler olacak. Her şeyden önce onlar geliyorken, çocuklarımız için temiz bir ev de son derece önemlidir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz doğum öncesi temizlik faaliyetlerinin ne denli kritik olduğu bariz bir şekilde ortaya çıkar.hamile bayanlar için sağlıklı halı yıkama temizleme önemi

Enfeksiyona yol açan bakteriler

Özellikle bebeklerin enfeksiyon kapmaya müsait yapıları düşünüldüğünde her şeyin baştan aşağı hijyenik olması son derece önemlidir. Kaşığından kremine, tırnak makasından tarağına kadar her şeyin en iyisi alınır. Ancak en iyisi olmasının yanında ayrıca en temizi olması da hayati önem taşır. Üstelik yalnızca onun eşyaları değil evdeki halılar, koltuklar ve yataklarda hijyenik olmalıdır. Çünkü yetişkinlerin fark bile edemediği milyonlarca bakteri enfeksiyon riskini artırarak bebek sağlığını tehdit eder. Gözle görülemeyen bu canlılar güçlü temizleyiciler ile yok olurlar. Chem-Dry olarak doğum öncesi temizlik kapsamında sunduğumuz üstün ve etkin hizmet standartları ile bebekleriniz aradığınız hijyen ortamında yetiştirebileceğinizin garantisi veriyoruz.

Sağlıklı Ev için Bir Alo Demeniz Yeterli

Hamile bayanların bebekleri için her şeyi düşündüğü son aylarda sıradan bir temizlik yapabilirler. Eğilemedikleri ya da ağır kaldıramadıkları için yardım almadan temizlik yapamazlar. Yapsalar da bu bebek için yeterli hijyenik olmasını sağlamaz. Ancak bizler yılların verdiği tecrübe ile bir alo kadar uzağınızdayız. Üstelik koltuktan halıya kadar evinizdeki her eşyayı organik ürünler ile temizliyor ve hem sizler hem de çocuklarınız için hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Koltuk yıkama işlemimizde gelişmiş olan makinelerimizi ve doğal solüsyonumuzu kullanırız. Doğumdan önce ev temizliği ile mobilyalarınız temizlik sonrası çok kısa sürede kuruyor ve siz tatlı bekleyişinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Halı – Koltuk – Yatak ve ev içerisindeki Bakterilere Güle Güle

Özellikle el dokuma halılarda daha sık yaşayan sağlığa zararlı bakteri ve mantarlar hem sizin hem de bebeğinizin ya da çocuğunuzun sağlığını tehdit eder. Dolayısıyla doğumdan önce ev temizliği hayli kritik bir öneme sahiptir. Evcil hayvan olan evlerde bu risk çok daha büyüktür. El dokuma halılar da dahil olmak üzere en narin ürünlerinizin temizliği için özel geliştirilen temizleyici ve ekipmanlar kullanıyor, hiçbir eşyanızın orijinalini bozmadan temizliyoruz. Ayrıca deri ürünleriniz için de kullandığımız organik temizleyiciler kalite standartlarına uygun ve izinli olarak üretiliyor. Bu temizlik sonrası el dokuma halılarınızın renklerinin daha canlı, deri eşyalarınızın daha parlak göründüğünü siz de fark edeceksiniz. Üstün halı yıkama işlemimizde Bakterilerden ve istenmeyen sağlığa zararlı unsurlardan eser kalmaz.

Lekelerden Korkmayın

hamile ile halı yıkama ve ev temizliği

Özenle seçtiğiniz, getirdiğiniz ya da yaptırdığınız mobilyalara lekelendi ise hiç üzülmeyin. Ne lekesi olduğunun hiçbir önemi yok. Bebek maması, evcil hayvan dışkısı, oje, çay, kahve, yağ demeden bir çırpıda leke çıkarmak konusunda uzmanız. Sizin eşyalarınıza en az sizin kadar kıymet verip temizliyor ve teslimatını gerçekleştiriyoruz. Chem-Dry’ın patentli Sıcak Karbonatlı Yatak Yıkama işleminde Mayt ve benzeri tüm sağlığa zararlı mikroskobik canlılardan arındırıyor, yalnızca doğumdan önce ev temizliği değil, doğum sonrası temizlik faaliyetlerini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Mobilyalarınıza özel yönlendirilen uzman kadromuz işlerini en kısa sürede halledip beğeninize sunuyorlar. Artık minik misafiriniz için endişelenmenize gerek kalmadan bizlere bir alo demeniz yeterli. En kısa sürede size hizmet vermek ve tertemiz ortamlar bırakmak bizim işimiz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.