Halı Yıkama İstanbul

Chem-Dry Halı Yıkama İstanbul Firması

Chem-Dry’ın halı yıkama İstanbul şubesi olarak sadece istanbul ilçeleri değil geniş bir bölgeye hitap ederiz. Birçok araç ve teknisyen ekibimiz ile ve geniş servis ağımızla profesyonel halı yıkama hizmeti sunarız. Chem-Dry 40 yıllık bir bilgi ve tecrübesi ile 57 ülkede hizmet sunan bir firmadır. Günde ortalama 11.000 ev ve işyerine üstün bir servis verir.

hali yikama istanbul firması

İstanbul’da halı yıkama hizmeti alırken bize güvenebilirsiniz. Tıpkı tüm dünyada olduğu gibi İstanbul halkımız da bizleri tercih ederken halılarının güvenli ellerde olduğunun bilincindedirler. Özellikle yerinde halı yıkama hizmeti alırken en yakınlarımızı bile evimize veya işyerimize almazken güvenilir bir firma bulmak oldukça zordur. Chem-Dry bu konuda İstanbul ilimizde şimdiden çok kısa sürede binlerce insanın güvenini kazanmıştır. bizleri tercih edip halılarını yıkatanlar farklı bir firma arayışına kesinlikle girmezler, Çünki doğru İstanbul halı temizleme firmasını bulduklarından emindirler.

İstanbul’da Sıcak Karbonatlı Halı Yıkama Yöntemi

Chem-Dry başka hiçbir firmada olmayan üstün bir halı yıkama hizmeti sunar. Sıcak Karbonatlı Halı Yıkama Temizleme işlemine dünyada, ve dolayısı ile İstanbul’da bir tek biz sahibizdir. Sıcak Karbonatlı Yıkama sistemimizde milyonlarda küçük kabaran baloncuk halının diplerine kadar nüfuz eder kir ve lekeleri, bakterileri sökerek halının yüzeyine doğru iter. Sonrasında ise güçlü sektördeki en teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile kolayca vakumlayıp hepsini çeker ve çıkarırız. Geriye tertemiz krilerden, pisliklerden, alerjenlerden, bakterilerden arındırılmış anti-bakteriyel bir halı bırakırız. Halının temiz olması demek ev içerisinde gönül rahatlığı ile oturup tüm yıl boyunca çocuklarınız ve aileniz için sağlıklı bir ortam oluşturduğunuz anlamına gelmektedir.

Tüm İstanbul ilçelerine Yerinde Halı Yıkama Servisi Sunarız

Chem-Dry halı yıkama istanbul halkı için son derece önemli bir hizmet sunar; ev ve işyerlerinde yerinde halı yıkama ile yeni bir üstün hizmete kavuşturur. Halılar olduğu yerde yıkanıp sadece 1-2 saat içerisinde tamamen kurur ve tekrar kullanılabilir hale gelir. Evlerinizin ve işyerinizin halısız kalmasına gerek kalmaz. Üstelik çok daha üstün bir sonuç ile karşılaşırsınız, halılarınız doğal, yeşil sertifikaya sahip ürünler ile yıkanır. Türkiye’de bir tek Chem-Dry yeşil sertifikalı halı yıkama solüsyonlarına sahiptir. Bunun anlamı birtek Chem-Dry tamamen zararsız toksik madde içermeyen solüsyonları kullanır.

hali yikama istanbul

Geniş servis ağımızla tüm İstanbul ilçe ve mahallelerine halı yıkama hizmetimizi veririz. Hizmet bölgelerimizden bazıları:

Avrupa yakasında; Beşiktaş, Fatih, Sarıyer, Beyoğlu, Bakırköy, Bahçeşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Avcılar ilçeleri ve mahalleleri.

Anadolu yakasında; Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Çekmeköy, Tuzla, Pendik, Ataşehir ilçeleri ve mahalleleri dir.

Chem-Dry Halı Yıkama istanbul şubelerimizden birini arayıp hemen randevu alabilir, ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.