Koltuk Yıkama Bursa

Profesyonel Koltuk Yıkama Bursa Firması

Koltuk Yıkama Bursa firması olarak Bursa ilimizin tüm ilçelerine ve mahallelerine profesyonel bir servis sunarız. Koltuklarımız en çok vakit geçirdiğimiz ve en çok kirlenen mobilyalarımızdandır. Düzenli aralıklarla yıkanmaya ihtiyaç duyarlar. Seksen beş derecelik sıcak karbonatlama yöntemimiz ile %98 oranında koltuklarınızı kirlerden, bakterilerden ve alerjenlerde arındırıyoruz.

Güvenilir kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti ulaştırmak adına kendimizi her geçen gün tazeliyor, geliştiriyor, en yeni ve sağlıklı yöntemleri sizlere ulaştırıyoruz.

Teknisyen ekibimiz hangi koltuk için hangi solüsyonu kullanacağı konusunda eğitim almış bir kadrodan oluşmaktadır. Koltuklarınıza zarar vermeden istenmeyen bakterilerden ve alerjenlerden kurtulmanızı sağlarlar.

Bugüne kadar yıkama yaptığımız tüm ev ve işyerleri bizimle çalışmaya devam etmektedir. Sizlere iletebileceğimiz en büyük referans budur. Amacımız sizinle tek sefer değil yıllarca çalışmaya devam etmektir. 

koltuk yıkama bursa

Bursa’da bir Koltuk Yıkama Hizmetinde Güven

Yıkadığımız koltuk çeşitlerinden bazıları; koltuk takımı, berjer, kumaş, suni veya gerçek deri, minderli koltuk takımları, kanepeler, yataklı kanepeler, çekyat, çeşitli kumaşlara sahip koltuklar, padişah koltukları vb. Bu çeşitlerin her biri için geliştirdiğimiz solüsyonlarla koltuklarınız için en güvenilir yıkama hizmetini sağlıyoruz. Sabun şampuan gibi sert kimyasallar yerine yeşil sertifikalı ürünlerle yıkama işlemini yapıyoruz. Sabun ve şampuan gibi sert kimyasallar tam olarak durulanamazlar ve kuruduğunda ise koltuklarınızı sertleştirmenin yanında kiri çekerler. Ve yaptırmış olduğunuz temizlik tüm anlamını yitirir. Bursa’da koltuk yıkama hizmeti alırken bize güvenebilirsiniz.

Bu tarz durumların önüne geçmek koltuklarınızın kullanım süresini uzatmak için kullandığımız The Natural sayesinde koltuklarınız uzun süreler temiz kalacaktır.

Bazı lekeler için  standart temizleme yöntemleri ile yeterli olmayabilir. Bu lekeleri çıkarabilmek için sadece eğitimli uzmanlarımızın kullanabildiği kendi leke çıkarıcı ürünlerimizi tasarladık. Leke çıkarırken dikkat ettiğimiz en önemli nokta ise koltuklarınızın zarar görmemesi.

40 Yıllık Yatak Yıkama Tecrübemiz şimdi tüm Bursa ilçelerimizde

Tüm bu işlemlerin yanı sıra koltuklarınızın uzun süreler ıslak kalıp bakteri oluşturmasının önüne geçmek için güçlü vakumlama sistemine sahip makinalarla kullandığımız suyu %80 oranında çekiyoruz. Böylece koltuklarınız kısa süre içerisinde kuruyor ve küf,mantar, bakteri oluşumunun da önüne geçmiş oluyoruz. Duru bir koltuk temizliğinin kilit noktası koltuktaki suyu olabildiğince dışarı çıkarmaktan geçer. 40 yıllık bir yatak yıkama tecrübemiz vardır ve bunu tüm bursa ilimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Bursa’nın birçok ilçesinde koltuk yıkama hizmeti sağlıyoruz. Sizde koltuklarınıza profesyonel bir temizlik yaptırmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan kendinize en yakın ilçe numarasını arayarak randevunuzu alabilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.